Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:25 12.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Челси?!нови  
Автор Pycия(5) Caщ(4) (!Champions!)
Публикувано22.02.06 22:26



най-мръснишкия отбор на планетата, явно не могат с чисти средства да побеждават Барса и трябва непрекъснато с нарушения да играят.
Първо меси се измъква, опит за фал. После гони топката, отново кой-беше-там пази топката с ръце, също не особено по правилата, но няма нищо. После дел Орно... нарушението му от преди 10тина минути пак срещу Меси си беше за картон със сигурност. Това също беше за картон, определено беше много грубо, но фал на корнера и то избутване в общи линии хич не беше за червен картон...
Супер грозна игра на Челси, супер грозна. Позната ситуация от давидс от преди 3 години, няколко нарушения за задължителен червен картон и после го изгониха за не чак толкова груб фал

но генерално си го заслужи дел орно. жалко ми е за това момче, провалиха го:(((((((


Подцени това!

Тема Re: Челси?!нови [re: Pycия(5) Caщ(4)]  
Автор Philip Marlowe (частен детектив)
Публикувано22.02.06 23:40



а бе, Барца могат ли да победят, ако съдията не ги подпре с червен? Ей това ми е питането?

Щото от глупостите дето ти чета, излиза, че съдията свири за Челси

ебати, какво ли щеше да е, ако свирише против тях?!?



Тема Re: Челси?!нови [re: Philip Marlowe]  
Автор kpъcтниkът (легенда)
Публикувано23.02.06 04:01



не говори глупости.хауге не даде 2 100%ови дузпи за барса копеле.чк може би бе пресилен но ти гарантирам че барса пак щеше да смачка челси!

прави се на шваба вика 'данке' - а аз й викам йовано йованке


Тема Re: Челси?!нови [re: Pycия(5) Caщ(4)]  
Автор Diavolo Rossonero (невино дяволче)
Публикувано23.02.06 07:12



Невероятно второ полувреме (но мач номер 1 на 1/8 финалите е Вердер - Юве..) и невероятна, разбесняла се Барса в последната част на мача. Много лошо обаче стана с този червен картон... Защото сега винаги ще има въпроси, дали това щеше да стане ако еди какво си, що си... За мен картона беше леко пресилен, но пък съдията не даде 2 дузпи за Барса, особено едната бе фрапантна. Но да оставим съдията, значи въпреки загубата Челси доказаха, че са невероятен отбор, бяха излезнали за 1-0 и играеха много мъдро и спокойно, чакайки своят шанс. Само че Дел Орно провали всички планове на Моуриньо. Абе всъщност виновникът е Робен:)
ок, Челси поведе, влезна Дрогба (а всъщност малко преди гола за Барса именно Дрогба изпусна сам срещу Валдес отличен шанс за втори гол), пределна мобилизация в дефанса и изведнъж Барса се разбесня.. И да не беше този автогол на Тери щеше да дойде от другаде, има такива моменти, когато се усеща, че един отбор ще вкара. А след това то не бяха чистения от голлинията, греда, разцъквания на топката, петички, мама мия Челси бяха разнебитини буквално.
Сегашната Барса изглежда адски могъща в офанзивен план и не съм сигурен, че има сила която да ги спре по пътя към втори триумф в лигата. А и е логично от статистическа гледна точка, не може такъв велик клуб като Барса да има само 1 купа, мисля че е време за втора и сега е идеалният момент, по-идеален няма да има (най-малкото, защото Берлускони е обещал от новия сезон да прави велик отбор и ще развърже много яко кесията).
Разбира се аз като тифоз на един изключително опитен и опасен отбор като Милан се надявам на нещо, но ако трябва да съм реалист, то с тази защита и форма на отбора (някак си личи че удържаме само с класа и опит, но това не е Милан отпреди 1/3 години...) не виждам как ще ви се противопоставим. Имаме шанс само ако се срещнем на финала, защото Милан има ресурсите да изиграе едни страхотни 90 минути, но ако се срещнем на пряка елиминация най-вероятно ще ни отстраните.
Така че ви пожелавам Юве (или Лион). :) Ще бъде чудесно да се избиете взаимно :пп
Разбира се ние още не сме се класирали де, 50 на 50 си е нашия мач.

Grazie e Onore, Leoni!



Тема Re: Челси?!нови [re: kpъcтниkът]  
Автор Philip Marlowe (частен детектив)
Публикувано23.02.06 09:55



бате, не говоря глупости ... всички простотии станаха след червения ... включително и положенията ти за дузпи. Апропо, за Челси също имаше. Пуьол целия мач беше за червен. Това на Дел Орно беше смешно. Въобще не го закачи, просто оня скочи и се стовари на гърдите му, щото испанчето вече беше набрал инерция. Гледай внимателно дееба. Никакъв контакт.

и как точно Барца смачка Челси че не разбрах. По какво личеше това след първото полувреме. Второто започна с положения за Челси, автогола, после пак положения за Челси. До нашия автогол не се виждаше кой е с 10 човека. После, логично нашият тонус спадна, след като ние си вкарахме автогол. От там нататък беше лесно.

а Барца дойдоха уплашени... Виж с какъв състав излезе Франк
признавам, че на контри не се получаваше, макар че първото Роналдиньо игра ганкиното и той заедно с Деко изгубиха много топки, пресекоха им много пасове. Челси веднага се разгръщаха и тръгваха на контра, обаче холандеца беше забил двама дефанзивни пред защитата. С такава тактика гледаше да не сбърка, а не да печели. Съдията удари яко рамо. Поредно. А мислех че така им свирят само в Испания



Тема Re: Челси?!нови [re: Philip Marlowe]  
Автор PATRlKA (kamata)
Публикувано23.02.06 10:41



аве моя малка синя приятелко, как може да дрънкаш такива, глупости а пък ако си вярваш на право си 10/ . Дел Орно му спестиха червения още когато 10 мин по-рано искаше да скъса кръка на Меси от коляното. така че тоя висеше. Барса и уплашени ХАХАХАХАХАХАХАХХААХАХА изцепка на месеца. АВЕ МОИ БАРСА В 107 ГОДИШНАТА ИСТОРИЯ НА КЛУБА НИКОГА НЕ СА БИЛИ ИЗПЛАШЕНИ. Те отиват играят и бият не звисимо дали игарят като гости или димакини. знам боли че не се получи тактиката с разораната нива на твоя прехвален Жозе, а той за пореден път се доказа като мрасник и подлец, щом с такива куци идеи влиза в мачовете. Тоя кавал не може да се качи на малките пръсчета на другите менаджери от Англия. И още нещо, Барса били избрали сигурна тактика - точно от теб да го чуя дето само говориш за тактики и подредби на отбори направо е не логично. Ами след като миналата година като не отстранихте не заслужено и на късмет, редно е да се избере някаква тактика с която да ви излъжем. И наистина последно знаеш ли каква е разликата между миналогдишните мачове и тазгодишните ЛЕО МЕССИ





Тема Re: Челси?!нови [re: PATRlKA]  
Автор Philip Marlowe (частен детектив)
Публикувано23.02.06 11:18



виж сега, няма нужда да ми доказваш, че си неграмотен... то прозира...

вие винаги ще ни излъжете само със съдията... при 11 на 11 резултата е ясен предварително. Бихте ни в два мача, в които съдията подпира с червен картон. Който и в двата случая е смешен.

И наистина не гледаш. Чети, пиши правилно и гледай. Дел Орно първо изби топката чисто и тогава закачи крака на Меси...

колкото до това, кой и какъв е Моуриньо ... той е треньор някъде от пет- шесто години. За такъв период от време, никой не е постигнал неговите успехи на клубно ниво. Факт!!!!



Тема Re: Челси?!нови [re: Philip Marlowe]  
Автор PATRlKA (kamata)
Публикувано23.02.06 11:38



извнявайте доцент Marlowe за невежеството което демонстрирам във форума. Слушай бе кукло, когато Жозе спечели трофеи със челси (упс извинявам се Челси май трябваше да го напиша с главно "ч") говоря за евротрофеи (дано тази година не стане), тогава може да му коментираш успехите, защото си фенка Челси, а не на Потро. А в годината когато Порто станаха еврошампиони, до голяма степен грандовете ги бяха подценили.





Тема точно така бате - ХУ ДЪ ФАК ИС ЧЕЛСИ?! :))))нови [re: Pycия(5) Caщ(4)]  
Автор DON_DiEGO ("Lud i Ponosan")
Публикувано23.02.06 11:55



КУР ЗА ЧЕЛСИ, 2 за МУШМОРИНЬО...

един отбор за местна консумация с ужасно противен треньор - нема да спечели нищо друго освен некое тенеке на острова.

жестоки балтии, подпирани постоянно от съдията, не могат да победят латино-стила. Бразило-аржентиската комбина ги направи на пастет. а смешния наивен спец Хосе Мърмориньо седеше депресиран на стола - много му отиваше - така ще си гледа и финала от вкъщи .

Стила на Челси е отвратителен - касапски изпълнения постоянно толерирани от съдията и няколко само смислени атаки, плод по-скоро на дългогодишната сработване на отбора. Нищо повече, запомниха се само нечовешките си влизания - явно е имало премия за повече счупени крака.

били с Човек по-малко ... хах , ако един Челси поради липсата на един човек, заприличва на Доростол Силистра (да ме извиняват местните им фенове) къде са тръгнали бре ... тръгнали са след овчаря Хосе.
Но пък съдията умело запълни липсващия играч на Челси. Даже си беше направо МВП, мен оф дъ мач, и напълни засенчи Аржентиското чудо Меси.

Челсита, нема кво да ревете сега ... запазете си сълзите за след 2 седмици

а тогава какво ще става на НК ... ще има Тери Сервитьорката (2ра серия) - тери на първа маса, Тери на 5та маса, Тери на 10 маса ...
мдам, и очния лекар на челси ще има много работа след мача ...

КУР ЗА МОУРИНЬООООООО !!!!


***



Тема Re: точно така бате - ХУ ДЪ ФАК ИС ЧЕЛСИ?! :))))нови [re: DON_DiEGO]  
Автор Philip Marlowe (частен детектив)
Публикувано23.02.06 12:17



без да съм психолог, тази злоба издава само едно нещо... бая си бил стреснат преди мача. След успешния развой, страхът преминава в нова емоция, която се е изляла в написаното

а за това, че съдиите подпирали Челси!?! Не знам как да го определя това изказване. Какво ли ще стане, ако почнат да свирят срещу нас

имаше доста играчи от Барца за червен картон и не го получиха. Червения на Дел Орно е без коментар... нема такова нещо.

и още нещо... Барца от сума време е отбор са местна консумация... такава, на ниво първенство. Как те не беше срам да го кажеш това за Челси?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.