Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:13 17.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема 10 -та поредна победа на Рома  
Автор Лeдoвe (ACA)
Публикувано20.02.06 10:48



С която изравнихме рекорда на Ювентус, Милан и Болоня. В неделя срещу Лацио гледаме към 11-тата и абсолютния рекорд в калчото
Много жалко обаче за Франческо, който се контузи жестоко в началото на мача срещу Емполи и ще отсъства около 2 месеца. Така и участието му на световното е под въпрос, а това би било адски гадно за него и кофти за Италия

Walk on, walk on
With hope in your heart
And you'll never walk alone

Редактирано от Лeдoвe на 20.02.06 10:49.



Тема Re: 10 -та поредна победа на Романови [re: Лeдoвe]  
Автор Чaвдo (Chavo)
Публикувано20.02.06 12:35



Както си отбелязал ти,победа,но пирова.Аз като видях крака на Тоти въобще не можах да се зарадвам на този успех.Рома без Тоти е като мъж без пишка.
Много ми се иска серията да продължи другия кръг срещу фелацио,но без Тоти не знам,в много лош момент дойде тази контузия.Това можеше да е прекрасен сезон с 4-то място в първенстввото и с купата на Италия,но сега не знам.

UNITED 1878


Тема Re: 10 -та поредна победа на Романови [re: Лeдoвe]  
Автор Kyeнтин Дъpyъpд (Stanley)
Публикувано20.02.06 13:25



Рекорда от 11 е на Милан от сезон 1988/1989.




Тема Re: 10 -та поредна победа на Романови [re: Лeдoвe]  
Автор Diavolo Rossonero (невино дяволче)
Публикувано20.02.06 16:56



Абсолютният рекорд в Италия е дело на Милан и е 11 поредни победи от 1988/89 г.
А за Тоти, в крайна сметка светъл лъч в тунела... :/
По последно инфо контузията не е чак толкова фатална. Със сигурност пропуска сезона в Серия А, но има шанс за световното!! До края на месец май трябва да е възстановен, но нали знаеш такива неща не могат да се прогнозират със сигурност.
уффф Иначе Италия без Тоти е загубена :(
Клип на контузията




Ето го престъпника на който дори не беше показан червен картон?!







Редактирано от Diavolo Rossonero на 20.02.06 17:36.



Тема Re: 10 -та поредна победа на Романови [re: Diavolo Rossonero]  
Автор Лeдoвe (ACA)
Публикувано20.02.06 17:22



Странно, аз от две места прочетох за изравнения рекорд? Относно Ческо силно се надявам да се възстанови за световното. Все пак има около 4 месеца, а днешната медицина прави чудеса
Спомням си преди миналия мондиал как Душер счупи кръка на Бекъм и до последно имаше дилеми дали ще играе пък той се възстанови!

Walk on, walk on
With hope in your heart
And you'll never walk alone


Тема Re: 10 -та поредна победа на Романови [re: Лeдoвe]  
Автор Diavolo Rossonero (невино дяволче)
Публикувано20.02.06 17:34



Просто цари една масова заблуда, не знам откъде е тръгнала, но не е за първи път. За пореден път се доказва колко манипулативни са днешните медии.. Виж, провери в rssf.com сега нямам време да поствам, но знам какво говоря. За статистики свързани с ит. футбол можеш да ми вярваш повече отколкото на ройтерс ;)

Grazie e Onore, Leoni!



Тема Re: 10 -та поредна победа на Романови [re: Diavolo Rossonero]  
Автор Always Number (1) пeтльo (!Champions!)
Публикувано20.02.06 20:44



ей от такива като теб идва заблудата, сайта е с още едно ес:)

rsssf.com


Подцени това!

Тема Re: 10 -та поредна победа на Романови [re: Лeдoвe]  
Автор tacchi (BB_fan)
Публикувано20.02.06 21:43



Въпреки че най-най-любимия ми отбор е Юве,винаги вътрешно съм искала Рома да печели и да пада по-малко.Добра работа дотук и в последния мач, който за голямо съжаление се съчета с контузването на Франческо Тоти...:\

БЪДИ РАЗЛИЧЕН!!!


Тема Re: 10 -та поредна победа на Романови [re: Лeдoвe]  
Автор radiinter (нерадзуро)
Публикувано21.02.06 00:27



Кофти за Тоти.Дано се оправи за световното защото ще е много нужен на скуадрата.Иначе поздравления за Рома -взимат си мачовете и не им дреме.



Тема Re: 10 -та поредна победа на Романови [re: Чaвдo]  
Автор Лeдoвe (ACA)
Публикувано21.02.06 11:08



Сезона можеше да е съчетан и с купа на Уефа, но и сега нищо не е загубено. Продължаваме борбата на три фронта. Да не забравяме, че част от мачовете в тази серия бяха спечелени без Тоти / включително победата, като гости за купата срещу Юве, и победата с 10 човека като гости срещу Брюж/. Освен това Енцо Монтела се върна в игра и така ще могат Мансини и Тадей да поемат диригентската палка в центъра. Наистина Рома без Тоти не е същата, но съм сигурен, че Спалети ще намери разрешение. Гледаме напред и вярваме

Walk on, walk on
With hope in your heart
And you'll never walk alone



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.