Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:03 29.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема ШЛ- 1/8 финалинови  
Автор Kyeнтин Дъpyъpд (Простак)
Публикувано16.12.05 13:30



Челси (Анг) – Барселона (Исп)- Челси
Реал Мадрид (Исп) – Арсенал (Анг)- Арсенал
Вердер Бремен (Гер) – Ювентус (Ита)- Ювентус
Байерн Мюнхен (Гер) – Милан (Ита)- Байерн
ПСВ Айндховен (Хол) – Лион (Фра)- Лион
Аякс (Хол) – Интер (Ита)- Интер
Бенфика (Пор) – Ливърпул (Анг)- Ливърпул
Глазгоу Рейнджърс (Шот) – Виляреал (Исп)- Рейнджърс




Тема Re: ШЛ- 1/8 финалинови [re: Kyeнтин Дъpyъpд]  
Автор Oлмaши (dsotm)
Публикувано16.12.05 13:43



Челси (Анг) – Барселона (Исп)- Челси имат шанс около 1% да продължат. Очаквам да бъдат съсипани и да загубят с 3-4 гола още първия мач:) съвсем сериозно, контузията на Шави конкретно за тоя мач ще бъде плюс, тъй като ван бомел е доста по-здрав физически, като добавим факта, че Маркез тоя път не е наказан не виждам какво могат да противопоставят англичаните на Барселона.
Реал Мадрид (Исп) – Арсенал (Анг)- сложна работа най-равностойният двубой според мен
Вердер Бремен (Гер) – Ювентус (Ита)- Ювентус, вердер имат твърде рехава защита просто
Байерн Мюнхен (Гер) – Милан (Ита)- Байерн Мюнхен имат известни сметки за разчистване с Милан, а те това го умеят прекрасно.
ПСВ Айндховен (Хол) – Лион (Фра)- Лион, същото като по-горе, миналата година загубиха незаслужено от ПСВ, този път палачинката трябва да се обърне
Аякс (Хол) – Интер (Ита)- Интер
Бенфика (Пор) – Ливърпул (Анг)- Бенфика може би, знам ли.
Глазгоу Рейнджърс (Шот)-Виляреал, Виляреал, ех докъде ли ще успеят да стигнат??

това мнение не съществува да ви еба майката:)

Remember, I’ll always be around


Тема Re: ШЛ- 1/8 финалинови [re: Kyeнтин Дъpyъpд]  
Автор Balleta (Made in USA)
Публикувано16.12.05 14:25



Три много интересни двубоя:

Мадрид - Арсенал
Милан - Байерн
Челси - Барселона

Останалото е по-скоро ясно - не мисля, че Юве ще имат проблеми да продължат, както и Виляреал и Лион (при все, че това ПСВ си е бая страшничко). Пуул пък се наместиха на един от най-лесните, макар, че на Бенфика може да им стане навик да елиминират ингилизи тая година
Аякс - Интер - по скоро Интер, но като им знам манталитета, мача е почти 50:50 въпреки очевидно по класния състав на италианците. И двата отбора са ми симпатични, но определено ще викам за моите любимци от Холандия.
Относно първата тройка - превес за Мадрид в мача им с артилерията, другото е пълна мъгла. Барса е много технична, но пък при Челси техничния футбол не върви - защитата им разбива всичко. Байерн са в по-добри изходни позиции, но пък Милан си е Милан.

Айде успех на всички и най-вече на Мадрид



Тема Re: ШЛ- 1/8 финалинови [re: Kyeнтин Дъpyъpд]  
Автор radiinter (нерадзуро)
Публикувано16.12.05 15:06



Челси-Барселона - Барса.Съдбата си знае работата и май е време за реванш.
Реал М-Арсенал - Реал.Мача е на кантар испанците не са отбора от преди а за Арсенал всяка година това е горе долу тавана.
Вердер-Ювентус -Юве твърдо.
Байерн М-Милан -Милан.Много здрав мач но все пак Форца Италия.
ПСВ Айндховен-Лион - Лион.Двата отбора които правят лигата по-шарена през последните 2 години.
Аякс-Интер- ИНТЕЕЕЕР.Холандците не са ни от класата.
Бенфика-Ливърпул-Бенфика.Все си мисля че португалците ще успеят въпреки че постоянството не им е основна черта.
Рейнджърс-Виляреал-Виляреал.Очаквам голямо надлъгване и един гол за двата мача.

Иначе съм доволен от жребия-единя от двата големи фаворита ще е аут а ние сме с приемлив съперник.

FORZA INTER



Тема Re: ШЛ- 1/8 финалинови [re: radiinter]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано16.12.05 15:45



Мерси за Форцата, успех и на вас, Госпожата мисля няма нужда от подобни пожелания, Вердер не са им от класата, би било хипер-мега-турбо изненада германците да продъжат.
Колкото до нашият двубой, ако се играеше сега бих посочил Байерн като фаворит, но има два месеца до първия мач, така че ще изчакам и ще се надявам да влезнем в релси, защото в сегашното ни състояние не можем да се справим с баварците. Байерн имат да ни връщат, което е още един минус, но Милан си е Милан, най-успелия италиански отбор в турнира на КЕШ и Шампионската лига, а и ранения звяр е най-опасен.
С интерес очаквам отговор на въпроса "научиха ли си урока Барса", а Реал и Арсенал може да се превърне в бисера на 1/8 финалите като игра, очаквам доста голове и як сблъсък както на терена, така и във форума (Бай Хуй - Балета).
Ще следя много внимателно и Лион, според мен те са отбор, способен да спечели целия турнир, а и са ми симпатични, така че им стискам палци

а га яде кифтетата ни рива, а...


Тема Re: ШЛ- 1/8 финалинови [re: Kyeнтин Дъpyъpд]  
Автор Чaвдo (Chavo)
Публикувано16.12.05 16:21



Според мен Барселона ще вземе реванш от челси,пък и е логично.
Не върви един отбор играещ отличен футбол ,с големи традиции в турнира да
отпада от един тим играещ някаква жалка имитация на футбол,само с 2 шамп.титли и с никакви традиции в турнира ,участията му се броят на пръсти.
Барса има твърде много загубени финали,не върви такъв тим да има само 1 КЕШ.
Иначе най-много искам Милан да спечелят де,те го заслужават заради нелепостите предните две издания.ще бият Байерн без проблем,баварците отдавна не са класа в Европа.
Реал Мадрид бие Арсенал без проблем и в двата мача.
Рейнджърс ще отстрани Виляреал,жълтите са най-смешния тим който продължава напред,играят футбол достоен за 5-та исп.дивизия.
Лион този път ще смели ПСВ
Ще ми се Бенфика да елинминират Пул,но много трудно,по-вероятно е мърсисайдци да продължат.
Юве ще бие Вердер без проблеми,а Интер ще се справи с Аякс Израел.

UNITED 1878


Тема Re: ШЛ- 1/8 финалинови [re: Kyeнтин Дъpyъpд]  
Автор Hoчнoй пpoдaвeц (!Champions!)
Публикувано16.12.05 16:21



Челси (Анг) – Барселона (Исп) - Не за друго, ми просто ако тоя път отпаднем, вече ще ни стане навик:) Иначе не смятам, че нещата са особено по-различни от миналата година(пак наскоро бяхме победили Реал с 3:0...), тоест пак ще ги смажем, ще си зслужим победата и единствено късмета и съдиите ще решат дали по-заслужилия или Челси да продължи. както винаги обективен, а:)
Реал Мадрид (Исп) – Арсенал (Анг) - хахха арсенал:)
Вердер Бремен (Гер) – Ювентус (Ита) - Абе вердер може да си е вердер, ама ювентус си е ювентус. държа си на мнението, че немските отбори, без оня един ред по-надолу стават само за УЕФА
Байерн Мюнхен (Гер) – Милан (Ита) - помните ли миналата година байерн как отпаднаха от Челси? е, нещо такова ще се случи и сега, освен ако - помните ли по-миналата година милан как загубиха от депортиво:)... само дето изглежда байерн са домакини в първия мач, тоест шансовете им се увеличават
ПСВ Айндховен (Хол) – Лион (Фра) - а, де? все отбори, дето много ме кефят:)
Аякс (Хол) – Интер (Ита) - няма да я бъде тая с интер. ще стане нещо като "изненада", ама аякс тая година минават, ням начинвече
Бенфика (Пор) – Ливърпул (Анг) - тва ще е баси гаврата да отпаднат от бенфика, обаче:)
Глазгоу Рейнджърс (Шот) – Виляреал (Исп) - тука ако не стане нещо от сорта на 1:7/8 общ резултат...



Тема <\/>нови [re: Kyeнтин Дъpyъpд]  
Автор DON_DiEGO (Zora Je)
Публикувано16.12.05 17:02



Барса
Арсенал
Ювентус
Милан
Лион
Интер
Ливърпул
Виляреал

тва е.

ама едва ли ще стане, щото се оказва че победители ще са всички които първо гостуват, колкото и реално да изглежда.

съжалявам само за Бенфика, дано се покажат пак като истинкси отбор.
макар че и Пул точно в Лигата играят точно така като тях с дух и бих искал да гледам тея мачове.

абе кво да си говориме - Юве е шампиона, само не знам де ще се срещнат с Барса.



Тема бай мангаунови [re: DON_DiEGO]  
АвторБAЙ XУЙ (Нерегистриран)
Публикувано16.12.05 17:34



Бас че няма да е жуве?



Тема желаещи за басче ???нови [re: Kyeнтин Дъpyъpд]  
Автор Your Favourite Slave (faith&devotion)
Публикувано16.12.05 19:13



Челси (Анг) – Барселона (Исп)-силно се надявам след двата двубоя , Жозе Минетиньо да се съсредоточи единствено и само над Висшата Лига на Англия , което според него било най-престижното отличие .....по-престижно даже и от ШЛ !Но с категорична прогноза ...Челси или Барса не мога да се наема....тук съм пас ....
Доводите на повечето ,че Барса имало "да си връща" са повече от лаишки смешни що се касасе до толкова голя форум на такова виското ниво ...говорим за мотивация , а двата тима ще я имат в излишък , това е без съмнение ....
Решаващи за крайния изход ще се окажат моментната форма на двата отбора , защото до мачовете има бая време и дотогава може да се случи доста неща с отборите , и това кой ще предпази най-добрите си играчи от контузии дотогава ...имайки вредвид факта ,че в Инглизистан играят нон-стоп през зимата , предполагам ,че играчите на Челси ще са мааааааалко по-уморени от тези на Барса....

Реал Мадрид (Исп) – Арсенал (Анг) - ами , тука няма много за коментиране ....започват мачовете на преки елиминации ......а Арсенал трябва да се оттегля от сцената ....съдба , кво да я прайш ;)

Вердер Бремен (Гер) – Ювентус (Ита) - Абсолютно непредвидим мач за прогноза !!!
Много съм доволен ,че първия мач е в Германия ..Надявам се Вердер да играят нападателно и открито и да постингат победа с поне два гола ...3:1 е нещо съвсем възможно за тяхните способности на домашна сцена .....НАдява се ВЕРДЕР да тръгне на надиграване с Юве на Везерщадион !
Ако първата среща бе в Торино , всички знаехме сценария ....1:0 , яко бетон .....до края ако падне на гюме на главата на Трезегейчо и 2:0 ....и КРАЙ ! с тактика лисицата Капело измъкваше ответния мач в Германия и са готови ...
Но сега , както казах , факта ,че Вердер са домакини в първия двубой се надявам да им помогне :))

Байерн Мюнхен (Гер) – Милан (Ита) - ТУКА ПРЕДЛАГАМ БАС на всеки , който мисли ,че Милан ще продължи ! Аз казвам обратното - Байерн продължават ...
глупака Карло е разкрит за пореден път ....и този път вече си заминава :)

ПСВ Айндховен (Хол) – Лион (Фра) - тука съжалявам честно ,че два толкова симпатични отбора се срещат толкова рано и един от тях трябва да отпадне .....
Най-силното качество на двата тима е имненно това -колектива ....и Лион и ПСВ са машини ...
Първите водени от глупака ФУУУУЛИЕ , наследил един ГОТОВ отбор от Пол льо Гуен, за Гус Хидинк е излишно да говоря ...
Все пак , мисля ,че Лион ще надделее ....

Аякс (Хол) – Интер (Ита) ......Интер продължава ...Аякс са млад отбор от неопитни лешперчета , предвождани от недоказан треньор като Дани Блинд :)

Бенфика (Пор) – Ливърпул (Анг) ....хахахах ......доволно .... :)))

Глазгоу Рейнджърс (Шот) – Виляреал (Исп) - 70 на 30 процента са шансовете тук в плоза на Виляреал ...
Но възможно е и европейската приказка на Рейнджърс да продължи ....Виляреал не са непреодолим отбор ....
Рейнджърс ако искат да се класират , трябва да решат двубоя в домакинството си ....
но се съмнявам да постигнат нещо повече от минимална победа .

In your room
Where souls disappear
Only you exist here



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.