Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:43 04.07.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема ШЛ- 1/8 финали  
Автор Kyeнтин Дъpyъpд (Простак)
Публикувано16.12.05 13:30



Челси (Анг) – Барселона (Исп)- Челси
Реал Мадрид (Исп) – Арсенал (Анг)- Арсенал
Вердер Бремен (Гер) – Ювентус (Ита)- Ювентус
Байерн Мюнхен (Гер) – Милан (Ита)- Байерн
ПСВ Айндховен (Хол) – Лион (Фра)- Лион
Аякс (Хол) – Интер (Ита)- Интер
Бенфика (Пор) – Ливърпул (Анг)- Ливърпул
Глазгоу Рейнджърс (Шот) – Виляреал (Исп)- Рейнджърс




Тема Re: ШЛ- 1/8 финалинови [re: Kyeнтин Дъpyъpд]  
Автор Oлмaши (dsotm)
Публикувано16.12.05 13:43



Челси (Анг) – Барселона (Исп)- Челси имат шанс около 1% да продължат. Очаквам да бъдат съсипани и да загубят с 3-4 гола още първия мач:) съвсем сериозно, контузията на Шави конкретно за тоя мач ще бъде плюс, тъй като ван бомел е доста по-здрав физически, като добавим факта, че Маркез тоя път не е наказан не виждам какво могат да противопоставят англичаните на Барселона.
Реал Мадрид (Исп) – Арсенал (Анг)- сложна работа най-равностойният двубой според мен
Вердер Бремен (Гер) – Ювентус (Ита)- Ювентус, вердер имат твърде рехава защита просто
Байерн Мюнхен (Гер) – Милан (Ита)- Байерн Мюнхен имат известни сметки за разчистване с Милан, а те това го умеят прекрасно.
ПСВ Айндховен (Хол) – Лион (Фра)- Лион, същото като по-горе, миналата година загубиха незаслужено от ПСВ, този път палачинката трябва да се обърне
Аякс (Хол) – Интер (Ита)- Интер
Бенфика (Пор) – Ливърпул (Анг)- Бенфика може би, знам ли.
Глазгоу Рейнджърс (Шот)-Виляреал, Виляреал, ех докъде ли ще успеят да стигнат??

това мнение не съществува да ви еба майката:)

Remember, I’ll always be around


Тема Re: ШЛ- 1/8 финалинови [re: Kyeнтин Дъpyъpд]  
Автор Balleta (Made in USA)
Публикувано16.12.05 14:25



Три много интересни двубоя:

Мадрид - Арсенал
Милан - Байерн
Челси - Барселона

Останалото е по-скоро ясно - не мисля, че Юве ще имат проблеми да продължат, както и Виляреал и Лион (при все, че това ПСВ си е бая страшничко). Пуул пък се наместиха на един от най-лесните, макар, че на Бенфика може да им стане навик да елиминират ингилизи тая година
Аякс - Интер - по скоро Интер, но като им знам манталитета, мача е почти 50:50 въпреки очевидно по класния състав на италианците. И двата отбора са ми симпатични, но определено ще викам за моите любимци от Холандия.
Относно първата тройка - превес за Мадрид в мача им с артилерията, другото е пълна мъгла. Барса е много технична, но пък при Челси техничния футбол не върви - защитата им разбива всичко. Байерн са в по-добри изходни позиции, но пък Милан си е Милан.

Айде успех на всички и най-вече на Мадрид



Тема Re: ШЛ- 1/8 финалинови [re: Kyeнтин Дъpyъpд]  
Автор radiinter (нерадзуро)
Публикувано16.12.05 15:06



Челси-Барселона - Барса.Съдбата си знае работата и май е време за реванш.
Реал М-Арсенал - Реал.Мача е на кантар испанците не са отбора от преди а за Арсенал всяка година това е горе долу тавана.
Вердер-Ювентус -Юве твърдо.
Байерн М-Милан -Милан.Много здрав мач но все пак Форца Италия.
ПСВ Айндховен-Лион - Лион.Двата отбора които правят лигата по-шарена през последните 2 години.
Аякс-Интер- ИНТЕЕЕЕР.Холандците не са ни от класата.
Бенфика-Ливърпул-Бенфика.Все си мисля че португалците ще успеят въпреки че постоянството не им е основна черта.
Рейнджърс-Виляреал-Виляреал.Очаквам голямо надлъгване и един гол за двата мача.

Иначе съм доволен от жребия-единя от двата големи фаворита ще е аут а ние сме с приемлив съперник.

FORZA INTER



Тема Re: ШЛ- 1/8 финалинови [re: radiinter]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано16.12.05 15:45



Мерси за Форцата, успех и на вас, Госпожата мисля няма нужда от подобни пожелания, Вердер не са им от класата, би било хипер-мега-турбо изненада германците да продъжат.
Колкото до нашият двубой, ако се играеше сега бих посочил Байерн като фаворит, но има два месеца до първия мач, така че ще изчакам и ще се надявам да влезнем в релси, защото в сегашното ни състояние не можем да се справим с баварците. Байерн имат да ни връщат, което е още един минус, но Милан си е Милан, най-успелия италиански отбор в турнира на КЕШ и Шампионската лига, а и ранения звяр е най-опасен.
С интерес очаквам отговор на въпроса "научиха ли си урока Барса", а Реал и Арсенал може да се превърне в бисера на 1/8 финалите като игра, очаквам доста голове и як сблъсък както на терена, така и във форума (Бай Хуй - Балета).
Ще следя много внимателно и Лион, според мен те са отбор, способен да спечели целия турнир, а и са ми симпатични, така че им стискам палци

а га яде кифтетата ни рива, а...


Тема Re: ШЛ- 1/8 финалинови [re: Kyeнтин Дъpyъpд]  
Автор Чaвдo (Chavo)
Публикувано16.12.05 16:21



Според мен Барселона ще вземе реванш от челси,пък и е логично.
Не върви един отбор играещ отличен футбол ,с големи традиции в турнира да
отпада от един тим играещ някаква жалка имитация на футбол,само с 2 шамп.титли и с никакви традиции в турнира ,участията му се броят на пръсти.
Барса има твърде много загубени финали,не върви такъв тим да има само 1 КЕШ.
Иначе най-много искам Милан да спечелят де,те го заслужават заради нелепостите предните две издания.ще бият Байерн без проблем,баварците отдавна не са класа в Европа.
Реал Мадрид бие Арсенал без проблем и в двата мача.
Рейнджърс ще отстрани Виляреал,жълтите са най-смешния тим който продължава напред,играят футбол достоен за 5-та исп.дивизия.
Лион този път ще смели ПСВ
Ще ми се Бенфика да елинминират Пул,но много трудно,по-вероятно е мърсисайдци да продължат.
Юве ще бие Вердер без проблеми,а Интер ще се справи с Аякс Израел.

UNITED 1878


Тема Re: ШЛ- 1/8 финалинови [re: Kyeнтин Дъpyъpд]  
Автор Hoчнoй пpoдaвeц (!Champions!)
Публикувано16.12.05 16:21



Челси (Анг) – Барселона (Исп) - Не за друго, ми просто ако тоя път отпаднем, вече ще ни стане навик:) Иначе не смятам, че нещата са особено по-различни от миналата година(пак наскоро бяхме победили Реал с 3:0...), тоест пак ще ги смажем, ще си зслужим победата и единствено късмета и съдиите ще решат дали по-заслужилия или Челси да продължи. както винаги обективен, а:)
Реал Мадрид (Исп) – Арсенал (Анг) - хахха арсенал:)
Вердер Бремен (Гер) – Ювентус (Ита) - Абе вердер може да си е вердер, ама ювентус си е ювентус. държа си на мнението, че немските отбори, без оня един ред по-надолу стават само за УЕФА
Байерн Мюнхен (Гер) – Милан (Ита) - помните ли миналата година байерн как отпаднаха от Челси? е, нещо такова ще се случи и сега, освен ако - помните ли по-миналата година милан как загубиха от депортиво:)... само дето изглежда байерн са домакини в първия мач, тоест шансовете им се увеличават
ПСВ Айндховен (Хол) – Лион (Фра) - а, де? все отбори, дето много ме кефят:)
Аякс (Хол) – Интер (Ита) - няма да я бъде тая с интер. ще стане нещо като "изненада", ама аякс тая година минават, ням начинвече
Бенфика (Пор) – Ливърпул (Анг) - тва ще е баси гаврата да отпаднат от бенфика, обаче:)
Глазгоу Рейнджърс (Шот) – Виляреал (Исп) - тука ако не стане нещо от сорта на 1:7/8 общ резултат...



Тема <\/>нови [re: Kyeнтин Дъpyъpд]  
Автор DON_DiEGO (Zora Je)
Публикувано16.12.05 17:02



Барса
Арсенал
Ювентус
Милан
Лион
Интер
Ливърпул
Виляреал

тва е.

ама едва ли ще стане, щото се оказва че победители ще са всички които първо гостуват, колкото и реално да изглежда.

съжалявам само за Бенфика, дано се покажат пак като истинкси отбор.
макар че и Пул точно в Лигата играят точно така като тях с дух и бих искал да гледам тея мачове.

абе кво да си говориме - Юве е шампиона, само не знам де ще се срещнат с Барса.



Тема бай мангаунови [re: DON_DiEGO]  
АвторБAЙ XУЙ (Нерегистриран)
Публикувано16.12.05 17:34



Бас че няма да е жуве?



Тема желаещи за басче ???нови [re: Kyeнтин Дъpyъpд]  
Автор Your Favourite Slave (faith&devotion)
Публикувано16.12.05 19:13



Челси (Анг) – Барселона (Исп)-силно се надявам след двата двубоя , Жозе Минетиньо да се съсредоточи единствено и само над Висшата Лига на Англия , което според него било най-престижното отличие .....по-престижно даже и от ШЛ !Но с категорична прогноза ...Челси или Барса не мога да се наема....тук съм пас ....
Доводите на повечето ,че Барса имало "да си връща" са повече от лаишки смешни що се касасе до толкова голя форум на такова виското ниво ...говорим за мотивация , а двата тима ще я имат в излишък , това е без съмнение ....
Решаващи за крайния изход ще се окажат моментната форма на двата отбора , защото до мачовете има бая време и дотогава може да се случи доста неща с отборите , и това кой ще предпази най-добрите си играчи от контузии дотогава ...имайки вредвид факта ,че в Инглизистан играят нон-стоп през зимата , предполагам ,че играчите на Челси ще са мааааааалко по-уморени от тези на Барса....

Реал Мадрид (Исп) – Арсенал (Анг) - ами , тука няма много за коментиране ....започват мачовете на преки елиминации ......а Арсенал трябва да се оттегля от сцената ....съдба , кво да я прайш ;)

Вердер Бремен (Гер) – Ювентус (Ита) - Абсолютно непредвидим мач за прогноза !!!
Много съм доволен ,че първия мач е в Германия ..Надявам се Вердер да играят нападателно и открито и да постингат победа с поне два гола ...3:1 е нещо съвсем възможно за тяхните способности на домашна сцена .....НАдява се ВЕРДЕР да тръгне на надиграване с Юве на Везерщадион !
Ако първата среща бе в Торино , всички знаехме сценария ....1:0 , яко бетон .....до края ако падне на гюме на главата на Трезегейчо и 2:0 ....и КРАЙ ! с тактика лисицата Капело измъкваше ответния мач в Германия и са готови ...
Но сега , както казах , факта ,че Вердер са домакини в първия двубой се надявам да им помогне :))

Байерн Мюнхен (Гер) – Милан (Ита) - ТУКА ПРЕДЛАГАМ БАС на всеки , който мисли ,че Милан ще продължи ! Аз казвам обратното - Байерн продължават ...
глупака Карло е разкрит за пореден път ....и този път вече си заминава :)

ПСВ Айндховен (Хол) – Лион (Фра) - тука съжалявам честно ,че два толкова симпатични отбора се срещат толкова рано и един от тях трябва да отпадне .....
Най-силното качество на двата тима е имненно това -колектива ....и Лион и ПСВ са машини ...
Първите водени от глупака ФУУУУЛИЕ , наследил един ГОТОВ отбор от Пол льо Гуен, за Гус Хидинк е излишно да говоря ...
Все пак , мисля ,че Лион ще надделее ....

Аякс (Хол) – Интер (Ита) ......Интер продължава ...Аякс са млад отбор от неопитни лешперчета , предвождани от недоказан треньор като Дани Блинд :)

Бенфика (Пор) – Ливърпул (Анг) ....хахахах ......доволно .... :)))

Глазгоу Рейнджърс (Шот) – Виляреал (Исп) - 70 на 30 процента са шансовете тук в плоза на Виляреал ...
Но възможно е и европейската приказка на Рейнджърс да продължи ....Виляреал не са непреодолим отбор ....
Рейнджърс ако искат да се класират , трябва да решат двубоя в домакинството си ....
но се съмнявам да постигнат нещо повече от минимална победа .

In your room
Where souls disappear
Only you exist here


Тема Re: ШЛ- 1/8 финалинови [re: Kyeнтин Дъpyъpд]  
Автор WlZARD.TOMl (WARMASTER)
Публикувано16.12.05 19:20



Челси (Анг) – Барселона (Исп)- 50/50! Леко предимство за каталунците
Реал Мадрид (Исп) – Арсенал (Анг)- 40/60. Време е Арса да пробие в тоя турнир, и мисля, че могат да стигнат полуфинал!
Вердер Бремен (Гер) – Ювентус (Ита)- Ювентус ( основния ни конкурент за титлата )
Байерн Мюнхен (Гер) – Милан (Ита)- Байерн ( сори ама Милан са дотук )
ПСВ Айндховен (Хол) – Лион (Фра)- Лион ( и Айндховен са дотук )
Аякс (Хол) – Интер (Ита)- 45/55 Адски искам един от любимите ми континентални отбори Аякс да бие, ама жабите са хитри хрътки, те не могат да спечелят нищо, но могат да победят всеки, и да преебат всеки ( без Милан )! Само Аякс!
Бенфика (Пор) – Ливърпул (Анг)- Ливърпул ( чудеса стават, Бенфика сме ги били всички пъти, които сме играли, 3 или 4 бяха, не вярвам точно сега да поднесат сензацията!) То ше си е сензация направо!
Глазгоу Рейнджърс (Шот) – Виляреал (Исп)- Рейнджърс. Култовия сблъсък Най-силния 1/8 финал, Вилята имат предимство, ама Рейнджърс продължават напук! Кога иначе шотландци че отстранят испанци?!

AT THE END OF THE STORM THERE'S A GOLDEN SKY


Тема @нови [re: БAЙ XУЙ]  
Автор DON_DiEGO (Zora Je)
Публикувано16.12.05 19:28



ако ти избереш Арсенал ... deal

и понеже знам че не би изневерил на отбора си ....

или имаш някой друг предвид ?



Тема Re: желаещи за басче ???нови [re: Your Favourite Slave]  
Автор WlZARD.TOMl (WARMASTER)
Публикувано16.12.05 20:08



силно се надявам след двата двубоя , Жозе Минетиньо да се съсредоточи единствено и само над Висшата Лига на Англия

Бате ако 4елси се издъни нещо в Премиършипа, титлата е наша! Манчестър да цунат онова там ... долното отличие

Бтв, много точна преценка за Байерн - Милан, просто го виждам как баварците минават, имат мнооого да си връщат, а миланистите не извадиха късмет с жребия! Този път!

И нещо друго си мисля - ако италиански отбор вземе Кеш-а, Италия нема да стане световен шампион, както и ако Италия вземе че стане шампион, НЕиталиански отбор ше е взел Кеш-а преди това, как мислиш по тая теория?!

AT THE END OF THE STORM THERE'S A GOLDEN SKY


Тема Re: ШЛ- 1/8 финалинови [re: WlZARD.TOMl]  
Автор Kyeнтин Дъpyъpд (Простак)
Публикувано16.12.05 20:45



Бенфика (Пор) – Ливърпул (Анг)- Ливърпул ( чудеса стават, Бенфика сме ги били всички пъти, които сме играли, 3 или 4 бяха, не вярвам точно сега да поднесат сензацията!) То ше си е сензация направо! Не забравяй обаче за съдбата на Манчестър Юнайтед. Те също имаха три победи от три мача срещу Бенфика и загубиха преди две седмици. Надявам се това да не се получи сега.




Тема Re: ШЛ- 1/8 финалинови [re: Kyeнтин Дъpyъpд]  
Автор WlZARD.TOMl (WARMASTER)
Публикувано16.12.05 20:57



Знам!
Затова отворих скобата, ако не ги подценим, минаваме! Все пак са способен отбор!!

AT THE END OF THE STORM THERE'S A GOLDEN SKY


Тема Re: желаещи за басче ???нови [re: WlZARD.TOMl]  
Автор Your Favourite Slave (faith&devotion)
Публикувано16.12.05 21:57



ами.......аз съм доста далеч от това противопоставяне ....

но мисля ,че е по-реално италиаснки отбор да вземе ШЛ , отколкото Италия да стане световен ....

Ювентус и Интер (защо не) са потенциални носители този сезон ....имат всичко необходимо , за да го направят ...нужен им е малко късмет ...

а Италия световен ..не ми се вярва, честно

In your room
Where souls disappear
Only you exist here


Тема Re: желаещи за басче ???нови [re: Your Favourite Slave]  
Автор WlZARD.TOMl (WARMASTER)
Публикувано16.12.05 22:14



а Италия световен ..не ми се вярва, честно

Да де, значи и ти споделяш тази хипотеза ( несъзнателно разбира се )!
Мисълта ми беше, че е мнооого малко вероятно, не помня да е ставало подобно нещо ( единствено 1974 Байерн печели и Германия печели ) носителят на Кеш да съвпада със страната световен шампион в една година, чатиш ли?

AT THE END OF THE STORM THERE'S A GOLDEN SKY


Тема Re: ШЛ- 1/8 финалинови [re: Kyeнтин Дъpyъpд]  
Автор Alabao13 (АСА)
Публикувано16.12.05 22:39



Челси (Анг) – Барселона (Исп)- Барса. Тоя път ще излъжат Челси май... Но мачът е един от най-интересните наистина. Ще е супершоу.
Реал Мадрид (Исп) – Арсенал (Анг)- Реал. Без коментар защо.
Вердер Бремен (Гер) – Ювентус (Ита)- Ювентус , за съжаление.
Байерн Мюнхен (Гер) – Милан (Ита)- Не знам, честно. Ако можех да избирам, щяха да отпаднат и двата :)))) Може би малко съм за Милан - просто Байерн са ми втория най-противен отбор след Юве.
ПСВ Айндховен (Хол) – Лион (Фра)- Лион
Аякс (Хол) – Интер (Ита)- Интер - много симпатични отбори в тази двойка. Все пак смятам, че Интер ще продължат напред. Но няма да им е лесно, да не си правят илюзии....
Бенфика (Пор) – Ливърпул (Анг)- Бенфика - лъжат грандове много успешно.
Глазгоу Рейнджърс (Шот) – Виляреал (Исп)- Ще съм за Виля. Тука който и да излезе от двойката, все е супер - и двата отбора ще им е за сефте. :)



Тема Re: @нови [re: DON_DiEGO]  
АвторБAЙ XУЙ (Нерегистриран)
Публикувано16.12.05 22:55



ARSENAL
ШАМПИОН

та на какво е баса?



Тема Re: arabaska mastijoнови [re: WlZARD.TOMl]  
АвторБAЙ XУЙ (Нерегистриран)
Публикувано16.12.05 22:59



Кви титли ма пача от тия реязани шишки съвсем изкуфя.
Нали ви казах на всички грозни рязани мастии тука,
че титла няма да доживете да видите и то не щото ще изпукате
през новата 2006 г. всички помаци.
Мне, просто поне 16 г.
след време ще стане на 160 г СУША
муахахах


КУР ЗА помакПул

ЗА ШЛ горещо ви пожелавам да Лион за следващия кръг, ако имате неблагоразумието да остраните бенфика (което е силно съмнително)



Тема Re: желаещи за басче ???нови [re: Your Favourite Slave]  
Автор nerro ()
Публикувано16.12.05 23:00



Байерн Мюнхен (Гер) – Милан (Ита) - ТУКА ПРЕДЛАГАМ БАС на всеки , който мисли ,че Милан ще продължи ! Аз казвам обратното - Байерн продължават ...
глупака Карло е разкрит за пореден път ....и този път вече си заминава :)


Аре да го ловиме тоя бас, щото ти гарантирам, че няма да стане така.
Налице са всички предпоставки Милан да продължи- отборът е в криза сега, тоест до фефруари ще е минала, Байерн го разглеждате като фаворит- още по-добре, Карло може и да е разкрит, ама може и да не е, и на всичкото отгоре мен винаги ме е било страх от мачове, дето са привидно ясни, че ще ги спечелим и са срещу по-слаби отбори. Така че твърдо залагам, че Милан ще продължи.

За останалите мачове-
На Барса им гласувам 10%доверие, че ще продължат.
Реал също, Арсенал просто няма да могат да надиграят испанците.
Ювентус са ясни, все пак никога не бива да забравяме, че Капело не е случаен треньор;)
ПСВ-Лион- Лион ще продължат
Аякс-Интер- логичния избор е Интер, но няма да се изненадам, ако Аякс катурнат италианците
Ливърпул ще продължат също, както и Виляреал



Тема Re: arabaska mastijoнови [re: БAЙ XУЙ]  
Автор WlZARD.TOMl (WARMASTER)
Публикувано16.12.05 23:22



Копеле глей сия,
аз съм от малкото НЕартилеристи, които силно пожелават Арсенал да стигне поне 1/2 финала на ШЛ, аре счупете тоя карък бе мааааму деейбеа, и знаиш ли кво, ако имате късмета да не ни срещате до финала, съм за вас най много за тоя турнир, аре направете нещо, само щи каем, че отборът на Греъм отреди 12 години не играеше толкова привлекателно колкото този на Венгер, НО със сигурност имаше повече борбеност и твърдост в директни сблъсъци и всяваше някак си страхопочитание, анадъмо?! Няма да забравя, когато Парма ви надигра тотално на оня финал а вие вкарахте с единствената си атака ( гредата на Алън Смит ), много се кефех, въпреки анти футбола от вас, и пак стигнахте финал другата година, ей тва се викаше успех ... а сега д'ебеш и един полуфинал ви се вижда илюзия, та да губите от некфи турци с дузпи, ебааахти инглиш гранда, заклевам се!
В Премиършип обаче копеле, за вас остава борбата с Манчестър, която този сезон май ше загубите за третото място, а за в бъдеще ще се борите с дяволите за престижа "трети отбор в Англия" нема нужда да ставате шампиони повече, нито Арсе нито Манчестър, никва титла в Англия!
Все пак се опитайте да хванете 4-тото място, щото Спърс ше ви шпорат хаха, магията 'кур Премиършип, печелим ш. лигата и сме вътре догодина' само ние я можем!

AT THE END OF THE STORM THERE'S A GOLDEN SKY


Тема Re: ШЛ- 1/8 финалинови [re: Kyeнтин Дъpyъpд]  
Автор123321 (Нерегистриран)
Публикувано17.12.05 00:53



Челси - Бърса
100 пъти да се играе, Jose е велик стратег. Челси ще излъжат Бърса, но ще е Шоу.
Real - Arsenal
Real бият в първия мач с 3-4 гола. Във втория мач Момчетата на Венгер няма как да обърнат. Нещо като миналата година срещу Bayern.
Bremen - Juve
Тука зависи. Ако играе оня смешня вратар на Juve (забравих му името) Бремен бият. Тея правят поне 10 чисти положения на мач. Но.. Ако Буфон пази Juve бият без проблем.
Bayern - Милан
Ех как ми се иска Баварците да бият. Но този късмет на Анчелоти. Милан продължава май.
PSV - Lion.
Дано да е Lion, но мачовете ще са напрегнати. Lion имат предимство защото гостуват първи. НО.. ПСВ са тимът, който малтретира Милан вече 3-4 пъти...
Ajax - Inter
Безпроблемно Интер.
Бенфика - Ливърпоол
Тука според мен Бенфика ще отстранят Пуул. Имат невероятен отбор.
Глазгоу - Вилереал
:)))))) тука и двата мача са 0-0. Възможно е испанците да вкарат някои калитарски гол, обаче просто гол те няма да допуснат.



Тема Re: ШЛ- 1/8 финалинови [re: Kyeнтин Дъpyъpд]  
Автор dio4ever (Anglo Spaniard)
Публикувано17.12.05 02:07



Челси (Анг) – Барселона (Исп)- Барса
Реал Мадрид (Исп) – Арсенал (Анг)- Арсенал
Вердер Бремен (Гер) – Ювентус (Ита)- Ювентус
Байерн Мюнхен (Гер) – Милан (Ита)- Байерн
ПСВ Айндховен (Хол) – Лион (Фра)- Лион
Аякс (Хол) – Интер (Ита)- Интер
Бенфика (Пор) – Ливърпул (Анг)- Ливърпул ,
и накрая сигурните победители за мен.Не искам да казвам големи думи,но
Глазгоу Рейнджърс (Шот) – Виляреал (Исп)- Вияреал или Vila-Real както се пише на валенсиано-2 класи над Рейнджърс!


Who cries for the children? I do.


Тема Re: ШЛ- 1/8 финалинови [re: Kyeнтин Дъpyъpд]  
Автор Monkey Gone to Heaven (inject me)
Публикувано17.12.05 02:53



много е рано да се коментира още.

но логиката във футбола, света и вселената полага, че барса трябва да са в по - добри позиции поради загубата миналата година.. но ще видим.

милан - байерн за мен е един ултра - интересен сблъсък - и аз ще го гледам с огромен интерес (дано да го дават де).

другият голям мач е реал - арсенал.. твърдо съм за арсенал (:

сравнително добър жребий за ливърпул, но бенфика в никакъв случай не трябва да се подценяват.. то вярно изглеждаха организиран отбор, защото играха срещу манчестър юнайтед, чиято тактика много напомняше на тази на gollum, когато евъртън губят (ама и манчовците нямат фергюсън), но все пак - португалчетата са опасни, макар че на теория не би трябвало да имаме проблеми.

No pattern. No shape. No threat. No spark. No quality. No European place.


Тема Альоооооо хеклспертитенови [re: Kyeнтин Дъpyъpд]  
Автор Kapakoлю (абсолютен дрил)
Публикувано17.12.05 09:47



Аре кат сте мастъри на прогнозите. Праим каса. Всеки залага 5 или 10 кинтариона, коит познае най - много 1/4 финалистъ гепва мангите.

Ааааа ???

Караколювщината Rules


Тема Re: ШЛ- 1/8 финалинови [re: Kyeнтин Дъpyъpд]  
Автор vogelfrei ((...) болен.)
Публикувано17.12.05 10:53



Челси (Анг) – Барселона (Исп) - на тази формация на Барса й е време да се осъществи в Европа, Челски са по-балансиран отбор с пъти по-добър треньор, но са евроанонимници, трети пореден фурор в лигата ще бъде неочакван. Макар че ако каталунците пак разчетат грешно силите си като миналата година, безумно слабата защита + хитрост на Муриню може и да надделеят.

Реал Мадрид (Исп) – Арсенал (Анг) - най-сетне да се срещнем с Арсе... доколкото става дума за най-големите евроидоити, давам за нас.

Вердер Бремен (Гер) – Ювентус (Ита) - макар че съм съгласен с Резо и това е един от малкото неудобни съперници за Юве - без да има какво да губи, с атомно нападение, способен на страхотни предстявания отбор, който може да загуби отново с 10-20 гола, но и да отстрани един от проектофиналистите :)

Байерн Мюнхен (Гер) – Милан (Ита) - класически сблъсък, но в момента Байерн е по-добре смазана машина, имат си защита, а и са гладни за евроуспехи, докато от Милан само Кака не е печелил Лигата. Време е цикличността да удари и росонерите.

ПСВ Айндховен (Хол) – Лион (Фра) - ПСВ не са отборът от миналата година, Лион са дори скрит фаворит за титлата.

Аякс (Хол) – Интер (Ита) - Аякс излезна от най-слабата предв група, един от най-ясните сблъсъци.

Бенфика (Пор) – Ливърпул (Анг)
Глазгоу Рейнджърс (Шот) – Виляреал (Исп) - отново хуните са супер късметлии и ще отпаднат достойно :( 2-0 и 2-1 за Виля е най-нормалното нещо на света.


Emphatic lonely soul...

Тема Re: ШЛ- 1/8 финалинови [re: Kyeнтин Дъpyъpд]  
Автор Diavolo Rossonero (невинно дяволче)
Публикувано20.12.05 03:39



Челси (Анг) – Барселона (Исп) -> Барса!
Време е за реванш! Не вярвам и не искам такъв фантастичен отбор като Барселона да отпадне втора поредна година на 1/8 финал въпреки че подобни неща в ЕКТ са ставали и преди... Безспорно (въпреки класиката Байерн - Милан) това ще е шоуто на 1/8 финалите, жалко, защото и двата отбора са кандидати за финалния мач в Париж. Ако Челси пак излъже каталунците то последните ще попаднат в доста комична ситуация, защото казват само глупаците не се учат от грешките си... А Барса направи много грешки миналата година... Сега обаче са по-добър и компактен отбор и би трябвало да продължат.

Реал Мадрид (Исп) – Арсенал (Анг) -> Реал Мадрид
Това е най-трудния за прогнозиране мач. Защото и двата отбора са в криза и защото е крайно време Арсенал да направят своят европробив и по логиката на антлогиката кога да стане това ако не през този сезон когато са най-зле и всички ги отписват... От друга страна обаче не ми се вярва балета втора поредна година да отпадне на 1/8 финал, а и Реал играе много успешно срещу англичани. 55 - 45 % за кралският клуб.

Вердер Бремен (Гер) – Ювентус (Ита) -> Юве
Юве по дифолт, но музикантите са неудобен отбор и като нищо могат да прецакат набедения за ''супер'' отбор на Ювентус.

Байерн Мюнхен (Гер) – Милан (Ита) -> Милан
Много лош жребий за нас. Падна ни се отбора който най-малко исках... Според мен победителя от този мач ще е единият финалист. Немците са в най-добрата си формация и състояние откакто спечелиха турнира при Хицфелд (и най-важното са гладни за успехи и реванш, а Байерн ги умее тези неща), а Милан е уморен, изхабен и с проблеми в защита. И все пак когато говорим за този Милан да не забравяме, че това е отбора който за последните 3 години игра 2 финала, като единия от тях спечели. Да не забравяме, че Милан е най-опитния отбор измежду всичките и че този отбор винаги се е събирал и е играел силно срещу силните. Така че заради всичко това и заради неминуемите ми пристрастията (няма как да е иначе) залагам за червено-черните дяволи въпреки лошите предчувствия които са ме налегнали...

ПСВ Айндховен (Хол) – Лион (Фра) -> Лион
Лион е скрит фаворит за титлата, а ПСВ са по-слаби от миналата година. Мисля си също така, че на този етап Олимпик са достигнали съвършенството и че ще стигнет поне 1/2 финалите.

Аякс (Хол) – Интер (Ита) -> Интер
Лесен жребий за италианците. Ще продълажт без проблеми.

Бенфика (Пор) – Ливърпул (Анг) -> Ливърпул
Тук има разлика в класите. Орлите нямат шансове.

Глазгоу Рейнджърс (Шот) – Виляреал (Исп) -> Виляреал
Подводницата ще торпилира смешния Рейнджърс който е най-слабия отбор измежду всичките и на който мястото не е в този турнир.

- ТОВА Е САЙТЪТ!

Тема Re: ШЛ- 1/8 финалинови [re: Kyeнтин Дъpyъpд]  
Автор xenox (член)
Публикувано20.12.05 10:52



*Челси - Барселона. Продължава Челси.
Барса ми е най - любимия отбор, но шансовете са 60/40 за Челси. Каталунците показват най - страхотния футбол в момента, но не мога да се сетя много случаи, когато красивия футбол да е побеждавал прагматичния. при равни класи, естествено. или още повече - нападателния футбол да е побеждавал защитния.
Всички си спомнят колко смешно изглеждаше защитата на Барса във втория мач и ако пак играят с двама защитници и бекове - крила не виждам какво добро може да се очаква. веднъж или два пъти става да наваксаш 3 гола пасив, не можеш да разчиташ, че ще се случва постоянно. Всички си спомнят и как челси вкара гол от едно положение в първия мач. нещо, което барселона просто не умее.
Освен това злия тактически гений Мауриньо едва ли вече няма поне три плана как да спре Меси, Роналдиньо и Ето'о.
Естествено, нищо по - хубаво от това Барса да продължи и да гледаме красиви мачове до финала. Но ми се вижда малко вероятно.

*Реал - Арсенал. Продължава Реал.
В Европа има знаечние не само моментната форма, но и традициите, мотивацията, самочуствието, ако щете. Реал са европейски отбор, Арсенал просто не са. В Европа не са впечатлявали дори през най - силните си години. не виждам днес нещо да се е променило.

*Вердер - Юве. продължава Юве.
Няма какво да говорим. Само някаква минимална възможност да стане нещо като финала за ШЛ срещу Борусия може да обърка прогнозите, но много ме съмнява.

*Байерн - Милан. Продължава Милан.
Ще бъде голяма битка и това наистина е най - непредвидимия двубой. След последния финал вече вярвам, че и срещу Милан могат да се случват футболни чудеса, но едва ли това ще стане тенденция звбъдеще. Предпочитанията ми са за италианците поради слабите представяния на байерн в Европа напоследък.

*ПСВ - Лион. Продължава ПСВ.
Защо ли? Ами французите са нещо като Барселона - играят красиво, атакуващо, но само това не стига. Холандците могат да ги излъжат, ако имат малко късмет.

*Аякс - Интер. Продължава Интер.
Не ми се иска да е така, но бедничкия Аякс не може да се мери с милионите вложени в Интер. Това ще е двубоя, в който определено бих се накефил на една изненада, но сухаталогика клони везните в полза на Интер.

*Бенфика - Ливърпул. Продължава Ливърпул.
Всички предимства са на страната на англичаните.

*Рейнджърс - Виляреал. Продължава Виляреал.
Мисля, че всеки ще се съгласи.

българин да се наричам...


Тема Re: ШЛ- 1/8 финалинови [re: Diavolo Rossonero]  
Автор Kyeнтин Дъpyъpд (Простак)
Публикувано20.12.05 13:31



смешния Рейнджърс който е най-слабия отбор измежду всичките и на който мястото не е в този турнир. Това е крайно, не си ти човекът, който да дава подобни определения. Рейнджърс си заслужи класирането с игра.




Тема Re: ШЛ- 1/8 финалинови [re: xenox]  
Автор WlZARD.TOMl (WARMASTER)
Публикувано20.12.05 17:27



Роналдиньо е половината отбор на Барселона! Ако се опази той другото е значително лесна работа!


WALK ON

Тема Re: ШЛ- 1/8 финалинови [re: WlZARD.TOMl]  
Автор Patti Smith (rockNroll star)
Публикувано20.12.05 18:00



Ами Барселона без Роналдиньо би Бетис с 4-1 като гост, Челси паднаха с 0-1 там:)))

И всъщност, кой досега е опазил Роналдиньо???

Baby was a black sheep,baby was a whore...


Тема Re: ШЛ- 1/8 финалинови [re: Patti Smith]  
Автор WlZARD.TOMl (WARMASTER)
Публикувано20.12.05 18:18



Да де, ама виж Бетис в кво положение са сега! Доместик е различен от ш.лигата!
За въпроса - ами италианци могат да опазат Роналдиньо! Те хващат цаката на такива техничари!


WALK ON

Тема Re: ШЛ- 1/8 финалинови [re: Kyeнтин Дъpyъpд]  
Автор Diavolo Rossonero (невинно дяволче)
Публикувано20.12.05 18:55



че защо да не съм аз човекът?
Това е форум и тук всеки може да си пише каквото си иска. А Рейнджърс се класираха само защото Артмедия изпусна 5 чисти положения срещу Порто.
Просто извадиха късмет с групата и отборите. Рейнджърс са смешни и си мисля, че и в турнира за Купата на УЕФА нямат шанс, какво да кажем пък за Лигата. И сега пак извадиха късмет, защото Виля са дебютанти и нямат грам опит, иначе са класи над тях като футболни достойнства.

- ТОВА Е САЙТЪТ!

Тема Re: ШЛ- 1/8 финалинови [re: WlZARD.TOMl]  
Автор Patti Smith (rockNroll star)
Публикувано20.12.05 19:31



Ами миналата година Барселона играха срещу Милан и най-добрият защитник в света по това време Неста. какво направи Роналдиньо?!? Ако си забравил гола му в 89тата минута, виж го пак:)

Baby was a black sheep,baby was a whore...


Тема Re: ШЛ- 1/8 финалинови [re: Patti Smith]  
Автор WlZARD.TOMl (WARMASTER)
Публикувано20.12.05 19:57



Не не съм го забравил, даже повярвай ми, очаквах да ми го визираш точно този момент! Знаеш ли, мисля, че това е най-доброто изпълнение на Роналдиньо досега! Само че ако си спомняш Милан печелеха групата със или без този гол! Но все пак бе супер изпълнение!


WALK ON

Тема Re: ШЛ- 1/8 финалинови [re: Patti Smith]  
Автор Monkey Gone to Heaven (inject me)
Публикувано20.12.05 21:09



гравесен.
и резултата беше много на малко за смрадричани.

а аз лично си мисля, че ако ливърпул евентуално се паднат с барса и хаман маркира персонално роналдиньо, то бразилеца го чакат тежки минути .

сравнението м/д-у мачове от вътрешното първенство и ШЛ е просто нелепо - защото по - тази логика ливърпул не трябваше да спечелят ШЛ миналата година, а арсенал трябваше да мачкат 03-04.
ама на, лош късмет .

No pattern. No shape. No threat. No spark. No quality. No European place.


Тема Re: ШЛ- 1/8 финалинови [re: Monkey Gone to Heave]  
Автор WlZARD.TOMl (WARMASTER)
Публикувано20.12.05 21:25



И аз тва мисля, Циганиньо требе да се пази персонално! Само така може да се изолира! Само че не знам дали Хаман е човека. Трябва ни млад и бърз защитник, тип хрътка, който да търчи и изяжда с парцалите такива подвижни техничарчета като бразилеца!


WALK ON

Редактирано от WlZARD.TOMl на 20.12.05 21:28.



Тема Re: ШЛ- 1/8 финалинови [re: Patti Smith]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано21.12.05 00:03



Понеже припомняш това изпълнение на Диньо, аз да ти припомня мача в Милано. Тогава Рино Гатузо бе залепен за бразилеца и го изяде с парцалите. За цял мач направи един пробив, който завърши с греда на Иниеста. А иначе Клод Макелеле е достатъчно опитен и класен играч, за да се справи с мегазвездата на Барселона.
Друг е въпросът, че и за мен Роналдиньо не е означава Барселона, но с него безспорно Барса придобиват сегашния си блясък. Ето'о е не по-малко опасен, а Меси и Деко също са способни сами да решават мачове. Така че Челси ще трябва бая да се поозорят, а лично аз предпочитам Барса да продължи, но ако не стане, те да му берат грижа

а га яде кифтетата ни рива, а...


Тема Re: ШЛ- 1/8 финалинови [re: alessandron]  
Автор Patti Smith (rockNroll star)
Публикувано21.12.05 00:49



Ами ако Иниеста беше малко по-добър реализатор ставаше 1-1, равен резултат и първо място в групата за Барса респективно.. както казват футболът е игра на грешки и колкото по-големи са отборите толкова по-малко грешки ще допускат. Един пробив, който да доведе до гол срещу Милан не е никак малко, не забравяй, че миналата година до полуфиналите Милан бяха допуснали общо 3 гола и защитата им през есента наистина беше железна.

Второ, за Макелеле и Челси, ами не игра ли Роналдиньо срещу Челси вече?? И не го ли изгледа в захлас цялата им многомилионна защита как прави невъзможен удар и връща Барселона в мача?:)

Трето, миналата година всички говореха че Роналдиньо прави слаб сезон, в криза е едва ли не, не отговаря на очакванията от първия му сезо нв барса. И въпреки това във важните мачове беше на ниво. А какво да кажем сега, когато е в най-добрата форма на кариерата си може би??? И когато има до себе си Меси, които като способност да минава през защитите като нож през масло, по нищо не му отстъпва:)

Baby was a black sheep,baby was a whore...


Тема Re: ШЛ- 1/8 финалинови [re: Monkey Gone to Heave]  
Автор Patti Smith (rockNroll star)
Публикувано21.12.05 00:53



Ъъъъъм Роналдиньо пак вкара гол в тоя мач и асистира Жули за поне още два, но той осра 100% положения:))

Но това е чудесен пример за разликата между Барселона тази година и Барселона миналата.
Миналата срещу реал на бернабеу загуба с 2-4. Сега победа с 3-0. 5 гола е разликата, съвсем простичко казано, пет гола към класата на Барселона:)

Ако трябва да правим сравнения само в ШЛ, ок Барселона вкараха 16 гола в 6 мача, Челси и Ливърпул комбинирано- 12 :)

Baby was a black sheep,baby was a whore...


Тема Re: ШЛ- 1/8 финалинови [re: WlZARD.TOMl]  
Автор Patti Smith (rockNroll star)
Публикувано21.12.05 01:04



Абе най-доброто изпълнение на роналдиньо предстои. Ако трябва да избираме някое от тези досега, бих казал 40метровия му пробив срещу Англия(Ашли коул май) завършил с пас към Ривалдо за гола и прекият свободен удар за който с разкриването на блясъка на Диньо все по-малко хора ще казват, че е бил случаен :)

Все пак четвъртфинал на световно първенство за един бразилец значи повече отколкото някакъв мач в групите на ШЛ :)||

Baby was a black sheep,baby was a whore...


Тема Re: ШЛ- 1/8 финалинови [re: Patti Smith]  
Автор janitor_of_lunacy (k.)
Публикувано21.12.05 06:48



Як ник!

Art - the supreme reality
Life - a mere mode of fiction


Тема Re: ШЛ- 1/8 финалинови [re: Diavolo Rossonero]  
Автор Kyeнтин Дъpyъpд (Простак)
Публикувано21.12.05 11:18



То едното за другото. И Рейнджърс изпусна в двата мача Артмедиа, така че няма какво да се оплакваш. А за Виляреал ще видим, само да не се окаже Рейнджърс новата сензация в ШЛ. олкото и смешно да звучи на този етап.




Тема Re: ШЛ- 1/8 финалинови [re: Patti Smith]  
Автор WlZARD.TOMl (WARMASTER)
Публикувано21.12.05 11:27



Golovete ne sa indikator za klasa! Ima mnogo faktori, koito mogat da izpyrzaliat Barsata! Opitni specialisti mogat da vidiat tova, prekysva se vryzkata mejdu spomenatite ot teb igra4i i otbora duha supata! Az ti kazvam, momenta, v koito kataluncite sre6tnat dobre organiziran tim bez niakakvi zreli6tni edinici 6e potyne!


WALK ON

Редактирано от WlZARD.TOMl на 21.12.05 11:31.



Тема Re: ШЛ- 1/8 финалинови [re: WlZARD.TOMl]  
Автор Patti Smith (rockNroll star)
Публикувано21.12.05 14:20



е дай ги насам тия опитни специалисти бе:)))))


Барселона вече колко, 15 мача няма кой да изкопчи дори равен с тях, защо ми говориш някакви небивалици в момента??? :)) Признай си че те е яд, че Ливърпуул не играят толкова красив и вдъхновяващ футбол и никой не се прехласва по тях:)

Baby was a black sheep,baby was a whore...


Тема Re: ШЛ- 1/8 финалинови [re: Patti Smith]  
Автор WlZARD.TOMl (WARMASTER)
Публикувано21.12.05 14:55



No comment!

Значи не си гледал достатъчно мачове на Пуул! Ако си правиш заклюенията от мачовете с 4елси си далече от истината!!!


WALK ON

Тема Re: ШЛ- 1/8 финалинови [re: WlZARD.TOMl]  
Автор Patti Smith (rockNroll star)
Публикувано21.12.05 15:00



а ти колко мачове на барселона си гледал?:))

И защо да съм далеч от истината с мачовете с Челси?? това ви бяха най-важните срещи за сезона- сблъсък в ШЛ с най-големия английски отбор, в такива случаи се вижда кой какъв е, какво ме интересува как сте играли срещу Уест Бромич или чарлтън?:)))

Baby was a black sheep,baby was a whore...


Тема Re: ШЛ- 1/8 финалинови [re: Patti Smith]  
Автор WlZARD.TOMl (WARMASTER)
Публикувано21.12.05 15:08



Ами и мен не ме интересува как играете с/у сантандер или саламанка ...

А мачовете с 4елси беше тактика успешно приложена! Това не е реалното лице на отбора! Просто резултата ни вършеша работа! Привилиегия на силните е да играят в съответните мачове как си искат и ефективно няко беше казал! Имаме слаби места, но това ше го ошлайфаме! Има време!


WALK ON

Тема Re: ШЛ- 1/8 финалинови [re: WlZARD.TOMl]  
Автор Patti Smith (rockNroll star)
Публикувано21.12.05 15:15



Ами добре, коментирай тези мачове Реал-Барселона 0-3, Виляреал-Барселона 0-2, Бетис-Барселона 1-4

Това са мачовете на Барселона срещу участниците в ШЛ :))

мачовете от самата ШЛ също може да коментираш ако искаш

В отговор на:

А мачовете с 4елси беше тактика успешно приложена! Това не е реалното лице на отбора! Просто резултата ни вършеша работа!



Тези същите думи може ли да ги приложим и към 1-4 от ВЛ на Англия?:))

Baby was a black sheep,baby was a whore...

Тема Re: ШЛ- 1/8 финалинови [re: Patti Smith]  
Автор WlZARD.TOMl (WARMASTER)
Публикувано21.12.05 15:30



Не! Ама сме трети с два мача по-малко! Това е единичен мач, стават и такива неща! Нищо не е перфектно! ( за 1-4 става дума )

А вие играете в Испания успешно и атрактивно, но аз държа на своето, че в решаващите мачове се печели по друг начин отколкото с атрактивна игра! Справка: Финал за М. КУПА 18 Декември, 2005!



WALK ON

Тема Re: ШЛ- 1/8 финалинови [re: Patti Smith]  
Авторkamata (Нерегистриран)
Публикувано31.12.05 14:51



ами това са и отборите от които миналата година загуби Барса, и тая година бяха пометени всичките/с изключение на Атлетико/. Остава само челси /съдбата си знае работата/. Ония зъбчето много е озлобен точно към сините и в едно интервю преди жребия си ги пожела да играят именно с тях, а когато Роналдинката е бесен видяхме какво прави на Бернабеу хахахахахахахахха. Същия хуй ще лапат и Депортиво Алавес, защото много бляха за Лео Меси пред испанската футболна федерация LFP да наказват Барса. Други важни победи за догодина виждам една срещу балета на Кампа /те вече са абонирани да ни духат/, с Атлетико чакам също голям въргал /да не забравяме че и те все пак са от омразния мадрид/.



Тема Re: ШЛ- 1/8 финалинови [re: kamata]  
Автор Kyeнтин Дъpyъpд (Stanley)
Публикувано01.01.06 18:33



Айде поредния тип, който си е повярвал, че отборът му е непобедим.




Тема Re: ШЛ- 1/8 финалинови [re: Kyeнтин Дъpyъpд]  
Авторdabe (Нерегистриран)
Публикувано01.01.06 22:23



e ti ne beshe li ot barcelona predi polovin godina?



Тема Re: ШЛ- 1/8 финалинови [re: dabe]  
Автор Kyeнтин Дъpyъpд (Stanley)
Публикувано02.01.06 13:06



Аз и сега симпатизирам на тях в Испания, ама не съм им вманиачен фен.




Тема Re: ШЛ- 1/8 финалинови [re: Kyeнтин Дъpyъpд]  
Авторkamata (Нерегистриран)
Публикувано02.01.06 13:34



Барса за мен винага са били непобедими, винаги излизат за победа независимо дали играят на Местая, на Анфилд или на Сан Сиро.
А пък за другото мен да питаш ти си фен на отбора на "боядисаните връбчета". Това е най-тъпото ами в Испания съм за Ла Коруня, в Япония съм за Джеф Юнаитед, а пък в Чили съм за Коло Коло. Имаш си един отбор в сърцето и си го подкрепяш до края на живота си



Тема Re: ШЛ- 1/8 финалинови [re: kamata]  
Автор Kyeнтин Дъpyъpд (Stanley)
Публикувано03.01.06 03:06



Отбора е един Левски. Всичко друго са симпатии. Доволен?




Тема !!!нови [re: Kyeнтин Дъpyъpд]  
Автор Patti Smith (rockNroll star)
Публикувано11.03.06 02:43



доста забавно четиво ако си нямате друга работа:))))

Baby was a black sheep,baby was a whore...


Тема Re: желаещи за басче ???нови [re: nerro]  
Автор Shine On You Crazy RaZorS (DIAMONDS)
Публикувано11.03.06 03:11



печелиш си баса мааафака ....

какво съм мислил тогава , вие направо си ги чупихте в реванша ...едно от голове , друго от пируети на Путьо Индзаги в наказателнто

малко постфактум , ама няма да се отмятам сега ...

казвай за какво да е баса , ма не ставай алчен

въображението е по-важно от знанието


Тема Re: !!!нови [re: Patti Smith]  
Автор radiinter (нерадзуро)
Публикувано11.03.06 09:37



Абе гледам че съм уцелил 7 от 8 - не е зле



Тема Re: !!!нови [re: radiinter]  
Автор nerro ()
Публикувано11.03.06 10:27



Ха-ха, и аз така, като изключим, че некъде ми е изпусната едната нула на 100-те процента доверие на Барса. Та, сега звучи смешно.

Единствено загубените Реал не са ми оправдали доверието



Тема Re: желаещи за басче ???нови [re: Shine On You Crazy R]  
Автор nerro ()
Публикувано11.03.06 10:30



Предполагам да искам да си сложиш в сигнатурата надпис "Индзаги не е путьо" ще го сметнеш за алчно

И понеже ме мързи да ти мисля наказание, аре копвай шишкото от сигнатурата ми и (сега обърни внимамние на забележителното ми благородство) да го виждам в подписа ти три дни.



Тема Re: !!!нови [re: nerro]  
Автор radiinter (нерадзуро)
Публикувано11.03.06 10:40



Е то и аз така ама кво да правиш от два загубени отбора сме заложили на по-загубения явно



Тема Re: желаещи за басче ???нови [re: nerro]  
Автор nerro ()
Публикувано11.03.06 10:43



опс, понеже гледам, че нещо сигнатурата при мен не ми излиза, ако не я виждаш, ти давам възможност да си избереш ти някаква миланистка емблемка и да ни зарадваш като я поносиш в подписа си



Тема ми хууууунови [re: nerro]  
Автор Shine On You Crazy RaZorS (DIAMONDS)
Публикувано12.03.06 23:21



не знам за какъв дебел човек ми говориш , човече ..
аз си падам по слаби и стройни нечовечки !

тази е много мой тип ...

евалата ! имате хубави фенки
въпреки ,че не можете да биете Лайнентус

но това няма значение ...
в момента си мисля само ,че искам да съм фланелка на Милан ...
и ако може ше я задържа за повече от 3 дни ....ако нямаш нищо против


п.с намерих и подобна снимка на Пиполета , ама не беше позирала добре ....падаше за дузпа нещо ....а и тази е по-голяма сладурана от нея



Тема Re: ми хууууунови [re: Shine On You Crazy R]  
Автор Diavolo Rossonero (невино дяволче)
Публикувано13.03.06 01:21



ауууууууууууу

Grazie e Onore, Leoni!



Тема Re: ми хууууунови [re: Shine On You Crazy R]  
Автор nerro ()
Публикувано13.03.06 11:07



Ето за този дебел човек ставаше дума , обаче той нещо ме саботира напоследък и не се появява в сигнатурата ми...

Но като гледам ти си се справил далеч по-добре с избора, мдаааа



Тема Re: ми хууууунови [re: Shine On You Crazy R]  
Автор Гoлo Tялo Cлизa пo Cтълби (How Soon is Now)
Публикувано13.03.06 13:56



ае стига бе, майна.
тая ако си беше изсипала още малко грим съвсем на хуй щеше да заприлича.
бтв, не знам на кой е репортер, ама в документалния one night in may на би би си по едно време показаха някаква италианка работеща за телевизията, която беше .

No pattern. No shape. No threat. No spark. No quality. No European place.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.