Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:07 27.04.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Тема Грозотия, пичове....нови  
Автор Дpyrapят Пeтльo (КЗКЗБ)
Публикувано28.06.05 18:01








Червени гащета. Сини чорапи. По-грозно не можеше да го направят. Единственото хубаво е това на врата отзад
Резервния екип... по-може. Жълтичък, изчистен. Ама тея черни гащета малко - ебати сега вече с право ще ни викат съдийски отбор


Laporta then revealed that negotiations over a main sponsor for the team shirts is confidential. On this matter Homedes said that Nike "is at the disposal of the club" and that "we will need three months to place the name of any sponsor on all the shirts".

Може би е добра новина, може би просто ни хвърлят прах в очите. Айде честито. Жалко, че ще трябва да печелим требъл с толкова грозен екип



Тема Re: Грозотия, пичове....нови [re: Дpyrapят Пeтльo]  
Автор TOMl (SEIZE THE DAY)
Публикувано28.06.05 19:17



Интересен експеримент! Вместо сини, червени гащи! Май видехте, че с 4ервено се печели Ш. Лигата!
Иначе резервния ви екип е досущ като нашия, което не ми се нрави много! Аз преди около две седмици си го купих, и фланелаката - жълтата е много яка!
Понеже не мое да напраите фланелките изцяло 4ервени, глеате максимално да ни копирате!!!

AT THE END OF THE STORM THERE'S A GOLDEN SKY


Тема Re: Грозотия, пичове....нови [re: Дpyrapят Пeтльo]  
Автор tacchi (BB_fan)
Публикувано28.06.05 21:46



Наистина грозноо

БЪДИ РАЗЛИЧЕН!!!


Тема Re: Грозотия, пичове....нови [re: Дpyrapят Пeтльo]  
Автор Toffee (Evertonian)
Публикувано29.06.05 08:44



Резервният екип е много як обаче и канарски



Тема Re: Грозотия, пичове....нови [re: Toffee]  
Автор Дpyrapят Пeтльo (КЗКЗБ)
Публикувано29.06.05 11:00



хех:) абе канарският е жълто и черно, сериозно черно. даже онзи на квардатчетата от началото на 90-те(?) е готин.

а този е светлоотразяващ, ебати, да не ги блъсне някоя кола като пресичат ли?



Тема Re: Грозотия, пичове....нови [re: TOMl]  
Автор нa Kyмa Лиca oпaшkaтa й ([5])
Публикувано29.06.05 20:36



от следващия сезон резервния екипа на ливърпул ще бъде сменен ( не мога да ти дам примерната мостра, която е била избрана, но е много по добра) за радост на 99% от феновете на л'пул (:
никога не бях предполагал, че един екип може да отнесе толкова ругатни, а като включим и особено неубедителното представяне на отбора като гост - избора на милан да играе в бяло направо може да бъде взето като първа крачка към успеха в ШЛ според някой пул фенове (:


In Rafa we trust

Тема Re: Грозотия, пичове....нови [re: нa Kyмa Лиca oпaшkaт]  
Автор TOMl (SEIZE THE DAY)
Публикувано30.06.05 05:21



Не е точно така! Милан бяха спечелили последните си 4 ( четири ) юропиън къпс със БЕЛИ екипи! НИЕ ( LIVERPOOL ) нарушихме тва нещо!!!
Btw, на мен ми харесва жълтото! Жълто и 4ерно! Сия 'секи ден хода на джогинг с тая униформа! Нека се покефа малко де!!!

AT THE END OF THE STORM THERE'S A GOLDEN SKY


Тема Re: Грозотия, пичове....нови [re: TOMl]  
Автор нa Kyмa Лиca oпaшkaтa й ([5])
Публикувано30.06.05 21:21



да, знам го това, че с белите екипи са били непобедими до момента, когато са се изправили срещу най великия британски отбор, но какво да кажа - не са играли срещу ливърпул, не са губили от тях.
и с екипите същото (:

не, че искам да обиждам феновете на един пловдивски отбор, но с жълтите екипи на адидас ливърпул приличаха на едно стадо проскубани канарчета ..


In Rafa we trust

Тема Re: Грозотия, пичове....нови [re: нa Kyмa Лиca oпaшkaт]  
Автор WARLORD.TOMl (WARLORD)
Публикувано01.07.05 15:18



Ботев визираш предполагам! Ами то Бразилия са също с жълти екипи нали!!??! Така, че това дали е комплимент или не в края на краищата нема значение! А тва кой с къв екип играе също, примерно Байерн са ми адски противни ама и те са червени ...Важното е да изградиш собствена концепция и да се кефиш на тфа, което имаш!

P.S. За кой период на Пуул с екипите на адидас говориш? 80-те резервния е бил изцяло жълт, се едно глеаш румъния ебати, но пак голем кур, сеа поне гащетата са черни!

AT THE END OF THE STORM THERE'S A GOLDEN SKY


Тема Re: Грозотия, пичове.... [re: Дpyrapят Пeтльo]  
Автор Viper X (just a snake...)
Публикувано01.07.05 17:28



верно много зле, хаха




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.