Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:55 22.09.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Милан - Пуул, след драматанови  
Автор дявoлчe (екстремно)
Публикувано26.05.05 01:50



Честито на всички фенове и фенки на Пуул!

Ние пък загубихме най-абсурдният финал игран някога.
Бяхме с класа по-добри и изпуснахме невероятни положения, съдбата обаче явно бе зад Пуул, след като резултата стана 3-3 с три удара във вратата ни (и без да направим нищо кой знае колко грешно), всичко ми стана ясно...
Просто нямам думи... :/

Ако сега някой ми каже, че е по-хубаво да играеш красиво и нападателно отколкото да се защитаваш и да печелиш трофеи ще му се изсмея. Макар че в други форуми чета именно подобни писания... Само че мен такива загуби не ме топлят.

Иначе самият финал бе страхотен, един от най-добрите в историята. Уникален спектакъл и невероятна драма.

Ех, Шева, Шева. хех Онова положение в 119 м. още не мога да проумея как не влезна във вратата. :(

СЪДБА!

Честито още веднъж на Пуул



Тема Re: Милан - Пуул, след драматанови [re: дявoлчe]  
Автор vogelfrei (reunion)
Публикувано26.05.05 01:58



Бате, точно положението на Шева беше най-големият знак свише... ШЕВА да пропусне ТАКА срещу ДУДЕК в най-последната МИНУТА... Дам, нещо не беше наред. Но си личеше, че постепенно загубихте пътя към Дудек, и всичките ви положения идваха от грешки на пуулци. И така...



Тема Re: Милан - Пуул, след драматанови [re: дявoлчe]  
Автор Omni (timalloy)
Публикувано26.05.05 02:00



Така е, съдбата беше с Милан срещу ПСВ, днес обърна гръб. Две спасявания на Дудек, които може би и той не ги разбра... първо бомбата от пряк свободния при 3:0, после онова в 119 минута, което вече НИКОЙ не го разбра как не влезе.

Страхотен мач за неутралния зрител... на теб ти съчувствам, а на червените честитя сбъдването на мечтата.

пп А Майкъл Оуен, ако не се е самозапалил тази вечер, ще е добре



Тема Re: Милан - Пуул, след драмата [re: дявoлчe]  
Автор nerro ()
Публикувано26.05.05 02:02



Аре, да им е честито на всички ливърпулци

Ако не бях фен на Милан, щях да се изкефя как им набиха тъпите тикви, дето си мислеха, че са спечелили мача само с едно полувреме игра

За протокола: Дудек е бахти клоунът, а наште са бахти ливадите. Как можа Томасон да е единственият, на когото да му хрумне да не му гледа танците и да си бие дузпата спокойно?!



Тема Re: Милан - Пуул, след драматанови [re: nerro]  
Автор дявoлчe (екстремно)
Публикувано26.05.05 02:07







Тема Re: Милан - Пуул, след драматанови [re: дявoлчe]  
Автор nerro ()
Публикувано26.05.05 02:13



А, и още нещо за протокола: това беше мачът, който доказа, че Анчелоти не бива да се подвежда по глупавите приказки на тоя и оня с колко нападатели, каква тактика и колко красиво да играе отбора. Защото ако беше подходил по неговия си начин след... дори след втория гол, сега всички щяха да плюят Милан как е победил грозно, ама нямаше да се чудим откъде ни дойде тва чудо.



Тема Re: Милан - Пуул, след драматанови [re: nerro]  
Автор Oлмaши (*****)
Публикувано26.05.05 03:22



Шевченко също не гледаше танците. Той затова и Дудек почти веднага спря и се концетрира, гледай пак ако имаш нерви де:)
но пак, явно не му беше ден на Шева



There's something right with the world today.
And everybody knows it's wrong


Тема Честито на Пуулнови [re: дявoлчe]  
Автор Balleta (Made in USA)
Публикувано26.05.05 03:37



и респект за невероятните 20-на минутки след началото на второто полувреме, в които показаха феноменален дух. Стигнаха и дузпите, където нямаше как да загубят, поради някои особености на съдбата
Такава дупка в която изпадна Милан незабавно след прекия удар и страхотното избиване на Дудек не съм виждал друг път от тях.
Честито на червените, заслужавахте повече сантиментално, отколкото игрово купата.

MADRIDISTA

Тема Re:нови [re: nerro]  
Автор _GECATA_ (se moi)
Публикувано26.05.05 08:38



?
ти сигурно се шегуваш

BeQuickOrBeDead


Тема Re: Милан - Пуул, след драматанови [re: дявoлчe]  
Автор Toffee (Evertonian)
Публикувано26.05.05 09:06



Гяволе - голям финал, за което заслугата е и ваша. Честно казано не очаквах такъв мач да се получи и то с участието на Милан.
Този мач ми напомня финала в ПМЛ.
Респект за Милан !!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.