Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:14 28.09.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Дяволо, Милан пак ли е уморен?нови  
Автор HlTlO (30)
Публикувано08.05.05 17:28



Чакаме 90-а минута с интерес!

Take it easy, but take it all!!!


Тема Ти пъкнови [re: HlTlO]  
Автор Balleta (Made in USA)
Публикувано08.05.05 17:44



...не чуваш ли какво пее черно-бялата агитка по трибуните - "КОЛИНА един от нас" Мдаааа Юве пак е довел целия си антураж на Сан Сиро - ако тия положения около 30-та минута не бяха дузпи - (задържане и явна ръка) зраве му кажи. Иначе - дербито на най-противните отбори. Ако имаше правило във футбола и двата да паднат щеше да е най-добре. Баси, това май е единствения мач в който не мога да си избера за кого да викам

MADRIDISTA

Тема Гаден мачнови [re: Balleta]  
Автор HlTlO (30)
Публикувано08.05.05 17:55



Да бяха давали Ливорно - Сиена

Take it easy, but take it all!!!


Тема Re: Гаден мачнови [re: HlTlO]  
Автор Kyeнтин Дъpyъpд (Простак)
Публикувано08.05.05 18:07



А Валери бележи във Верона.




Тема Re: Ти пъкнови [re: Balleta]  
Автор Oлмaши (*****)
Публикувано08.05.05 18:08



Балет, далеч си от тая игра и това е То е ясно, че като фен на реал си свикнал да получавате дузпи за неправилно дишане на противника, но ако удар в подмишницата от 2 метра е дузпа, то аз съм султанът на бруней

ПП чу ли най-новият слух от догодина съдиите в Испания щели да са вече не с черни, а с бели екипи с цел да се разсееят всякакви съмнения че подпират тайно Реал, всичко е явно


вие хора, май от дума не разбирате

Тема Re: Ти пъкнови [re: Oлмaши]  
Автор Balleta (Made in USA)
Публикувано08.05.05 18:17



Хм пак сме гледали различни мачове За фланелката си съгласен нали???
И ей го на, току що мина мача ви, всички видяха явните грешки на Колина във ваша полза, а ти отново, като злобно хейтърче без никакви факти ми говориш за някакви си бели фланелки. На деца ли ще се правим. То, че е форум за лигавене, такова е, ама айде малко по-сериозно, че да не си губим съвсем времето пред PC-то.
И споко, нали гледа мача ни с Виля (или не си), нали видя волейболния похват , класика на избиване на топка с две ръце в наказателното след удара на Карлош- свириха ли ни го питам? Бате издребняваш много и минаваш в графата - "драскачи злобари без факти"

П.П. Остават - Юве - Парма, Ливорно - Юве, Юве - Каляри - мачове в които няма къде да сгрешите, така, че честита ти 28 ли беше ШАМПИОНСКА ТИТЛА. Честито, Капело ги приземи в собствената си Мека

MADRIDISTA

Тема Re: Ти пъкнови [re: Balleta]  
Автор Oлмaши (*****)
Публикувано08.05.05 18:25



мани го мачът с виля, това беше преди сто години, вчера срещу сантандер ви дадоха едан от най-смешните дузпи на годината, ад ще кажеш и без нея щяхме да спечелим, но това не променя нещата....
За фанелката какво -Кафу според мен първо извърши фал срещу замброта като го бутна в гърба айде гледай малко повторения, а не използвай времето за да си наливаш бира:)))


вие хора, май от дума не разбирате

Тема Re: Ти пъкнови [re: Oлмaши]  
Автор Balleta (Made in USA)
Публикувано08.05.05 18:54



Както и да е, казах ти ЧЕСТИТО, ШАМПИОНИ сте. Колкото е интригата в БГ в момента толкова е и в калчото, предвид близкия характер на двете първенства.
Чакам с интерес, коментара на Росонеро и сие миланисти, относно мача и съдийството, макар, че за мен, като еднакъв хейтър и на двата тима, Юве бе отбора с много повече съдийски аванти

П.П. казах ти - махни идиотско голямата сигнатура

MADRIDISTA

Тема Честита 28-а титланови [re: HlTlO]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано08.05.05 19:10



Колкото и да ме боли, и въпреки че остават 3 кръга до края титлата май е в кърпа вързана на Юве..Нищо, че в последно време се мъчиха, нищо, че през сезона почти не приличаха на себе си, Юве в този мач, в най-важния мач показа, че може би малко повече от нас заслужават да са шампиони..Защото не се стрестнаха и дадоха най-доброто от себе си - и в нападение, където Алекс Дел Пиеро поне за малко напомни затова, което беше..И в защита където нямаха слабо място. Нещо, което не може да се каже за Милан, най-вече за Яп Стам, който, колкото и кощунствено да звучи, от как дойде в Милан развали синхрона в защита..Не знам защо, но напоследък често оставам с неприятните мисли, че може би, ако в центъра играеха Неста и Малдини защитата на Милан щеше да изглежда по различен..Същото така дълбок поклон заслужава и Буфон - направи чудеса от храброст, жал ми е че в нападение Индзаги и Шева не играха така както Буфон на вратата си..Анчелоти се опита да промени нещо в играта, но на полувремето май вече беше късно..А и от смените мисля, че само Руй Коща се включи както трябва, на индзаги му липсва прекалено много игрова практика(а от там и вяра в собствените му възможности) и май в този мач по-добра смяна би бил Креспо, колкото и да ми е неприятно да го кажа..
Милан не вкара на Юве, защото играчите не си вярваха, че могат да го направят, а при Юве беше точно обратното - дълбок поклон пред Дон Фабио да мотивацията на футболистите му..А на татко Карло му предстои не особенно приятен разговор с Големия Шеф..
ПС:Може и да е имало ситуация за дузпа, но не и за дузпа в толкова важен мач..При ситуацията с Кафу повече може да се говори за дузпа, но пък тогава и Кафу не действа особенно чисто, а за ръката на Канаваро да не говорим - Фабио по никакъв начин не можеше да реагира и да си премести ръката



Тема Re: Честита 28-а титланови [re: Maldini]  
Автор Philip Marlowe (частен детектив)
Публикувано08.05.05 19:28



а бе, защо биха дузпата на Креспо ... в Холандия пуснаха Томасон, днес Пипо "играе"!?! Дали щото ще се връща в Челси?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.