Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:53 14.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема FORZA milan! VIVA FOREVER !нови  
Автор DON_DiEGO ("Fio" 4ever)
Публикувано05.05.05 09:14



Адски се радвам, когато лицето на европейския футбол се представя от такъв паразитен отбор.

Трябва да си доста примитвен, за да изпитваш удоволствие от тоя отбор.

Сега може да купите J.S. Park, за да не ви тормози в бъдеще пак. Мястото му е на резервната ви скамейка, ... до Руй Коща примерно.


The One And Only..

Тема Re: FORZA milan! VIVA FOREVER !нови [re: DON_DiEGO]  
Автор Meйджъp™ (???)
Публикувано05.05.05 14:52



Ей, Диего, какво правиш.
Ще спасяваме ли Фио?




Идвам!

Тема Re: FORZA milan! VIVA FOREVER !нови [re: Meйджъp™]  
Автор Alabao13 ()
Публикувано05.05.05 15:00



Ти пък какво общо имаш със спасяването на Фио?!?



Тема Re: FORZA milan! VIVA FOREVER !нови [re: Alabao13]  
Автор Meйджъp™ (???)
Публикувано05.05.05 15:09



Пред перспективата Серия А да се напълни с Ливорна, Месини, Тернани и тем подобни знайни и незнайни села и паланки, не ми е безразлично дали традиционни клубове като Фио изпадат ;))

Поздрави на камилките




Идвам!

Тема Re:нови [re: Meйджъp™]  
Автор DON_DiEGO ("Fio" 4ever)
Публикувано05.05.05 16:29



не.


едва ли има друг като мене, който да иска толкова силно отбора му да изпадне.
от миналото лято разправям че мястото ни е около 15то, когато некои цял сезон хвърчаха в облаците за участие в Евротурнирите. (е там ни беше мястото, обаче не предвидих че Божинката ще дойде, за да прецака точно мачовете, който ни носеха безценните сега точки. сложи още +5т и бяхме идеално място.)

а сега искам да изпаднем, за да се изчистим и да почнем тоя път отначало, както си трябва. И на първо място това означава Дзоф и Божинов да се разкарат, да не казвам и Дела Валеви в тоя куп.
Иначе аз не бързам за никъде. Дали след 2 или след 20 години ще играем в Токио на финал - мен не ме притеснява. Искам обаче да се кефя на отбора си когато играе и печели така както преди, независимо какво ще коства това.
***
Тая година изпадат със сигурност Фиорентина и Киево. (поне се надявам)
Бреша се спасява 100%.
3тия изпадащ ще е много труден за определяне. Не знам докъде ще го докара Ата в щурма си към спасение.
Антоража на Милан обаче е много силен и мисля че няма да допуснат някои от отборите им да изпадне.

Сега обаче като прегледах по внимателно установих че ... Милан са шампиони - и равен с Юве ги устройва сега.
Дори последния кръг да трябва да легнат на приятелите им от Удине - пак ще станат. Въпреки че се съмнявам че на Удине ще им трябва тая победа в борбата им със Самп за ШЛ - щото генуезците имат ужасна програма.

Абе изобщо, не че откривам топлата вода :)) ама вече в Калчото тоя сезон нещата са ясни - единствено 1,2 места в изпадащите са мътни.
Ама пъзела се понареди.
Италия се очертава приятна за залози до края май


The One And Only..

Тема Re: FORZA milan! VIVA FOREVER ! [re: DON_DiEGO]  
Автор Viper X (just a snake...)
Публикувано05.05.05 16:58



хех, ти като един добре познат "вива шфедън" ше почнеш да се изказваш

проблем?



Тема Re:нови [re: DON_DiEGO]  
Автор Meйджъp™ (???)
Публикувано05.05.05 17:11



Не знам кои визираш под "антоража на милан", но на мен Ливорно, Месина и Реджина ми бъркат в нервите, дейба и селташките отбори. Само Палермо са пичуви от новаците, дано хванат УЕФАта.

Като стана дума за приятни залози, се чудя дали да не сложа някой лев на хиксчето на Мулан - Жуве, отдавна съм го фокусирал. Сега гледам, че хиксчето на Реджина - Болоня лавира около 1.40 -> мила жабарска картинка :)))))

Иначе за Фио викам, че им стига вече почване отначало, ама ти си знаеш




Идвам!

Тема Къде се изгуби бе...?нови [re: DON_DiEGO]  
Автор FC Bayern Munchen (Студент)
Публикувано05.05.05 19:15



обитак. Липсват ми ботските ти прогнози в Евролигата. Знаеш ли вече почнах да ги признавам. ХАХАХАХАХА

Играта изгуби блясъка си, ела да я съживиш малко!!!

Хората днес говорят много, но нищо не казват, а мъдрите въздържат езика си!!!


Тема Re: FORZA milan! VIVA FOREVER !нови [re: Alabao13]  
Автор Oлмaши (*****)
Публикувано05.05.05 19:24



здрасти


вие хора, май от дума не разбирате

Тема Re:нови [re: DON_DiEGO]  
Автор Guga Kuerten (fiorentino)
Публикувано05.05.05 21:33



Бях се зарекла, че няма да пиша във форум дето някои хора псуват без дори да се замислят кого (нямам предвид Бай Хуй - ТО (той/тя) е наясно с представленията си), но се чувствам предизвикана от съмишленик.
Дон Диего, знам че не мислиш всичко това дето го пишеш тук. Няма начин да ме убедиш, че искаш Фио да изпадне.... За мумията Дзоф, ако не всички то поне 98% сме съгласни...



Колкото до Божинов, никак не съм съгласна с теб, макар и да не споделям ентусиазма на флорентинци - за мен Божинов НЕ може да е спасителят на Фио по простата причина, че няма нито техниката нито манталитета на човек-отбор, но все пак (според мен) и той като Миколи е добър нападател - нахален и силен физически. Аз обаче съм изумена от отношението на виолетовите тифози към нашето момче, да беше в Англия разбирам, ама в Италия?!?... Ето какво пишат привържениците на Фио след мача Болоня - Фиорентина 0:0 (тогава Божинов влезе за пръв път след контузията в игра и за 30 минути не пипна нито една топка):
Mi porti un Bojinov a Firenze lalalalala Mi porti un Bojinov a Firenze lalalalala Mi porti un Bojinov a Firenze lalalalala Mi porti un Bojinov a Firenze lalalalala
бих могла да ти постна подборка от коментарите след мача, в които става дума за Валери. Според фиорентинци момчето е още много младо, не е възстановено от контузия, виновен е Дзоф.... и кой ли още не, само не и Божинов. Толкова чистосърдечна, та чак наивна публика едва ли има другаде... Миколи (който ми се струва доста по-глупавичък от Божинов) вече усети сладостта да си любимец на такава тифозерия, щом казва, че дори и да изпаднат в серия Б, няма да напусне Флоренция... За нашия обаче не съм сигурна, че е наясно, какво значи да спечелиш любовта на публика като флорентинската... може би защото той все още не е направил нищо по въпроса, просто хората го величаят в аванс...
Аз съм най-разочарована от
- собствениците Дела Валер който съвсем открито си признават: Нашето семейство сме интеристи (думи на Андрея Дела Вале - президента)
- и от това, че свещената за всеки фиорентинец фланелка с номер 10 е на гърба на японското манекенче ....

Ох, стига толкова, че както я подкарах....




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.