Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:21 14.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Какво е ПСВнови  
Автор jdefoe (минаващ)
Публикувано27.04.05 14:39



Вижте, има си нападатели ПСВ, не знам дали сте чували за Ян Ванегоор оф Хаселинк, но той си е чуден нападател, жалко, че вчера беше резерва, на 3-4 пъти имаше суматоха в нак. поле на Милан с негово участие....
ПСВ е модерният гигант на Холандия. Вътре са пак чудесни нападателчета, млади таланти като Да Маркуш Бийсли и Джеферсон Фарфан. В тима са опитни бойци като Коку и Ван Бомел. Корейчетата ме очароваха вчера.
Твърдо съм за ПСВ в Холандия. Пълни идиоти са всички, които казват, че тимове като Порто и ПСВ не са гиганти- ми как бе хора, че те имат бая европейски купи, колко има Челси примерно? 2 - като и това си е силно постижение де....
А МОИТЕ ШПОРИ СА С ТРИ ЕВРОКУПИ - във всеки случай повече от Челси и Арсенал. Тази година май Челси ще ги изравни, суперсилни са, мамка му.....
Но да видим днес.....



Тема Re: Какво е ПСВ [re: jdefoe]  
Автор Viper X (just a snake...)
Публикувано27.04.05 15:14



батка, тоя фарфан може да е надежда, но той и Букарев беше надежда... та тоя фарфан върви по неговия път май...

проблем?



Тема Re: Какво е ПСВнови [re: Viper X]  
Автор radiinter (нерадзуро)
Публикувано27.04.05 15:32



По-голема надежда от Йовов НЕМА



Тема Re: Какво е ПСВнови [re: Viper X]  
Автор redo (rugged)
Публикувано27.04.05 15:48



Ее, стига бе, Фарфан до миналата година е играл в Перу (ти сещаш ли се т'ва къде е ;)), а от тая година свиква да вкарва на НЕК, ВИК, БТК и подобни холандски съкращения. Има време да се научи и на Милан да бележи. :)
А сравнението с бг таланчичи е просто неуместно. ;)



Тема Re: Какво е ПСВнови [re: redo]  
Автор jdefoe (член)
Публикувано27.04.05 16:23



Да, и аз мисля, че няма място да слагаме родни футболни "величия" тук. Честно казано, очаквах ПСВ да вкара и те доста атаки си имаха, но Дида е шаман, невероятен магьосник, и Интер отказа напълно за огромно мое недоволствие. Като казвам шаман, имам предвид- че как един път макар от поне 7 шута топката не отиде в ъгълчето...ЕЕЕЕх- нищо, има още един мач. За Хаселинк нищо не казвате, а аз мисля, че си е като Нистелрой - те са си еднотипни горе-долу и имат сходна кариера в Холандия. Но Хаселинк не може да се продаде. Вчера бая озори Стам, който го просна като чувал с картофи- миришеше на фаул за червен картон - Яп беше последен



Тема Re: Какво е ПСВнови [re: redo]  
Автор Proud not to be swedish (<->)
Публикувано27.04.05 16:23



абе перу знам къде е, даже им знам столицата, ама сега не се сещам, сантяго бернабеу беше на чили майче



Тема Re: Какво е ПСВнови [re: radiinter]  
Автор Oлмaши (*****)
Публикувано27.04.05 16:29



хаха, тоав беше сполучливо, най-сетне и ти да кажеш нещо забавно:))))

Breathe


Тема Re: Какво е ПСВнови [re: Proud not to be swed]  
Автор Alabao13 (madridismo.net)
Публикувано27.04.05 16:34



Лима - на Чили.

Сантяго де ЧИЛИ - на Чили. Сантяго Бернабеу не смей да го споменаваш, да не те оскубя на бързо...



Тема Re: Какво е ПСВнови [re: Alabao13]  
Автор Oлмaши (*****)
Публикувано27.04.05 16:36



Лима-на перу искаш да кажеш?:)))))))

Breathe


Тема Re: Какво е ПСВнови [re: Oлмaши]  
Автор Alabao13 (madridismo.net)
Публикувано27.04.05 16:41



Оф, да. От бързане така става :((




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.