Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:05 13.05.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Абе мафиоти торински......  
Автор Лeдoвe (ACA)
Публикувано05.03.05 23:38



докога с тия съдийски аванти ? Все така ли ще бъде, със съдиите напред ? Един гол след засада, и един след НИКАКВА дузпа. Просто е срамота бе буклуци допингирани



Тема Re: Абе мафиоти торински......нови [re: Лeдoвe]  
Автор Balleta (Made in USA)
Публикувано06.03.05 00:48



А ти защо мислиш, че клуба официално ще се прекръства на Дузпентус Ми за Юве фалове няма, щом е близко до пеналта е дузпа и толкова. Много несправедливо решение, което ако питаш Олмаши ще ти каже, че не се е случило нищо особено, даже, че е била 100% дузпа. Иначе е научил наизуст дузпите на Реал в лигата от тая година. По лесно е отколкото да запомниш дузпите на Дузпентус все пак де, разбирам го. И ако днешното не е СВЕТОВНАТА КОНСПИРАЦИЯ и ЮВЕНТУС, то със сигурност беше ИТАЛИАНСКАТА КОНСПИРАЦИЯ И ЮВЕНТУС. Нали Оли

Иначе мисля, че Юве тоя път игра доста добре, което не значи, че трябваше да бият по такъв начин де Знаех си че ще пуснеш тая тема, дори нарочно ти я оставих

MADRIDISTA

Тема Re: Абе мафиоти торински......нови [re: Balleta]  
Автор Лeдoвe (ACA)
Публикувано06.03.05 01:04



Абе то, първо Рома не са много добре този сезон, второ и късмет нямаше , и трето, но най-важно, и съдята подпря торинската сган. Иначе втрорто полувреме ние бяхме къде, къде по добри. Просто искахме поне точката да спечелим и я заслужавахме напълно. Личеше си желанието на играчите. Евала им правя , че за разлика от други мачове сега подходиха мъжки.
Относно дузпите и подаръците за Жувето, просто няма друг такъв световен феномен. Сети се само последния мач с Реал ( 2 дузпи на Реал не дадоха).



Тема Re: Абе мафиоти торински......нови [re: Balleta]  
Автор Oлмaши (*****)
Публикувано06.03.05 02:40



ккво ти пука нали ще ни биете в сряда, без Недвед и ще го натякваш половин година после

i am the son and the heir
...of nothing in particular


Тема Re: Абе мафиоти торински......нови [re: Oлмaши]  
Автор Alabao13 (robbed)
Публикувано06.03.05 14:06



Бием ли ви, бъди сигурен, че ще ти се натяква не 6 месеца, а 6 години. Само бой за вас бе, ууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууу!!!



Тема Re: Абе мафиоти торински......нови [re: Alabao13]  
Автор radiinter (нерадзуро)
Публикувано07.03.05 00:14



Това за Ювето е дълга тема за която може да се говори много.Всяка година гледаме такива циркове.Ебати безочието.



Тема Отзвукнови [re: Лeдoвe]  
Автор Diavolo Rossonero (невинно дяволче)
Публикувано07.03.05 03:35



"Съдията трябваше да помага на Ювентус, това беше основната му задача." Така коментира загубата от Юве защитникът на Рома Траянос Делас. Торинци надвиха "вълците" с 2:1 като гости в събота. Победният гол дойде от несъществуваща дузпа, която капитанът на бианконерите Алекс дел Пиеро изпълни неспасяемо.
- "Дузпата" чисто и просто беше извън пеналта - продължи Делас, който вероятно ще отнесе солидно наказание за изказването си. - Фаулът ми срещу Салайета не беше в наказателното, дори самият той го призна. Но Милан беше спечелил с гол в 95-а минута в Бергамо и Юве също трябваше да бие. Ако някои хора вече са решили къде ще отиде скудетото, нека дойдат да ни го кажат, за да си спестим напразните усилия.
Делас бе подкрепен и от треньора на римляните Луиджи дел Нери.
- Всички видяха какво стана - каза специалистът. - Според мен ние спечелихме с 1:0. Крайният резултат е напълно несправедлив.
Миланският вестник "Гадзета дело cпорт" окачестви съдийството като бедствено. Усилията на рефера Салваторе Ракабулто са оценени с 4 по десетобалната система, помощниците му Пизакрета и Ивалди имат съответно 4 и 5. "Гадзета дело cпорт" изтъква, че при първия гол на гостите е имало засада на Канаваро, както и редица други сериозни пропуски на съдийската тройка.
Петима тифози на Ювентус пък бяха нападнати и наръгани с нож край стадион "Олимпико", седем полицаи бяха ранени.
Двама тифози пък бяха арестувани, след като обстреляха терена по време на мача. Освен тях бяха задържани още 8 души.


Божков, върни СТОЙКО!


Тема Re: Абе мафиоти торински......нови [re: radiinter]  
Автор Лeдoвe (ACA)
Публикувано07.03.05 10:27



Вярно всяка година гледаме такива циркове . Аз за това се надявах ако не Рома , то поне Интер да направят нещо тоя сезон, ама май няма да стане. Все пак остава купата.



Тема Re: Отзвукнови [re: Diavolo Rossonero]  
Автор Лeдoвe (ACA)
Публикувано07.03.05 10:29



И аз го четох това в 7 дни спорт, ама колкото и да се говори все едно. Сигнатурките дето си дал са идейни ,ама аз си предпочитам сегашната с 4 ката от миналия сезон



Тема прав си батенови [re: Лeдoвe]  
Автор Chillout Moods (meditation)
Публикувано07.03.05 18:18



за съжаление съществуват и такива отборчета като Дузпентус , които опорочават смисъла на играта изобщо ....
Това подобие на клуб и отбор е най-подпираното и облагодетелствано тимче въобще в историята на играта ....то не бяха съдийски аванти , измислени дузпи и фаулове , то не беше допинг и измислени титли

и съм 99% сигурен ,че огромна част от негативното отношение към Калчото идва от и заради Лайнентус ...




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.