Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:32 28.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Тема Скандинавската Кралска Лиганови  
Автор Beнaбили (4-18)
Публикувано09.02.05 18:42



Или както го водят Аll-Scandinavian ‘Royal League’ - турнирът между първите 4 отбора в крайното класиране на Дания(от сезона завършил през май) , Норвегия и Швеция (от сезона завършил октомври-ноември, все пак те двете са на цикъл пролет-есен).
Някой да следи това турнирче?

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...

Редактирано от Beнaбили на 09.02.05 18:47.



Тема Re: Скандинавската Кралска Лиганови [re: Beнaбили]  
Автор Pyиз (любител)
Публикувано09.02.05 19:20



Интересн турнир. За първи път чувам, но пък нищо чудно. Северните страни се чувстват единни поради много фактори. Спомних си, че преди години по нашите земи се провеждаше турнир за Балканската купа. Отделни отбори/ не шамипоните/ от България, Румъния, Турция, Югославия, Албания и Гърция се срещаха при разменено гостуване.



Тема Re: Скандинавската Кралска Лиганови [re: Beнaбили]  
Автор vogelfrei (-r. goodfellow-)
Публикувано09.02.05 19:22



Дам, като любител на скандинавския футбол и хард-фен на Розенборг, го следя... Най-сетне добри печалби за страните от този регион, а и по такъв начин хем не губят форма, хем си правят собствена шампионска лига.



Тема Re: Скандинавската Кралска Лиганови [re: Pyиз]  
Автор Beнaбили (4-18)
Публикувано09.02.05 19:24



Ами той се провежда за първа година (поне аз есента чух за него за първи път... а принципно се интересувам от района). Иначе форматът е доста... познат:
1 етап - 3 групи по 4 отбора играят всеки срещу всеки на разменено (започнаха в края на ноември)
2 етап - най-добрите 2 отбора във всяка група(общо 6 отбора) се разделят пак в 2 групи по 3 отбора.
3 етап - победителите от 2-те групи играят финал:) (на 26-ти май поне засега)

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


Тема Яааааанови [re: vogelfrei]  
Автор Beнaбили (4-18)
Публикувано09.02.05 19:25



Още един фен на скандинавците :) Тъкмо се бях отчаяла в последните години, че съм само аз :)

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


Тема Re: Яааааанови [re: Beнaбили]  
Автор vogelfrei (-r. goodfellow-)
Публикувано09.02.05 20:01



Хехе :)

Всъщност една от причините скандинавският футбол да няма толкова много фенове е липсата на качествен отзвук от първенствата + слабите мачове на национала с Швеция и Дания в последните години - жалко, за което...



Тема Re: Яааааанови [re: vogelfrei]  
Автор Beнaбили (4-18)
Публикувано09.02.05 20:22



Мдам... прав си
Само че... не виждам и коя телевизия ще се нагърби да предава мачовете от там... дори и дербитата... поне от тези трите. А за финландски мачове хич и не се надявам...

Единственият начин да видим подобен отбор някога май е да играе с български отбор... и до там. А според мен има какво да се види.

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


Тема Re: Яааааанови [re: Beнaбили]  
Автор Лeдoвe (ACA)
Публикувано10.02.05 00:16



Реално погледнато едва ли цените на първенствата са толкова високи. Предполагам, че интереса няма да е толкова голям. Иначе аз бих подкрепил една такава идея за излъчване на някое скандинавско първенство. Определено предпочитам да гледам това пред смешната Бг- А група



Тема Re: Яааааанови [re: Beнaбили]  
Автор Лeдoвe (ACA)
Публикувано10.02.05 00:20



А покрай Еврофутбола започнах да ги следя скандинавците от миналата година, тоест от 2003 де. Не мога да кажа, че съм кой знае колко голям фен, но специално Финландското п-во винаги го играя с кеф. Разбира се любимци са ми силните Хака и ХИК, които често бият.



Тема Re: Яааааанови [re: Лeдoвe]  
Автор Beнaбили (4-18)
Публикувано10.02.05 00:29



Именно... няма да има интерес (или поне те така смятат) и затова няма.... И няма да и има скоро

А то пред нашата родна А група и Казахстан е за предпочитане...

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.