Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:46 29.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Евро 2012?нови  
АвторAkhenaten (Нерегистриран)
Публикувано10.02.05 00:36



Ясни ли са кандидатурите? Има ли някакъв шанс за домакинска двойка Гърция/Турция, та по този начин да е за пръв път толкова близо голямо първенство до нас?
А за Световното през 2014? По принцип от доста време всяко второ Световно се провежда в Европа. От друга страна, от 1978 насам не е имало първенство в Южна Америка, Бразилия няма ли да се кандидатира? Тя е единственият отбор от ставалите досега световни шампиони, която не е печелила турнира на собствена земя (то някои отбори, като Англия и Франция, на друго място освен у дома не могат да станат шампиони). От друга страна, Бразилия е и единствената страна, която е ставала шампион на всеки един от континентите, на които се е играло Световно първенство (чувствам, че и Африка ще се сефтоса през 2010 от нея), както е и единствената страна ставала шампион на континент, различен от този, на който е разположена. Всъщност тук се бъркам, Аржентина на Марадона става шампион в Мексико, което е в Северна Америка. Но все пак е интересно, че европейска страна не е ставала световен шампион извън рамките на Европа, а от друга страна и южноамериканска страна не е ставала шампион в Европа, с изключение на Бразилия, 1958.



Тема Re: Евро 2012?нови [re: Akhenaten]  
Автор Beнaбили (4-18)
Публикувано10.02.05 00:44



Ами аз доколкото знам Гърция и Турция искат поотделно да го организират :)

Кандидатурите са:
Азербайджан (тия пък къде се бутат?!?!?!)
Гърция
Италия
Румъния
Русия
Турция
Хърватска/Унгария
Полша/Украйна

До 21 юли трябва да си внесат първоначалните предложения, оттам ще се направи краткия лист(май 3 кандидатури... сега не ми се рови, че ми се спи, така че пиша малко наизуст...) и през декември 2006 ще стане ясно кой взима първенството...
Така че шанс за първенство наблизо има (тъй като гледам само ние,Албания и МАкедония не сме кандидатствали от района)

ПС: Мдам... забравих и сърбите, и те не се натискат за домакини ...ама то при толкова балкански кандидати...

А за световното... май е малко рано....

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...

Редактирано от Beнaбили на 10.02.05 01:23.



Тема Re: Евро 2012?нови [re: Beнaбили]  
АвторAkhenaten (Нерегистриран)
Публикувано10.02.05 01:15



Е, мерси за инфото. Ама явно Италия ще го вземе като гледам. Единствената конкуренция би била Гърция/Турция, ама те като не могат да се разберат...Не вярвам да го дадат на някоя от двете страни да го прави сама. А за другите кандидатури- Азърбайджан и Румъния директно отпадат си мисля, за останалите- ами те имат ли достатъчно стадиони, които да отговарят на изискванията??



Тема Re: Евро 2012?нови [re: Akhenaten]  
Автор Beнaбили (4-18)
Публикувано10.02.05 01:22



Ами щом са одобрени дотук... явно имат:)Те онези двойните затова са по 2

Аз по скоро бих заложила на Русия, или на Полша/Украйна.... (а защо не и Хърватска/Унгария?). В смисъл... Италия е очевадния избор, но... според мен този път ще е малко по на изток първенството... Азерите отпадат поне според мен безапелационно, но някой от комшиите може и да се окаже в топ 3.

Всъщност, първо да мине 21-ви щли, да видим кой остава.. после могат да се правят някакви прогнози

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


Тема Re: Евро 2012?нови [re: Akhenaten]  
Автор Diavolo Rossonero (невинно дяволче)
Публикувано10.02.05 01:55



Италия ще спечели без проблеми.



Тема Re: Евро 2012?нови [re: Diavolo Rossonero]  
Автор Kyeнтин Дъpyъpд (Простак)
Публикувано10.02.05 13:09



То в това им е надеждата, да вземат домакинство и оттам чрез съдийски аванти, да станат шампиони.




Тема Re: Евро 2012?нови [re: Akhenaten]  
Автор Merengue (La Decima:))
Публикувано10.02.05 13:20



Бих заложил на Русия и Гърция.



Тема Re: Евро 2012?нови [re: Kyeнтин Дъpyъpд]  
Автор vogelfrei (-r. goodfellow-)
Публикувано10.02.05 13:49



Но с това подобие на отбор и аванти няма да им помогнат.



Тема Re: Евро 2012?нови [re: vogelfrei]  
Автор Merengue (La Decima:))
Публикувано10.02.05 13:54



Поне до финал ще ги избутат!
Общо взето, аз нещата ги виждам така: в първите 5 мача ще има 6 дузпи в тяхна полза като поне 5 ще са измислени. 3-4 отменени гола на противниците и около 4 гола от засада.



Тема Re: Евро 2012?нови [re: Merengue]  
Автор vogelfrei (-r. goodfellow-)
Публикувано10.02.05 13:56



Е щом като франсетата станаха шампиони през '98, с такъв жребий и късмет, нищо чудно... Но споки, чака ги нова Nordic Victory, ахахаххахахах :))))))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.