Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:27 01.07.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: Евро 2012?нови [re: Beнaбили]  
Автор vogelfrei (-r. goodfellow-)
Публикувано10.02.05 21:48



Да, Дяволо взима тия работи за готови предпоставки, което си е грешно.



Тема Re: мондиал 14нови [re: Oлмaши]  
Автор vogelfrei (-r. goodfellow-)
Публикувано10.02.05 21:50



И все пак футболът е единствено занимание и религия едновременно. Което не значи, че разбират от футбол, разбират от футболисти.



Тема Re: Евро 2012?нови [re: Kyeнтин Дъpyъpд]  
Автор Oлмaши (*****)
Публикувано10.02.05 21:52



Абе италианците са ни най-близки по манталитет, пък и влагат такава страст в тая игра, въобще не мога да ви разбера, хеле пък в съседната тема дето се възхищавате на скандинавския футбол, боже опази някой ден да се радвам като гледам как Йетита ритат топка:)


-------



Тема Re: мондиал BRAнови [re: vogelfrei]  
АвторQUATTRO (Нерегистриран)
Публикувано10.02.05 21:52



?!?



Тема Re: Евро 2012?нови [re: Beнaбили]  
Автор Diavolo Rossonero (невинно дяволче)
Публикувано10.02.05 21:53



хехе, айде сега... :) Значи това бе ОЧЕВАДНА уговорка, изобщо не може да има съмнения, цял свят го видя. Дали щеше да е 89 минута, или 92 минута все тая, по този начин се опитаха да позамажат малко този уникален цирк, ама бяха слаби актьори, не се получи. Всъщност нервите не им издържаха и решиха да направят това 2-2 тогава, за по-сигурно, аз бях сигурен, че този изравнителен гол щепе да падне в продължението.
Както и да е, минало-заминало, не аз отворих тази тема, просто написах кой ще спечели домакинството през 2012 година и се започна... Това е още един пример, колко завистници има Италия, а пък това е още по-добър пример за силата и величието на даден отбор/страна.

Иначе си права, че Италия и сама си е виноивна, аз вече на няколко места го писах това, не можаха да бият Дания и Швеция, значи вината е и в тях, но просто не ме четат...



Тема Re: Евро 2012?нови [re: Beнaбили]  
Автор Oлмaши (*****)
Публикувано10.02.05 21:54



е какво - в 20тата минута ли да направят 2-2 и след това да разцъкват в центъра само -това нямаше ли да е алко ПОВЕЧЕ от съмнително, може да са подлеци, ама идиоти не са:)


-------



Тема Re: мондиал 14нови [re: Oлмaши]  
Автор Kyeнтин Дъpyъpд (Простак)
Публикувано10.02.05 21:54



Те Индия имат населението на почти цяла Европа, ама де са им титлите.




Тема Re: Евро 2012?нови [re: vogelfrei]  
Автор Oлмaши (*****)
Публикувано10.02.05 21:54



добре де Италия като е Италия все ли трябва с три победи от групите да се класира?? а какви аргументи предложиха дания и Швеция че да се класират? Биха ни нас , браво, това е:) Шведите изиграха едно силон полувреме срещу нас и силни 10 минути срещу Италия -и това ги прати на четвъртфинал-похвално:)


-------



Тема Мдам... то маймунките са по-добринови [re: Oлмaши]  
Автор Beнaбили (4-18)
Публикувано10.02.05 21:55



Определено!

Я си кажи честно кога за последен път си гледал мач без да си решил преди мача какво ще видиш? Йетита били моля ти се. Че не си виждаш испанските маймунки

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


Тема Re: мондиал 14нови [re: Kyeнтин Дъpyъpд]  
Автор Oлмaши (*****)
Публикувано10.02.05 21:56



Стига остроумничи -имат, ама занимават ли се с футбол?? Не. Играят си крикет А Бразилия, Италия, Франция и Холандия -занимават ли се с футбол, развит спорт ли е -да - е в този случай идва демографския фактор


-------




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.