Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:31 27.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Лацио - Рома?! Любов, Страст, Омразанови  
Автор Diavolo Rossonero (невинно дяволче)
Публикувано06.01.05 23:37



или просто Начин на Живот
Просто няма друго такова дерби. Вижте очите на Ди Канио, тифозите по трибуните, всяка една гримаса/жест.
Благодаря още веднъж на англичаните, че измислиха тази велика и неповторима игра, истинската родина на която обаче е Италия...



Тема Re: Лацио - Рома?! Любов, Страст, Омразанови [re: Diavolo Rossonero]  
Автор Лeдoвe (ACA)
Публикувано06.01.05 23:41



Истината е, че мача беше грозен. Страст наистина имаше, ама защо на тия дербита все идва в повече и все стават инциденти. Тоти за малко да даде фира



Тема Re: Лацио - Рома?! Любов, Страст, Омразанови [re: Diavolo Rossonero]  
Автор TOMl (PERVERTED)
Публикувано06.01.05 23:58



Наздраве хе хе хе...
И аз съм на градус сия, ма утре че спим цел ден, тука у дубай, петъка е неделята!!!

AT THE END OF THE STORM THERE'S A GOLDEN SKY


Тема Re: Лацио - Рома?! Любов, Страст, Омразанови [re: Лeдoвe]  
Автор Diavolo Rossonero (невинно дяволче)
Публикувано07.01.05 00:50



Самото качество на играта е последното нещо за което говоря в тази тема...



Тема А какво да кажем за Ди Канио?нови [re: Diavolo Rossonero]  
Автор Diavolo Rossonero (невинно дяволче)
Публикувано07.01.05 00:59



Луд, луд, луд!!! ИзрУд!

Или детската мечта на всеки един от нас, да вкараме гол на кръвният враг, какво нещо е тази велика игра...
За тези, които не са наясно да кажа, че Паоло е откърмен с любов към Лацио, още от дете им е луд тифоз, бил е години наред запален ултрас в курва норд, а и орлите са неговият първи отбор.
И сега на преклонна възраст се раздаваше на терена като за трима, буквално изора терена, умря на него, но успя!! Вкара фантастичен гол, подаде за третото попадние, беше навсякъде, а за жестовете му към курва суд няма какво да говоря, всъщност всеки гледам мача видя всичко с очите си.

РЕСПЕКТ!



Тема Re: Лацио - Рома?! Любов, Страст, Омразанови [re: TOMl]  
Автор Diavolo Rossonero (невинно дяволче)
Публикувано07.01.05 01:00







Тема Re: А какво да кажем за Ди Канио?нови [re: Diavolo Rossonero]  
Автор radiinter (непознат )
Публикувано07.01.05 01:27



Само като се сета че някой умник преди мача разправяше че Ди Канио бил стар и още куп такива глупости ХА-ХА ХА Голем смех



Тема Re: А какво да кажем за Ди Канио?нови [re: Diavolo Rossonero]  
Автор MANlMAL (APHELION)
Публикувано07.01.05 09:39



Ами ако позволиш да се самоцитирам от другата тема:

Иначе ако ще сравняваме Тоти и Паоло - ясно е че ДиКанио-то е звяр безподобен.

Тоя точно за такива мачове се надъхва мощно!:)
Много се радвам, че очакванията ми за победа на вълците не се оправдаха :))))))))))))))))!!!
Все пак Лацио не е отбора отпреди 4-5 години.



Тема ПАОЛО ДИ КАНИО !!!нови [re: Diavolo Rossonero]  
Автор Grandmaster Pleasureville (eXperimentaRtor)
Публикувано07.01.05 11:08





.....или ....защо футбола е велика игра ...
този виртуоз трябва да играе поне до 40 !!!

големи братя Филипини ...ахахахах .....изядоха тревата ...браво на Масимо Одо ..направи голям мач ....браво на целия ОТБОР .....
Голямо браво и на Пападопуло..беше ги надъхал много здраво ....

Въпреки ,че мачът бе груб повче от необходимото, КАЛЧОТО доказа за пореден път ,че мачовете на Ботуша са спектакъл ...в англия никога не може да има такива дербита .....
то дербита има ...но такава СТРАСТ няма !!!

баси , аз съм просто щастлив ....още по-щастлив съм ,че съм гледал Лацио на живо ......

ПОЗДРАВИ ЗА ВСИЧКИ ЛАЦИАЛИ !!!



Тема Re: А какво да кажем за Ди Канио?нови [re: Diavolo Rossonero]  
Автор navy (PhD)
Публикувано07.01.05 14:46



Незабравим за мен ще си остане начинът, по който Ди Канио напусна терена! Такива невероятни жестове, такова зверско тупане в гърдите и с поглед към собствената агитка, така помаха към нещастния вчера сектор с привърженици на Рома, а най-смешното беше, когато смешкото в този мач Далас тръгна нещо да му иска обяснения, направо го размаза без да му обърне и милиграмченце внимание, все едно онзи бе вакуум!!! Разкошен, направо разкошен! Голът бе велик, но аз мисля, че той отклони топката и за гола на Сезар (?), а това значи гол + 2 асистенции.
Всъщност точно Дел Нери се беше изказал нещо по негов адрес преди мача, е, получи си го с лихвите от дивака ДИ КАНИО!

Our enemies are SIX FEET UNDER



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.