Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:00 29.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Трансфери в Реал Мнови  
Автор Balleta (Made in USA)
Публикувано03.07.04 18:11



Айде, като е тръгнало така и аз да пусна една темичка Пък и подходящ момент е, Еврото приключва, кой си дигнал цената, дигнал. Сега ще има мазни облаги най-вече откъм португалските клубове. Ами, че то половината Порто и Бенфика е искано Интересно е, че Челси прилапа преди еврото, двама от героите - Робен и Чех. Руни пък си дигна цената до небето, та чак от Евертън станаха прекалено нагли - последно се чу 70 милиона - хахахаха. Барош, Карвальо, Маниш, Валенте, Веркаповски, Хуакин, Хейтинга, Лам, Янкуловски, Хайнц също полетяха нагоре. Нистелрой, Касано, Галас, Коул, Кембъл, Роналдо просто си затвърдиха цената. На някои момчета обаче цената им отива надолу Това за еврото. Оттук нататък за белите



Тема Естебан Камбиасонови [re: Balleta]  
Автор Balleta (Made in USA)
Публикувано03.07.04 18:17



Аржентинския плеймейкър от школата на Реал, напуска в посока Италия и по-точно Интер(Милано). В петък е сключен 4-и годишен договор между двата клуба. След 8 години в Реал (някои от тях под наем в испански клубове), 23 годишния гаучо става партньор на другия нов аржентински халф на Интер, Хуан Верон. Успех на момчето, макар че в Интер трудно се успява



Тема На вашатанови [re: Balleta]  
Автор DON_DiEGO (invincible)
Публикувано04.07.04 11:25



сбъркана защита ви трябва точно най-добрия защитник на това Евро, а и от изминалата ШЛ - КАРВАЛЬО.
Това момче няма цена - а за Реал не би трябвало да е проблем ...
Понеже и аз играя на такъв пост - мисля че той си върши работата повече от перфектно - специално за Еврото - може да е силно казано - но досега не го видях да направи и 1 грешка !! ...

Но пък от друга страна - няма излъчването на "галактическа звезда" и не мисля че съвпада с клубните цели - за развитието на модна агенция "Real Madrid Fashion"

а и ако го вземете него, няма вече да има кой да сере в отбраната ви и да излизат високите коефициенти от тиражите, а тов все пак е по-важното



Тема Re: Естебан Камбиасонови [re: Balleta]  
Автор sTaNiMiR4o ()
Публикувано04.07.04 13:27



Това е Интер го доказа най-добре Роналдо

http://acfiorentina.cjb.net/



Тема Re: Трансфери в Реал Мнови [re: Balleta]  
Автор Alabao13 (АСА)
Публикувано04.07.04 13:43



Ситуацията "Рууни" е почти идентична със ситуацията "Ронадлиньо 2002 след световното". ПСЖ тжгава се изцвъкаха здраво относно трансферна цена... На тоя свят всичко се повтаря, мдам.



Тема Валтер Самуел - inнови [re: Balleta]  
Автор Alabao13 (АСА)
Публикувано04.07.04 13:47



Играчът на Рома е вече в нашата кошара.





Редактирано от Alabao13 на 04.07.04 13:49.



Тема Re: На вашатанови [re: DON_DiEGO]  
Автор Alabao13 (АСА)
Публикувано04.07.04 13:48



Ами, ръководството на Реал мисли като теб и води преговори за привличането му.



Тема Re: Естебан Камбиасо [re: sTaNiMiR4o]  
Автор Aйвънxoy (Простак)
Публикувано04.07.04 13:58



Не съм съгласен. Роналдо направи страхотен първи сезон с нерадзурите. После обаче дойдоха контузиите.




Тема ми значинови [re: Alabao13]  
Автор DON_DiEGO (invincible)
Публикувано04.07.04 14:31



малко пластика и на есен няма да познаете новият сексимвол в Мадрид ... ...
само да не прецакате таланта му обаче ...

е такива защитници ме кефят - знаят как да си вършат работата, пипат точно с хирургическа точност, и без да се правят на Дзвезди... има нещо от Франко Барези в него ... един от малкото италианци, които уважам и не можах да намразя ...



Тема Re: ми значинови [re: DON_DiEGO]  
Автор Alabao13 (АСА)
Публикувано04.07.04 15:09



Ти пък защо мразиш италианците?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.