Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:30 02.07.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: ОКнови [re: sheva]  
Автор Oлмaши (зрител)
Публикувано20.01.04 01:14



Абе има егати ужасната прическа , не го приемам това. Иначе вярно през последната година задобря -най-вече в офанзивен план - преди беше доста смешно да го гледаш как се чуди какво да прави с топката след като я отнеме , сега е станал по-комплексен , интересно дали ще се пребори за място в националния отбор, ако е само по показаното през изминалия сезон го заслужава, но с тая прическа.... не знам.....



Тема Re:нови [re: zacky]  
Автор Oлмaши (зрител)
Публикувано20.01.04 01:16



Не мога да разбера какъв кеф ти прави да обиждаш хората, още повече че не го правиш особено добре, а закс ? :)
Я кажи Арсенал докъде ще го докарат , ще доживее ли Анри да види какво е да играеш на полуфинал за КЕШ ?



Тема Re: Топ халфовенови [re: Йoнчeв]  
Автор Oлмaши (зрител)
Публикувано20.01.04 01:30



Е какво да кажа за халфовете на Ювентус - Такинарди , много стабилен и сърцат , един от любимите ми футболисти , Апиа и Мареска - и двамата играчи с голям потенциал, жалко , че Мареска получава твърде малко възможности за изява - като се изключи слабия му мач с Лече в останалите винаги е бил на ниво , Апиа към момента пък напълно замества Давидс, тепърва ще се говори за него според мен. Или няма -тия играчи винаги остават малко встрани от медийното внимание. Недвед -настоящият носител на златна топка , какво повече да говорим - един от най-енергичните футболисти които съм виждал. Отдясно Каморанези е адски непостоянен, но когато е добър е наистина добър , ДП също може като халф да се определи...
Абе като имена може да отстъпваме на Реал или милан, но пък имаме адски работлива халфова линия, като пчелички са всички, тоав е което ме радва, може да няма чак толкова блясък , но създават достатъчно възможностие пред нападателите явно- най-резултатното нападение из европейските топ първенства и то точно в Италия , страната с топ защитниците - но това е друга тема



Тема Re:нови [re: zacky]  
Автор Balleta (Made in USA)
Публикувано20.01.04 01:55



Виж кво дреме ми за Арсенал. Изобщо ама изобщо не ми пука за тях, те не са ни конкуренция и няма да бъдат. Наши конкуренти са Юве, Милан, Ман Ю, Байерн. Така че изобщо не ми пука за Арсенал, дори нямам нищо против тях, дори доста често съм държал за тях. Така че споко човече, наслайдавай се на тима си, аз просто се гавря с оня тъпак. Enjoy

10/30-THE NEW GOAL

Тема Re:нови [re: Balleta]  
Автор zacky (badly drawn)
Публикувано20.01.04 07:46



много великодушно от твоя страна.ще гледаме,ще коментираме:)



Тема Re: Топ халфовенови [re: Oлмaши]  
Автор Diavolo Rossonero (невинно дяволче)
Публикувано20.01.04 20:56



хахах Кой идиот го е избрал плешивеца за един от най-добрите на всички времена?
Иначе отговорът е еднопосочен => Рино Гатузо и Кака, всичко е ясно! Също и Зеедорф! Виера също бива, но Гатузо е по-добър!
Бих посочил и Сколс също така.
Иначе за мен еталон за дефанзиефн халф беше Редондо, беше просто красота да го наблюдаваш.
А иначе Франк Рийкард е най-добрият от всичките дето съм ги гледал на този пост + Марсел Десаи от най-добрите си години, непробиваема скала!
Тва е както виждате преобладават миланистите, нормално там винаги е бил каймака на Световния футбол!



Тема Халфовете на Ювенови [re: Oлмaши]  
АвторЙoнчeв (Нерегистриран)
Публикувано22.01.04 06:31



Като изключим Недвед, Юве всъщност нямат друг блестящ халф от световна класа.....Въпреки това, аз лично също съм доста впечатлен от качествата и потенцияла на Мареска. Мисля че е време Липи да го налага за сметка на Такинарди! А Каморанези от дясно е пълна дупка според мен.....определено на Юве им трябва някой по-стабилен на тази позиция. Другият вариант пред Марчело е да заложи на Апия-Такинарди-Мареска зад гърба на Недвед и Дел Пиеро.



Тема Re: Топ халфовенови [re: Diavolo Rossonero]  
АвторЙoнчeв (Нерегистриран)
Публикувано22.01.04 06:37



Защо ли не съм изненадан от твоя коментар? Лошото е че Милан изпусна Виейра навремето......иначе от тези които изброи, пропусна да споменеш най-важната фигура в халфовата линия на Росонерите - Андреа Пирло. Мнооого ме кефи стила му на игра! Адски интелигентен, хитър и градивен играч. Напоследък даже забелязвам напредък в дефанзивните му действия......А Гатузо въобще не ми го хвали.....много по-добре за Милан ще е ако вместо него играе Амброзини в тандем с Пирло.



Тема Re: ОКнови [re: Oлмaши]  
Автор sheva (frantic)
Публикувано22.01.04 09:20



е, футболно киче... в Италия... класика.



Тема Re: Халфовете на Ювенови [re: Йoнчeв]  
Автор Oлмaши (зрител)
Публикувано22.01.04 15:02



Е аз това и казвам -няма много блясък, но не блясъкът печели мачовете нали ?:) важното е халфовете да функционират добре заедно, а това го имаме при Юве
И каморанези може да е дупка, но чат пат печели мачовете - срещу Сампдория например. В някои мачове Липи пробва и Миколи като десен халфо, но не му е мястото там просто




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.