Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:38 28.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Фаворитите на ЕПнови  
АвторБAЙ XУЙ (Нерегистриран)
Публикувано08.12.03 19:39



Понеже тук има няколко човека(подчертавам човека), които могат
да си изкажат мнението що годе аргументирано ще ми интересно
да прочета коментарите им по темата.
Аз ще пусна моите по-късно.
Не се ограничавайте с коментара на любимия ви отбор,
очаквам анализ и на слабите страни на съответните отбори.



Тема Re: Фаворитите на ЕПнови [re: БAЙ XУЙ]  
Автор navy ()
Публикувано08.12.03 23:11



ами обичайните заподозрени - Франция, Холандия, Италия и Испания, като към тях може да се прибавят хита на квалификациите Чехия и по традиция домакина на такива форуми, в случая Португалия. Отбор, спечелил титлата извън тази 6ца би бил сензация.
Франция имат много добър отбор, но според мен имат доста посредствена защита. И двата бека са откровено слаби - Лизаразу и Саньол, които ги гледам в Бундеслигата. В центъра ако още играе Десаи, значи един бърз нападател ще му разкаже играта. Определено имат много голям потенциал в средата и нападение.
Холандия имат играчи за два отбора, обаче нямат лидер. Нямат човек в средата на терена, който да поведе другите. Нито Давидс, нито мразения в Родината си Зеедорф, нито младоците от Аякс могат да понесат тази тежест като Гулит и Бастен навремето.
Италия имат добри изпълнители във всички линии, играят тактически на 1000 % правилно, обаче ако лидерите Тоти и Дел Пиеро нямат ден, а това не се случва рядко, нямат никаква идея как да бият противника. Прекалено са зависими от играта на двамата.
Испания я чакам поне от 15 години да спечели голям турнир, но... все нещо не стига! Според мен в днешния футбол артистизма е бита карта, а испанците дават прекалено голяма свобода на съперниците си и за това си патят.
Чехите имат страхотно поколение, играят в тази формация вече на трети турнир. От вратаря Чех, през защитата ( доста играят с успех в Германия), халфовете Недвед, Росицки, Поборски, нападението начело с гиганта Колер, Барош, Локвенц - тия могат да смачкат всеки ( както го и направиха с Холандия и Франция). Ако не направят някой типичен еск-социалистически гаф могат да спечелят титлата.
Португалия има не лоши футболисти- Руи Коща, Фиго, натурализирания бразилец от Порто, Коуто, но като отбор още не са показали нищо. Постоянно имат успехи при юношеските формации, но нещо им бяга при съзряването. Вероятно характер. Но Сколари може да поднесе титлата на домакините ( къде с помощта на стените, къде с на някой друг), поне той има опит в печеленето на трофеи.

Our enemies are SIX FEET UNDER


Тема Re: Фаворитите на ЕПнови [re: БAЙ XУЙ]  
Автор Balleta (Made in USA)
Публикувано09.12.03 04:56



Абе копеле, побъркал си се нещо у родната казарма бре. Почнал си да задаваш въпроси на които сам знаеш отговора и то пределно ясно. Ама айде да те светна малко по въпроса

Претендент номер 1 за Европейската титла - ФРАНЦИЯ

Основни предимства - колективен дух и отлични индивидуални изпълнители. Ярост от безславното отпадане в Корея и Япония-2002 и жажда за реванш. Последна възможност за мнозина суперзвезди да докажат, че са най-добрите, преди безвъзвратното им уволнение от футбола.
Атака:
Тиери Анри - най-великия в галактиката нападател, невероятно умение да вкарва и сам да изработва голове. Бързина, финес и техника.
Давид Тразеге - острието на Юве, знае отлично къде да се пласира за да забие поредния си паразитски гол.
Гову, Сисе, Марле и Вилторд са също невероятни алтернативи в нападението на петлите.
Халфове:
Зинедин Зидан - едно име достатъчно само да закара Франция на финал. най-добрия халф на последното десетилетие. Великолепно владеене на топката, пасове-мечта, нестандартни решения и бомбени удари отдалеч или с глава. Ако Зидан си играе играта, Франция е шампион.
Пирес - още един великолепен градивен футболист, с офанзивни функции.
Тук е и копелето Виера с градивно-дефанзивните си функции и мръсни номера, както и фамозния на моменти Клод Макелеле, макар и в по-слаба форма от 1-1.5 насам. Други възможни алтернативи са бившата звезда на Лийдс - Оливие Дакур и Осман Дабо
Защита - когато в този форум се спомене тая дума, половината от него настръхва от ужас, а другата се разтапя от кеф
Марсел Десаи (макар и поостарял), Вили Саньол, Бишенте Лизеразу, Винсент Кандела, Лилиан Тюрам, Уилям Галас, Мексес. Имена от рубриката "без коментар", мечта на всеки треньор.
Вратари -
Бартез - неразбирателството в световния футбол и Грегори Купе - тоя вече е добър.
И така по твърдата логика, Франция би трябвало да стане шампион без проблеми. Футболът обаче не е логичен и това дали Франция ще успее, предстои скоро да узнаем.

Другите пртенденти:
Холандия - отлични индивидуални изпълнители, слаб колектив, много скандали и сърдити люде
Италия - идеала за турнирен борец, има супер изпълнители в нападение (Виери, Индзаги, Дел Пиеро - макар и повече офанзивен халф), както и традиционната защита от 5-та хирургия , но не и толкова силна халфова линия(Тоти не стига) и малко поизперкал треньор.
Испания - колективен отбор с не толкова много изявени звезди (изключение за Раул, Валерон и Мориентес донякъде). Плюс на отбора ще бъде домашната атмосфера, а минус психозата от постоянни провали на големи форуми.
Англия - дълбоко обхваната от комплекса на нереализирала се, страна родина на футбола Няма добри градивни футболисти с изключение на нетипичния халф Бекъм, скандалния Пол Скоулс (който вкарва и много голове) и непостоянния Джерард. Откъм нападение и защита са добре. Все пак тук се намира 4-та хирургия с отдельонни братя Невил и Сол Кембъл

За България, като основен претендент на титлата, ще пиша по-нататък. Чакам богат анализационен и снимков материал от мистър Йончев

П.П. Копеле, не казвай на никого че си в казармата, че това нещо на тебе не ти е познато, щото вече не съществува. Имаше го по времето когато Арсенал спореше за титлата с Ливърпул, а Ман. Юнайтед бяха далеч зад хоризонта. Айде поздрави и пиши по често

10/30-THE NEW GOAL

Тема В случая е по-лесно да се каже [re: БAЙ XУЙ]  
Автор Anfield (FC Britannia)
Публикувано09.12.03 09:32



кои нямат шансове ;))
И все пак, ако приемем че съм човек, да си кажа и аз мнението ;))

Ако гледаме шансовете на отборите, трябва да тръгнем първо от ситуациите в групите:
А.
В домакинската група изненади не мисля че ще има. 2-та отбора от Пиринеите сигурно минават напред
B.
Фрнация е фаворит, но да не забравяме че тя бе фаворит и на СП 02. Иска ми се втори отбор да е Англия и се надявам да надделеят над нахаканите хървати.
C.
Италия и Швеция са фаворите в нашата група, но на мястото на скандинавците имаме шансове да сме както ние, така и динамита. Според мен най-балансираната група, в която на практика всичко е възможно.
D.
Фаворит Холандия, като втори отбор... Германия.. не знам защо но всички отписват Бундестима, а той е доказал че дори когато е най-зле къде с късмет, къде със случайности, но минава напред.. Така го мисля и сега.. Чехите са симпатичен отбор, но все пак ще са сред разочарованията на първенството според мен.

От всички които изброих според мен има 2 фаворита.. Франция и Холандия.
Иска ми се Холандия да е по-успелия тим на ЕП04, но да видим.
Лалетата съчетават младостта на Аякс, с опита на предната генерация на Аякс. Проблемите при тях са вътрешни.. скандали, сърдити 'звезди' и т.н. Дик Адвокаат има да решава дилема в нападение, но това да му е проблема.. лично за мен Рууд ван Н. няма място в титулярния отбор. Рой Макай би бил доста по-добрия избор, подпомаган от, за мен най-добрия холандски играч в момента, Рафаел ван дер Ваарт.
В офанзивен план лалетата не би следвало да имат проблеми, но в дефанзивен нещата не са на същото ниво. Подобно нещо се наблюдава и в другия фаворит - Франция. За петлите много важен ще бъде и избора на Жак Сантини или по-скоро дали ще заложи повече на опитните си защитници, или на по-младите. Друг проблем за Франция е прекалената зависимост на отбора от 2-3 имена като Зидан, Пирес и Анри. Особено липсата на първия, прави отбора доста по-малко креативен, а той не може да е на 100% всеки мач.

Доста шансове се дават на Италия, но според мен това няма да е тяхното първенство.. На практика могат да бият всеки един отбор, но за начало трябва да преминмат порез групата, а това на много първенства се случва с не малко зор. Могат да достигнат до 1/2 финал и мисля че това ще е максимума за тях. Силни страни - стабилна защита и вратар, слаби - треньор(според мен)

Аналогично и за Испания - ще излязат от групата, но максимума за тях е 1/2 финал.

За Англия мога да говоря с повече детайли, но рискувам да бъда обвинен в пристрастия..



Тема Re: Фаворитите на ЕПнови [re: Balleta]  
АвторБAЙ XУЙ (Нерегистриран)
Публикувано09.12.03 10:19



Абе ей, боклук, да ти еба путката майчина аналносъдрана от севиля:)
Като казах подчертавам човека - ти що се обаждаш бе лайно невежо.
Ща иба в устата.
С твоите детски коментари по не една тема мнението ти беше нежелано.
Те кравите щяха се изкажат по смислено тъп мангал плод на спукан капут.
Тъй ба в сцепената аналната кутия, осра ми темата



Тема Re: В случая е по-лесно да се каженови [re: Anfield]  
АвторБAЙ XУЙ (Нерегистриран)
Публикувано09.12.03 10:22



Хайде мила Анфиета, не се стеснявай.
(предполагам няма нужда да те насърчавам анално както правим редовно с вас :))))
Дай да чуем становището ти за Англия.
За това е тая тема.
Очаквам анализи.



Тема Re: Фаворитите на ЕПнови [re: БAЙ XУЙ]  
Автор Balleta (Made in USA)
Публикувано09.12.03 14:22



Неграмотник, анализа е неприсъщ на копелета и идиоти като тебе. Обуй си утре по дебел памперс и гледай московското орезиляване на Арсеналанал насред Лондон.

10/30-THE NEW GOAL

Тема Re: Фаворитите на ЕПнови [re: Balleta]  
АвторБAЙ XУЙ (Нерегистриран)
Публикувано09.12.03 16:58



Яж ми хуя, пий пикня, да ти еба майката в гъза.
Боклук аналноразпран днеска колко бухалки ти завряха в гъза?







анал са нашите курви.
ЩЕ ГИ СМЕЛИМ



Тема abe yasno za kwo si pusnal temataнови [re: БAЙ XУЙ]  
Автор pirx (crazy diamond)
Публикувано09.12.03 20:16



bih ti otgoworil w otdelna tema za wseki otbor no

1) Golemiat faworit e France
s G Coupe na miastoto na nedorazumenieto Bartez e re6en problema s wratararskia post
za6tita silno kolebliwa naposledak no s opitni igra4i kato Thuram i Desaylli pri uslowie 4e to4no te imat nay dobria napadatel edwa li 6te imat problem.
Ako Zidanne e zdraw spoko minawat prez wseki otbor dori prez jabetata s malkko kasmet ina4e edni holandci gi otnasiat
Napadenie no comment

Poneje si pusnal tremata za England e kat warl fen na ingilizkia futbol Anglia moje da bie wseki na tozi turnir w edin otdelen mach no edwa li 6te ima sili da naprawiat powe4e ot 2 silni macha izwan grupite t.e polufinal i edin tajno zaguben final ako gospd gi obi4a i s malko kasmet pak moje i da triumfirat

welcome my son, welcome to the machine


Тема Re: Фаворитите на ЕПнови [re: БAЙ XУЙ]  
АвторЙoнчeв (Нерегистриран)
Публикувано10.12.03 03:37



За мен това са Франция, Италия и Холандия....ако някой друг отбор спечели, ще съм много изненадан.....
ФРАНЦИЯ - всичко зависи от формата/умората на Анри и Зизу. Имат много други ключови играчи, но тези двамата са незаменими!
ИТАЛИЯ - защитата е ясна....стабилна.....всичко зависи от това кои играчи Трапатони ще подреди в средата и в нападение. Ако заложи на Пирло-Кр. Дзанети в средата, позволи на Тоти пълна свобода, Дел Пиеро от ляво и даде шанс на младия Касано......ще има успехи за скуадрата.
ХОЛАНДИЯ - при тях проблема винаги е бил колектива. Ако няма вътрешни проблеми м/у играчите, лалетата ще стигнат до финала.......и трябва да се научат да бият дузпи!!!!
Със здраве!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.