Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:27 03.07.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: повечето от футболистите на юве са...нови [re: Majestic]  
АвторЙoнчeв (Нерегистриран)
Публикувано12.11.03 06:04



Петле, ти луд ли си бе брато??!! Какви глупости пак ми говориш??? Юве и Милан случайно стигнали 1/2 финалите.......не ставай смешен бе.....Да вкараш победен гол в края на важен мач (за Милан говоря) не е нуждно само късмет....иска се и майсторство, хъс и упоритост....имали са положение, вкарали са го...кво по-вече искаш....да не вкарат щото такива като теб ще ги е яд ли?!
За Юве-Барса.....кой им е виновен на Барса, че немогат да си вкарат положенията? В Торино пък играха безобразно слабо, а измъкнаха хикса, нали? Е това справедливо ли беше? Юве просто ги надхтриха!
Аре не ми говори глупости че ми ставаш все по-смешен......



Тема Re: ЗЛАТНА ТОПКА 2003 - на кого да я дадем ?нови [re: Oлмaши]  
АвторЙoнчeв (Нерегистриран)
Публикувано12.11.03 06:14



Ето как аз би глсувал:

1. Недвед - заради посоянно невероятната си форма
2. Ван Нистелрой - заради броя и значителността на головете му
3. Шевченко - заради него Милан са това което са в момента
4. Раул - духът и лицето на един наистина Галактически Реал
5. Буфон - имали нужда да обеснявам? Най-добрият на поста си......само попитайте Фиго!

Аре със здраве.



Тема Мотивационно писмонови [re: Oлмaши]  
Автор Viper X (just a snake...)
Публикувано12.11.03 11:28



първи екземпляр
Искам Златната Топка! Дайте ми я, келеши! Тя принадлежи на мен и само на мен!


втори екземпляр
Искам Златната Топка! Дайте ми я, келеши! Тя принадлежи на мен и само на мен!


трети екземпляр
Искам Златната Топка! Дайте ми я, келеши! Тя принадлежи на мен и само на мен!


ок?



Тема Re: ЗЛАТНА ТОПКА 2003 - на кого да я дадем ?нови [re: Oлмaши]  
Автор Merengue (La Decima:))
Публикувано12.11.03 14:10



Недвед (Чех)
Макелеле (Фр)
Буфон (Ита)



Тема Re: Мдаа, така е прав синови [re: Oлмaши]  
Автор Majestic (serial suicide)
Публикувано12.11.03 14:26



С колко силни съперници играха Ювентус и какво направиха и с колко силни съперници играха Ман Юн или пък Барса и те какво направиха. Мен лично ме учудва че има изобщо играчи на Барса - двама. След като бяхме пълно фиаско миналата година(изкл. Пуьол и Валдес). В Италия станахе шампиони не защото играхте много добре, а защото останалите бяха слаби - само Милан ви беше реална конкуренция, а останаха зад Интер. Освен това не разбирам къде намираш липса на късмет в това да се паднех с Реал Мадрид на полуфинал?!? А и за Юве - точно късмет, че се паднаха срещу най-слабата Барса от много време насам(треньор, тактика, не играчи) и ако се бяха усетили да центрират високо, а не по земя можеше да се получи нещо - то единственият гол така стана след високо центриране и защитниците на Юве не се оправиха. А гола беше просто смешен... но това е минало.
За Буфон - перфектен вратар, но вече писах един вратар(а и както казах ми е и фаворит написсания в миналия пост) и не смятам да наредя сто. Но мисля, че работата му все пак не е от най-трудните - перфектна защита. Ако ме питаш за двама защитници да и кажа веднага от Юве(двама, щото веднага ти визирам Тю) няма да мога. Ще трябва да се почудя. Точно това ти казвам - колектива в Ювентус е основното, и треньора. Докато Реал мадрид например има уникални играчи като единици, но заедно са все едно да смешиш шоколад с пиле на грил, схващаш ли? Ама ако направиш пише със сол например - сол не би ял само, но заедно е супер... Малко странна съпоставка, но се надявам да схванеш. Та мисля, че за Буфон говорех последно - а от него - в Парма. А оттам - Тюрам, Ди Вайо за друг още не се сещам, ама айде ще си спестя излишните изцепки. Айде

Barзa! Barзa!

Тема Re: повечето от футболистите на юве са...нови [re: Йoнчeв]  
Автор Majestic (serial suicide)
Публикувано12.11.03 14:29



Милан целия мач играха равностойни с Аякс и ги победиха с доста късмет, дали победата с късмет или самият гол - няма значение. Такъв случаен гол в последната минута да вкарат и после да кажеш, че не е късмет. Освен това Милан да не могат да победят в два мача отбор със средна възраст 25 години...
Ювентус имаха късмет, че срещнаха Барселона - една от най-слабите до сега, но сега ще започна да пиша същото, квото и на Олмаши. Абе - минало.

Barзa! Barзa!

Тема Думите на Марчело Липи!нови [re: Oлмaши]  
Автор Diavolo Rossonero (невинно дяволче)
Публикувано12.11.03 15:28



Марчело Липи:
"Малдини заслужава това признание не само защото е отличен футболист, но и заради човешките му качества, демонстрирани извън зеления терен. Точно те са една от основните прични за чудесната кариера, която изгради през изминалите 15 години.''




Тема Моята петица!нови [re: Oлмaши]  
Автор Diavolo Rossonero (невинно дяволче)
Публикувано12.11.03 15:31



Паоло Малдини!
Павел Недвед
Андрий Шевченко
Буфон
Раул


Редактирано от Diavolo Rossonero на 12.11.03 15:31.



Тема Re: ЗЛАТНА ТОПКА 2003 - на кого да я дадем ?нови [re: Oлмaши]  
Автор R3dOndO (outcast)
Публикувано12.11.03 15:36



Недвед
Шевченко
Буфон
Зидан
Нихат



Тема Re: Думите на Марчело Липи!нови [re: Diavolo Rossonero]  
Автор Everlast (Pothead)
Публикувано12.11.03 17:41



освен това я заслужава защото е секс символ и има легион от фенки.
айде моля ти се,това е отличие за изявите на терена,не за най-добър самарянин



heavy is the head that wears the crown


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.