Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:16 26.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Турнето на големите в САЩ.....  
АвторЙoнчeв (Нерегистриран)
Публикувано31.07.03 06:57



.....върви в пълна пара след като вече се изиграха няколко мача. Аз имам щастието да гледам всички мачове по един от каналите тук (в Америка). Видях вече два мача на Юнайтед (с/у Селтик и Клуб Америка) и Барса (с/у Юве и Милан), и спокойно мога да кажа че Каталунският клуб е най-напред с материала!!! Франк Рийкаард спокойно може да бъде доволен от играчи като Савиола, Куарезма, Оскар (играе ляв бек), Джерард Лопез, РОНАЛДИНЬО и Пуйол. Лично на мен любимец ми стана младия португалец Рикардо Куарезма....тва младо гъзе има всички качества да стане даже по-добър от сънародника си Фиго!!! Така че бих казал на всички фенове на Барса да не се притесняват....отборът изглежда ( а и играе) блестящо!
Юнайтед са ми много смешни....без головете на Ван Нистелрой нищо не струват! Не искам много-много да коментирам положението там, но според мен Сър Алекс трябва да закупи някой халф от свеовна класа! Юве и Милан ми се струва че са малко по-назад в подготовката за новия сезон.....Миколи и Ди Вайо се включиха отлично с/у Барса, а Трезеге отново бе дупката в отбора. Недвед също игра изненадващо слабо, докато новозакупеният Апия впечатли. Струва ми се че Липи трябва да заложи на схема/тактика трима нападатели в лицето на Дел Пиеро, Ди Вайо и Миколи! Росонерите изграха много слаб мач с/у Барса....или просто Барса бяха много силни за тях?....Незнам....От друга страна пък те тукощо бяха слезли от самолета....
Общо взето това се случва в турнето на големите...съжелявам само че Реал Мадрид и Байерн М ги няма тук.....едните отидоха на турне при дръпнатите капути, а другите започват първенството си скоро....Може би догодина?!
Поздрави на всички!



п.п. Междудругото гледах полуфинала за Голд Къп м/у Бразилия и САЩ....Тия Диего и Кака са ебати играчите!!! Представете си само как би изглеждала Бразилия на световното 2006 в Германия с тези двамата рамо до рамо с Роналдиньо, Роналдо, Жилберто, Р.Карлош и сие?! Направо нямам думи....



Тема Кариоките са си..........нови [re: Йoнчeв]  
Автор Muchacho (честен)
Публикувано31.07.03 09:51



кариоки - това е.

Искрено ти завиждам за възможността да ги гледаш тези мачове, макар и целта им да е предсезонна подготовка. Нямаш ли някаква възможност да гледаш нещо на живо или си далече от мястото на събитието?

Реал Мадрид са при дръпнатите заради парите - отдавна този клуб се превърна в една машина за печатане на такива, а футболът е оставен като чели на второ място, а толкова искам да не е така, но това едва ли е от значение. Не казвам, че целта на другите в Щатите - Евро отбори - не е такава, но все пак Реал се откроява значително сред всички останали с тези си цели.

Всички наши мотивации са парични


Тема Re: Кариоките са си..........нови [re: Muchacho]  
Автор RedForever (cherven)
Публикувано31.07.03 10:54



Тези, които са на турне в САЩ поне ни предлагат страхотни мачове, м/у велики отбори, а не някакви мачлета м/у Мадрид, Ливърпул и др. от една страна и сборни тимчета на Хонконг, Малайзия и т.н. от друга.

Sik transit gloria mundi


Тема Re: Турнето на големите в САЩ.....нови [re: Йoнчeв]  
Автор Diavolo Rossonero (невинно дяволче)
Публикувано31.07.03 19:10



Това е истината, докато Барса играе и побеждава Милан, Юве и предстои мач с Ман.Юн. пътуващият цирк Реал М. продължава с холивудското си турне...



Тема Re: Кариоките са си..........нови [re: Muchacho]  
Автор Balleta (Made in USA)
Публикувано31.07.03 19:57



Затова ли и мотото ти е такова :)

10/30 - THE NEW GOAL

Тема Re: Кариоките са си..........нови [re: RedForever]  
Автор Balleta (Made in USA)
Публикувано31.07.03 20:03



За мачове между велики отбори си прав, но за страхотни мачове грешиш. Единствено Барса показва някакъв футбол и това е. Тоя Куарезмо ли как се казва, наистина е добър, просто засенчва Роналдиньо. Миланските отбори обаче са много зле, май още са плажно настроени ... или толкова си могат

10/30 - THE NEW GOAL

Тема Re: Турнето на големите в САЩ.....нови [re: Diavolo Rossonero]  
Автор Balleta (Made in USA)
Публикувано31.07.03 20:05



Що не се гръмнеш. Споко скоро ще ви срещнем в турнирите, тогава ще видим кой е циркджия

10/30 - THE NEW GOAL

Тема Re: Турнето на големите в САЩ..... [re: Diavolo Rossonero]  
Автор Everlast (Pothead)
Публикувано31.07.03 20:47



Шампионите си по4иват,нека опашкарите се напъват и доказват.Не си правете илюзии от някакви приятелски срещи, Барса пак ще лигавят пар4ето когато запо4не истинското изпитание.



29-тата е вече факт!

Тема Re: Кариоките са си.......... [re: RedForever]  
Автор Shankly (моряк)
Публикувано31.07.03 20:48



"ни предлагат страхотни мачове" ? да не си гледал мачовете, че ги коментираш?

А "сборните тимчета" се казват "национални отбори", ако не знаеш случайно...



COME ON ENGLAND!

Тема Re: Турнето на големите в САЩ..... [re: Balleta]  
Автор Diavolo Rossonero (невинно дяволче)
Публикувано31.07.03 21:13



Споко бе да не тезасегнах нещо... То истината боли казват...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.