Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:38 29.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Догодина искам 4 италиански отбора на полуфиналнови  
Автор MCStranger (Ем не си...)
Публикувано08.05.03 09:45



...и 8 на четвъртфинал...и...абе разбрахте накъде бия...
Защо? Ами за да има повече мачове като снощния...
До към 22:00 часа снощи бях убеден, че най-ужасното нещо в познатата Вселена е поезията на Простетник Вогон Джелтц...
Уви, колко по детски наивна е била безсмъртната ми душа...
Добре че по същото време вървеше Арсенал - Саутхемптън, където имаше толкова голови положения, колкото Милан и Интер не могат да сътворят ако ще да играят всеки ден до Коледа...
Най-тъжното е, че няма законен начин да се забрани на един от двата отбора да играе на финал...Или не дай си Боже, да спечели купата....
Добре че е оная готината руса нимфоманка от "Сексът и градът" - тя ми върна вярата в Доброто...
Амин



...and in The End the love you take is equal to the love you make...


Тема Тая година се класираханови [re: MCStranger]  
Автор DON_DlEGO (GOD HAND)
Публикувано08.05.03 11:34



най-дървените италиански отбори... там е работата... Аз и за това ги ненавиждам тея трите Милан, Интер и Юве...


За вчерашния мач - си беше ясно че ще е тъпо .. бех сигурен за това 0:0, колкото и да не ми верваха... нямаше кво друго да бъде..

Абе изобщо след Ман-Реал - като есдна да гледам мач и все искам повече и повече и като не го видя и заебавам мача...



Тема Абсолютно!нови [re: MCStranger]  
Автор Alabao13 (ola kala)
Публикувано08.05.03 11:46



Не мога да не се съглася с теб. Такава нечовешка скука просто нема другаде освен на префваления Ботуш. Особено снощи, сякаш се бяха наговорили да усмъртят горката публика по света от СКУКА.

Да ме прощават феновете на калчото, нищо против него нямам, но да си го играят проклетото катеначо-скучачо удома. Навън нека оставят английските и испанските отбори да играят. Те понез наят къде се намира вратата.....

Shoot me, hate me but it ain' no lie, Manchester, bye,bye,bye...


Тема Re: Тая година се класираханови [re: DON_DlEGO]  
Автор Alabao13 (ola kala)
Публикувано08.05.03 11:48



Приятелю, повечето мачове на Реал в ШЛ (не всичките, но голя ма част) са празник за зрителя. Ако не друго, понез нае, че ще се кефи на мач, а не на "Опълченците на Ботуша".

Shoot me, hate me but it ain' no lie, Manchester, bye,bye,bye...


Тема Re: Догодина искам 4 италиански отбора на полуфиналнови [re: MCStranger]  
Автор beatlejuice (anglo-realen)
Публикувано08.05.03 12:04



O6te me e iad 4e si izgubih vremeto sno6ti! Ama sam sum si vinoven hem biah naiasno o6t epredi tova kuv 6te e ma4a! Da me zabraviat kato zritel za revan6a!



Тема Re: Догодина искам 4 италиански отбора на полуфиналнови [re: beatlejuice]  
Автор Alabao13 (ola kala)
Публикувано08.05.03 12:09



Що бе, другия мач ще е мъничко по-добре - може и дузпи да гледаме, щото такама импотентност пред гола.... натам води.

Или другия вариант - след почти цял мач изнасилване на топката да падне 1 измъчен гол в едната от вратите и така да приключи одисеята на миланските грандове :)

Shoot me, hate me but it ain' no lie, Manchester, bye,bye,bye...


Тема Re: Абсолютно!нови [re: Alabao13]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано08.05.03 12:29



Примери за "невероятния" испански футбол:
Реал(М):Реал(С)-0:0
Депортиво:Реал(М)-0:0
Мачове, типичен пример за"проклетото катеначо-скучачо"
Милан:Лацио-2:2
Лацио:Интер-3:3
О да в мача Аякс:Арсенал-0:0 определено и двата отбора смятаха че вратата е в центъра на игрището.
И феновете на Серия А се надяваме, че най-после ще разберете, че не сме в 60-те години.

Никога не казвай никога


Тема Re: Абсолютно!нови [re: Maldini]  
Автор Alabao13 (ola kala)
Публикувано08.05.03 12:36



О, и кой от тези мачове е за ШЛ, извинявай?!

Много добре знаеш, че мачовете за ШЛ и за първенство са различни - мотивацията е различна, хъса е различен.....

Не се дразни, знам, че си фенка на италиански отбор. Но не скачай веднага, като бик пред червен плащ. Има истини, които са по-големи от нас-обикновените юзъри тук.

Аз мога, ако реша да се заяждам, да ти извадя огромен брой резултатни мачове на Реал и то не само от ТОЗИ сезон. За разлика от вас, ние всеки сезон сме на линия.... А вие миналата година поотпаднахте май даже и от УЕФА..... Но това е друга тема. Факт е, че снощният мач бе МНОГО СКУЧЕН.А пред фактите, и Боговете.... нали знаеш.

Shoot me, hate me but it ain' no lie, Manchester, bye,bye,bye...


Тема Re: Догодина искам 4 италиански отбора на полуфиналнови [re: MCStranger]  
Автор Toffee (Evertonian)
Публикувано08.05.03 12:47








Тема Идеята не е лоша :)нови [re: MCStranger]  
Автор GOdsmAck (stand alone)
Публикувано08.05.03 12:50



Това ще означава, че на полуфинала няма да играе Реал :)

********************
Смърт на мърдите -
царе на лъжите,
унищожили футбола в света



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.