Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:19 26.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Признание за Юнайтед!  
АвторЙoнчeв (Нерегистриран)
Публикувано17.04.03 08:10



Трябва да призная че Манчестър са в невероятна форма....и ако преди един месец бях на мнение че и тая година ще си останат с празни ръце, то сега мисля че имат доста реален шанс да спечелят поне титлата на Англия.....особенно сега когато Арсенал са в слаба (много слаба) форма.
Не мисля че някога съм виждал Юнайтед толкова надъхани....Какво ли им говори Сър Алекс, та са толкова мотивирани? И въобще дали има нужда нещо да им казва?!
Ако успеят да отстранят Реал.....ще ги призная! В момента са по-добри като отбор от този през 1999....и то без услугите на Верон и Бекъм!!!Не, не съм им станал фен и не съм фурнаджийска лопата...просто на черното немога да кажа бяло....винаги гледам реално на нещата, а реалността в момента е...че Юнайтед са в страотна форма готови да смажат всеки който застане на пътя им!



Тема Re: Признание за Юнайтед!нови [re: Йoнчeв]  
Автор beatlejuice (anglo-realen)
Публикувано17.04.03 10:09



Ama s Real me sumniava da uspeiat v revan6a. Ne uspeiat li da vkarat ranen gol Real 6te vkarat dejuirnite si 1-2 gola i Utd 6te kleknat! Ako belite kasirat gol v purvite 15-20 min moje da se polu4i ne6to kato sre6tu Cociedad.Makar 4e i zaguba s podoben rezultat pak ni e dostatu4na





Тема Re: Признание за Юнайтед!нови [re: beatlejuice]  
Автор Бekc (Verfuehrer)
Публикувано17.04.03 17:07



Абе Реал са трагични като гости честно казано и играят доста слабо , но не бива да се забравя също така , че това е Шампионската лига , не е Примерата и там нагласата е друга. Ако Манчестър вкарат ранен гол нещата могат да тръгнат зле за балета ; ако вкарат и втори е тогава вече може и да се получи разгром както срещу Сосиедат - Реал ще се оголят отзад и дяволите ще ги довършат на контри......
Но това са само прогнози и всъщност нищо не се знае - всякакви такива сметки са неуместни - важното е да стане добър мач (в което не се и съмнявам).Според мен който излезе победител от този четвъртфинал ще ликува и с купата накрая.......



Тема Re: Признание за Юнайтед!нови [re: Йoнчeв]  
Автор Azzurro (Bellissimo)
Публикувано17.04.03 17:56



Пич разбрах че си фен на италианския футбол, поздравления! Мисля че тазигодина единствено Милан има шанс да спре тия уроди от Мадрид както най -класния отбор от Англия - Манчестър Юнайтед! Стана слаб мач от тяхна страна на Бернабеу, но мисля че имат шанс! Съгласен съм че имат по-силен отбор от този от 1999 сезона, стига да използват подходящата тактика! Ферги сбърка много с тази дефанзивна игра първия мач и това до голяма степен ще се отрази на психиката в реванша! Иначе имат не по-слаб отбор като колектив, защитата е слабото звено! В Англия иначе са далеч над еднообразно играещите Арсенал, които са само въздух под налягане, не си прави заключенията от псевдофенове като тоя смърдящ лайнар бай хуй! Имат интелигентни фенове, които го разбират това, този просто е аутсайдер!
Иначе другият мой фаворит за спечелването на шампиоската лига Милан има сравнително лесна програма - 2-0 давам срещу неопитният отбор на Аякс, и след това Валенсия или Интер ... Но който и да е, много бих се радвал да изкорми Реал!
Поздрави!

SEMPRE VITTORIA


Тема Нека бъдем РЕАЛисти........нови [re: Йoнчeв]  
Автор Muchacho (честен)
Публикувано17.04.03 18:21



Това, че Юнайтед сега играят значително по-добре отколкото преди няколко месеца не означава, че са в невероятна форма. Това, че смазаха Нюкасъл също не ги прави готови за шампиони или за полуфинал в ШЛ, нека да гледаме нещата реално и не преувеличаваме с фенщина нещата, нека не се поддаваме на емоциите.

Що се отнася до мача с Реал в ШЛ на Олд Трафорд, аз мисля че за този двубой изключителна роля ще има предстоящия мач на Реал с Барса, не мисля обаче, че англичаните биха могли да спрат Раул, Зизу и компания............

Всички наши мотивации са парични


Тема Re: Нека бъдем РЕАЛисти........нови [re: Muchacho]  
Автор HlTlO (Експерт)
Публикувано17.04.03 18:40



Ами след първия мач бих казал , че шансовете са 80-20 за Реал!


Но с оглед създалата се ситуация (Реал пада, Ман Ю мачка)- сега казвам, че шансовете вече са 60-40 за Реал!

TAKE IT EASY, BUT TAKE IT ALL!


Тема Re: Нека бъдем РЕАЛисти........нови [re: HlTlO]  
Автор Muchacho (честен)
Публикувано17.04.03 19:22



Реалист си :)))))))))))))))))

Всички наши мотивации са парични


Тема Re: Признание за Юнайтед!нови [re: Йoнчeв]  
Автор Juan Sebastian Veron (la brujita)
Публикувано17.04.03 20:08



Абе не мисля че е точно така,до момента не могат да изиграят
на ниво два поредни мача с/щу силни съперници.
Биха Юве с 3-0 ,но после паднаха от Ливърпул ,биха мърсисайдци 4-0 ,но
загубиха от Реал с 3-1,биха Нюкасъл с 6-2 ,но не спечелиха с/юу Арсенал.
Не че играха зле ,но пък не спечелиха.Просто им липсва постоянство
този сезон.Не мисля че сегашния тим е по-силен от този от 1999.
Най-малкото тогава имаше много по-равностойна резервна скамейка.
Тогава Юнайтед газеше с лекота всички ,а сега не е така.
Вярно е че и другите тимове са се подобрили от тогава ,но не в това е
причината.
Причината е че Юнайтед не са същите както преди.Пак има изригвания ,пак има шоу ,но много по-малко.Като цяло преобладават посредствените им мачове този сезон.

i`m feeling so real


Тема Re: Реал са на полуфинал...нови [re: Azzurro]  
Автор Everlast (Pothead)
Публикувано17.04.03 20:33



Искаш или не,това е...Съдба е,приеми го.Реал е тотално различен отбор когато стане дума за финали на ШЛ,формата им в Ла Лига въобще не е показателен фактор.По-слаб и беззъб Реал срещу Валекано не бях виждал скоро,но въпреки това смазаха Ман Ю точно три дена след това.
Следва една тонизираща победа срещу опашкарите от Барса,които ще се съпротивляват люто,на 6 точки от изпадащите са все пак....



Тема Re: Признание за Юнайтед!нови [re: Бekc]  
Автор beatlejuice (anglo-realen)
Публикувано17.04.03 23:22



I az sum na tva mnenie koito bie vzema kupata! Ama ako padnat moite 6te podkrepiam Man Utd v CL taia godina 6toto sa nai svestnia otbor taia godina( sled Real razbira se)puk i sum tvurdo za angliiskia futbol




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.