Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:17 12.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: ВЕНАБИЛИнови [re: Juan Sebastian Veron]  
Автор ivi4-cska (ЦЕСЕКАР_ПАТРИОТ)
Публикувано09.04.03 12:49



Това което е направил Ливърпул за английския и световния футбол , Ман. Юн. едва ли скоро ще постигне . А това , че отбора не е постигал нищо съществено вече толкова време , не означава че е смешен отбор . Просто отборът е в криза , а когато водещият клуб в дадена страна е в криза , то целия футбол изживява криза . Когато Ливърпул има велик отбор , печели купа след купа в Европа и всички останали в Англия повлечени от тях мачкат наред в Европа . Подобно нещо Арсенал или Ман. Юн. са неспособни да сторят защото не са замесени от подобна мая . Подобно е положението и в Испания , когато Реал мачка , Целия испански клубен футбол е на висота , защото е поведен от единствения възможен лидер , а когато Барса или Юнайтед заемат мястото на родените за лидери отбори които изживяват криза , просто едва сколасват да спечелят някоя КЕШ камо ли да поведат останалите . Така е и в нашата страна , когато ЦСКА беше велик клуб и постигаше големи победи в ЕКТ , останалите опитвайки се да се доближат до ЦСКА , като подуенци , Берое и т.н. постигаха също някакви макар и минимални или частични успехчета в Европа .
Затова Испания има тотална хегемония в европейския футбол в момента и тя ще свърши , когато Реал започне да изживява поредната си и неизбежна криза която переодично сполетява всеки велик клуб в даден момент .
Английския футбол ще възвърне своята тотална хегемония в Европа , тогава когато Ливърпул излезе от кризата . Просто въпрос на карма или на манталитет , не знам , но това са фактите . Има си определени отбори на които съдбата им е отредила да бъдат номер едно , над останалите , нещо като аристокрация във футбола и никой никога не може да заеме мястото им пълноценно .



Тема Защо си изживявате катонови [re: ivi4-cska]  
Автор Oлмaши (зрител)
Публикувано09.04.03 14:08



адвокати на Венабили ? живеем в 21 в - мисля, че жените са достатъчно еманципирани да се защищават сами

I'm so bored with the U...S...A...
But what can I do?


Тема Първонови [re: Peace]  
Автор Oлмaши (зрител)
Публикувано09.04.03 14:14



няма нищо лошо в това да псуваш ,езици вече не режат за тая работа нито от църквата ще те отлъчат. Аз не псувам по принцип не защото ме е срам ,а защото по принцип нямам нищо против никого... ти обаче се държиш тъпо и не заслужаваш нормални отговори.
2) аз всъщност не съм те псувал - ама ти не си разбрал
3) Да много ме боли -познай какво ме боли....

I'm so bored with the U...S...A...
But what can I do?


Тема Re: Защо си изживявате катонови [re: Oлмaши]  
Автор Toffee (Evertonian)
Публикувано09.04.03 14:15



Именно защото живеем в 21 век е смешно да има все още такива предрасъдаци за това че жените не могат да разбират от футбол и трябва да се занимават с плетки.




Тема Айденови [re: Toffee]  
Автор Oлмaши (зрител)
Публикувано09.04.03 14:29



като са предразсъдъци ти докажи обратното използвайки разсъдъка си.....

I'm so bored with the U...S...A...
But what can I do?


Тема Re: Първонови [re: Oлмaши]  
Автор Toffee (Evertonian)
Публикувано09.04.03 14:31



Значи не аз а ти нищо не си разбрал
1. Тези умопомрачителни бръщолевеници дето си написал няма какво да ги коментирам.
2. Когато човек няма какво да каже срещу фактите обикновенно отклонява темата - аз ти извадих едно класиране от което ясно се вижда кой разбира повече от футбол - ти или Венабили и ти ми каза да го духаш. Ами норамлно като няма какво друго да кажеш.
3. Иди на гинеколог като те боли може да ти помогне




Тема Re: Първонови [re: Toffee]  
Автор Oлмaши (зрител)
Публикувано09.04.03 14:39



1) ами като не може да ги коментираш защо говориш глупости
2) Неее, казах ти ,че 1Х2 нищо не доказва. Не четеш или не можеш... Не разбираш или не искаш....
3) На гинеколог ти ходи сестро

I'm so bored with the U...S...A...
But what can I do?


Тема Re: Първонови [re: Oлмaши]  
Автор Toffee (Evertonian)
Публикувано09.04.03 14:59



1. Май не аз говоря глупости ама нейсе
2. А кое доказва кой колко разбира тогава
3. Нали теб те боли не мен




Тема Re: Първонови [re: Toffee]  
Автор Oлмaши (зрител)
Публикувано09.04.03 15:16



1) както кажеш
2) Цял куп неща. Но не и това обикновено. Аз лично съм играл и на мачове от втора норвежка дивизия където не знам нищо за играта отборите, но това не пречи да позная някой и друг мач...
3) Чети повече вицове

I'm so bored with the U...S...A...
But what can I do?


Тема Re: Първонови [re: Oлмaши]  
Автор Toffee (Evertonian)
Публикувано09.04.03 15:27



1. -
2. Кои са тези неща ?
3. -





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.