Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:09 27.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Борусия напуска борбата...нови  
Автор Бekc (ебанджия)
Публикувано18.03.03 22:06



Жалко , бяха симпатичен отбор. От групата продължават Милан и Реал Мадрид.Чудя се дали някой още симпатизира на последните , освен най-верните им фенове...
Видя се за пореден път , че втората фаза на Шампионската лига (на която само името и е такова) е напълно безсмислена и в нея се получават какви ли не панаири. Слва богу , че ще я махат......




Тема Re: Борусия напуска борбата...нови [re: Бekc]  
Автор sheva (dandy)
Публикувано18.03.03 22:10



Борусия сами се преебаха. Да си бяха били културно в Дортмунд, пък сега им гледай сеира на белите мишоци. Все пак Реал щеше да е твърде скъпа жертва за турнира! Аз също не ги обичам, като повечето нормални футболни фенове, но поне са достатъчен дразнител за по-нататък

Milan 6:0 Inter
La Storia Infinita


Тема Re: Борусия напуска борбата... [re: Бekc]  
Автор navy (PhD)
Публикувано18.03.03 22:30



И незнам от колко години Германия остава без отбор за 1/4 финалите на евротурнирите!
Дортмунд наистина са симпатично отборче, Замер ги научи да играят добре, селектираха добър състав. Но определено няма да ми липсват в по-нататъшната борба. Нямаха късмет и попаднаха в непреодолима група. Все пак имаха нещастието да пропуснат класирането в последната минута на Вестфаленщадион срещу Реал.

And justice for ALL


Тема Re: Борусия напуска борбата...нови [re: Бekc]  
Автор Oлмaши (зрител)
Публикувано18.03.03 22:40



Ми на мен са ми двата най-антипатични отбора.
но не исках Реал да отпаднат в групите - първо защото това почти сигурно ще им гарантира титлата в Испания и Второ -искам ги на четвъртфинал с Барса. И ги искам СЕГА!!!

I'm so bored with the U...S...A...
But what can I do?


Тема Re: Борусия напуска борбата...нови [re: Бekc]  
Автор beatlejuice (anglo-realen)
Публикувано18.03.03 23:04



Real niama6e kak da otpadnat, prosto sa prekaleno dobri.Dobre 4e ne 4akaha na jabarite 4e te suvsem se osraha ama to be6e iasno 4e Dortmund 6te gi opunat nali se paziat za purvenstvoto, 4e tam sa na put da spe4eliat titlata i im triabvat sili Jalko za Dortmund az li4no gi predpo4itah za vtori otbor ot grupata na 1/4-finali.Ne razbiram za6to vuob6te ima takiva diskusii!Real vzemat i taia godina CL i gi zakrugliame na deset. Prosto vsi4kite im fenove triabva da iz4akame do mai bez da se pritesniavame za kakvoto i da bilo, tova e...Vupros na vreme...
A za tova 4e se 4udi6 dali niakoi o6te im simpatizira kvo da ti kaja...i az se 4udia kak 4ovek moje da simpatizira na Milan ili Juve(naprimer de imam predvid kato cialo italianskite otbori) ama na...Vsi4ko drugo sum sposoben da razbera ama tova to4no napravo ne mi go pobira akula,4estno...A izkazvania ot roda na tova 4e Barcelona ni 4akali mi se struvat napravo nelepi, razlikata v klasite e o4evadna...

Редактирано от beatlejuice на 18.03.03 23:13.



Тема Re: Борусия напуска борбата...нови [re: Oлмaши]  
Автор ZlZU (playmaker)
Публикувано18.03.03 23:05



Пьрво да дойдат в ада на МАН.ЮН. после си отиват.



Тема Re: Борусия напуска борбата...нови [re: Бekc]  
Автор DeVendome (Noble)
Публикувано18.03.03 23:40



Жалко за Дортмунд, много симпатичен и класен клуб са.Предпочитах ги пред мафиотизирани структури като Мадрид и Милан.Иначе не съм съгласен с нави, ч е групата им е била непреодолима.Ако Милан не игра цирк на Бернабеу и онзи съдия не отмени чист гол на Колер на "Вестфаленщадион " сега рурци, а не балерините щяха да са на 1/4 финал.

Aut vincere, aut mori.

Paris is well worth a mass


Тема Re: Борусия напуска борбата...нови [re: Бekc]  
Автор Juan Sebastian Veron (la brujita)
Публикувано18.03.03 23:45



Жалко наистина ,защото играеха приятен за окото футбол.
Но както са казали по-долу имаха нещастието да попаднат в много тежка група.
Аз съм сигурен че ако бяха в която и да е друга група щяха да продължат напред.
И определено го заслужават много повече от някои други отбори.
Но какво да се прави ,футболът понякога е жесток.
Иначе си прав за втората групова фаза че идва малко в повечко.
Но мен ако питаш най-добре е всичко да е на директна елиминация и да играят
само шампионите както си беше преди.
Така няма да има безсмислени мачове и силните тимове пак ще се срещат един
с друг ,пък макар и не толкова често.

i`m feeling so real


Тема Re: Борусия напуска борбата...нови [re: Juan Sebastian Veron]  
Автор Azzurro (Bellissimo)
Публикувано19.03.03 00:05



Мда, съгласен съм с това! Най добре беше като в началните издания на Шампионската Лига от 92-95, с елиминации и само две групи след това!
Иначе Ювентус как се класираха на магия тази вечер, сега става интересно, смятам че са почти сигурни 1/2 финалисти...

SEMPRE VITTORIA


Тема Re: Борусия напуска борбата...нови [re: Oлмaши]  
Автор Hacko (познат)
Публикувано19.03.03 08:31



И аз така разправях миналата година:)
Ах спомени, ах чудо:)
Сега пак чакам Барцилона, та да се понадъхат играчите на Реал, защото една победа над Барса, ще мотивира отбора да играе до финал.
Много ми се иска ШЛ за втора година да бъде част от най-великото европейско дерби:)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.