Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:55 02.07.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Javier Portillo и звездите .....нови  
Автор Muchacho (честен)
Публикувано26.02.03 08:58





Техника, фантазия, нестандартни решения, само един отбор на терена и един адски слаб съдия - така можем да квалифицираме вчерашния мач между гранда и деветкратен носител на КЕШ - РЕАЛ МАДРИД и Борусия Дортмунд.
Желанието на футболистите от Мадрид, тяхната несломима воля за победа и манаталитета им на победители не бяха пречупени нито от липсата на шанс, нито от съдийските пропуски, нито от неприятната и отблъскваща игра на немския тим и разбира се, от феноменалния им вратар - Lehmann.
Raul, Ronaldo и Zidane показаха, че има дни в които наистина играта не върви и каквото и да правиш то пропада, но в края на мача геният на Zizu отново блесна, отново този феноменален играч разкри защо е най-добрият в света и подаде на младока Javier Portillo, който без да се замисли прати топката в мрежата на немците.
Браво - феноменален мач, перфектна игра от страна на Реал и много пропуснати възможности - Мадричани продължават напред, а техните съперници тепърва ще започват да треперят, защото звяра започва да показва истинския си облик..........




Всички наши мотивации са парични


Тема Re: Javier Portillo и звездите .....нови [re: Muchacho]  
Автор Loser[End] (Red_Devil)
Публикувано26.02.03 09:58



Нямам нищо против Реал Мадрид, но моето мнение е, че много звезди събрани на едно място не е на добре. 2000 година играеха по добре отколкото тази. Все още си спомням болезнената загуба на 1/4 финала с Манчестер Юнайтед, когато Реал вкараха 3 доста бързи гола и решиха изхода на мача, нищо че Юнайтед събраха сили и върнаха два.
Та това е. Пожелавам им на Реал да се класират за 1/4 финала, и се надявам да ги изпрати срещу Юнайтед, защото си мисля че ще станат два страхотни мача.

Theatre of Dreams


Тема Javier Portillo и звездите .....нови [re: Loser[End]]  
Автор Muchacho (честен)
Публикувано26.02.03 10:20



Съгласен съм, мачовете ще са страхотни, но отново вие ще се приберете с наведени глави.........

Всички наши мотивации са парични


Тема Re: Javier Portillo и звездите .....нови [re: Muchacho]  
Автор navy (специалист)
Публикувано26.02.03 10:50



Заеби какъв късмет извадиха Дортмунд! Дузпа и двоен удар също не им бяха дадени от смотания англичанин, спести им и два чисти червени картона за брутални фаулове. Леман пък сам не повярва как така спаси няколко удари, по-скоро го целеха с топката, особено пряк-свободния на Карлуш.
При друг съдия мачът отиваше на разгром за неците, спасиха кожата обаче и Реал.

Our enemies are always SIX FEET UNDER


Тема Re: Javier Portillo и звездите .....нови [re: Muchacho]  
Автор Juan Sebastian Veron (la brujita)
Публикувано26.02.03 11:39



Реал си заслужиха равенството ,но на мен лично Боруся ми хареса много снощи.
Не знам защо само негативни мнения има тук срещу тях след като играха
много добре.Е,естествено е срещу тим като Реал да се играе по-внимателно,
но и в предни позиции дортмундци имаха много свежи идеи.
За мен имат много по-силен тим от този който спечели КЕШ през 1997 ,но все
пак футбола се измени от тогава.
Жалко че попаднаха в толкова тежка група и сега вероятно ще отпаднат ,
а не го заслужават.Ако бяха в която и да е друга група щяха да се класират
за 1/4 финалите.

i`m feeling so real


Тема Mnogo dobra Borussiaнови [re: Juan Sebastian Veron]  
Автор Libertado (Gentleman)
Публикувано26.02.03 11:58



Jentlemeni,kato gledam mneniata imam 4uvstvoto,4e s niakoi ot vas sme gledali dva razli4ni ,ma4a.Az takava Borussia kato snoshti otdavana ne biah vijdal-burzi ,nahusani, s neveroiatni Jan Koller i Lehmann.Real oba4e vlizat vuv forma i si ebalo maikata...



Тема Че Javier Portillo си е звезданови [re: Muchacho]  
Автор Oлмaши (зрител)
Публикувано26.02.03 12:00



или поне има звезден договор



Тема Re: Javier Portillo и звездите .....нови [re: Muchacho]  
АвторБAЙ XУЙ (Нерегистриран)
Публикувано26.02.03 12:15



Явно е дошло време за лечение.
Сам си избери психиатричната клиника.
Какъф перфектен мач бе калъф,
анал нищо не игра.
Просто Замер се поувлече със смените и ако не беше извадил Еванилсон-на негово място Рикен и Деде - Аморозо,
щяхте само да санувате тази точка.
Немците бяха по ощетени от съдията отмени им чист гол.
За анал какво да кажа - жалко и трагично отборче.
Нека си крета така - рано или късно ще си получи заслуженото.
По полека с транквилантите палячо.
Ще ти разбият крехкото здраве.



Тема Re: Javier Portillo и звездите .....нови [re: Muchacho]  
Автор DeVendome (fan)
Публикувано26.02.03 13:24



Какво не ти хареса в играта на Борусия?Бърюзата игра на тима, която създаде доста проблеми на смешната защита на Мадрид ли?Иначе съдията наистина беше слаб, но подпря Реал.Отмени абсолютно редовен гол на немците, който им подсигуряваше победите.като вземем предвид и смешната дузпа за фаул срещу Пипо, все по-ясно става за кого работи УЕФА този сезон.

Aut vincere, aut mori.


Тема Пак съм гледал друг мач....нови [re: Muchacho]  
Автор Meйджъp™ (дреме ми на ...)
Публикувано26.02.03 14:06



Аз пък видях един отбор, претъпкан от звезди, който полувреме и половина разхождаше фланелките. Видях един Роналдо, който с уникалната си безпомощност пред гола направи герой Леман. Видях един съдия, чиято единствена съществена грешка беше, че спести някой и друг жълт картон (включително и такъв за симулация на Роналдо). Абе все пак това не ти е Иван Добринов, който до 15-ата минута си е препълнил тефтерчето, та започва да пише по кориците... А Дортмунд, ако не бяха спрели да играят (да им е.. п.... м....), друг щеше да е развоят на мача. Но им липсва манталитета на победител, а без него не се върви нагоре...

Гласовете би трябвало да се прeтеглят, а не да се преброяват /Шилер/



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.