Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:22 04.07.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Борусия щеше да спечели мачанови [re: ivi4-cska]  
Автор Oлмaши (зрител)
Публикувано01.03.03 00:53



не само ако не беше излязъл Деде ,но и ако в 92 та !!!!!! минута не бяха тръгнали да атакуват с 5 човека !!!!1 каква е тази идотщина -оставата още две минути ,отборът води в резултата а се хвърля напред като че ли му трябва победа с поне два гола ? Реал вкараха изравнителният гол от почти контраатака.



Тема Re: Javier Portillo и звездите .....нови [re: Merengue]  
Автор Oлмaши (зрител)
Публикувано01.03.03 01:02



С 0,8 или 1,8 млн долара загуба
Имаше и един босненец Болич или Балич не помня кой от двамата-- и него продадохте и почти си върнахте парите за фиго.



Тема Re: Борусия щеше да спечели мачанови [re: Oлмaши]  
Автор ivi4-cska (ЦЕСЕКАР_ПАТРИОТ)
Публикувано01.03.03 11:18



Ами не знам , ако имаш телефона на Замер обади му се да го питаш .

И аз се чудя понякога на странните смени които правят треньорите , но явно и голямото напрежение понякога ги прави неадекватни , поддават се на емоции и правят елементарни грешки .



Тема Re: Травеститнови [re: Everlast]  
АвторБAЙ XУЙ (Нерегистриран)
Публикувано01.03.03 12:51



Ти ще умреш с разпран гъз.



Тема Re: Javier Portillo и звездите .....нови [re: DeVendome]  
АвторБAЙ XУЙ (Нерегистриран)
Публикувано01.03.03 12:53



Да курво говори ми.
Още ли ходиш с майка си на гарата да заработвате вечер.
Не е лесна твойта всяка сутрин с разпран гъз се прибираш.
Такава е помашката ти съдба.
Време е няколко дена да си починеш че да не те очистят покрай 3ти март.
Помакиню скрий се някъде в родпите за една седмица и не си подавай помашката мутра от там.
Иначе ще те набият на кол.
Има доста наказателни отряди.

П.П. От общината изплатиха ли ти социалните помощо като многодетна майка
туркиня?



Тема Re: Javier Portillo и звездите .....нови [re: БAЙ XУЙ]  
Автор DeVendome (fan)
Публикувано01.03.03 14:32



Аз за разлика от тебе нямам нищо общо като произход с Родопите, даже не съм и стъпвал там.

Aut vincere, aut mori.


Тема Re: Javier Portillo и звездите .....нови [re: DeVendome]  
Автор R3dOndO (джеуезо)
Публикувано01.03.03 14:38



Консейсао е 74ти набор, не е от най-младите. А не е и от най-добрите.Така че скоро Фло ще трябва да развързва кесията за халф.



Тема Re: Javier Portillo и звездите .....нови [re: DeVendome]  
Автор ivi4-cska (ЦЕСЕКАР_ПАТРИОТ)
Публикувано01.03.03 16:46



Голям пропуск от твоя страна . Прекрасни български планини , много е красиво . Всяко лято ходя на почивка в Родопите , поне за седмица .



Тема Re: Javier Portillo и звездите .....нови [re: Muchacho]  
Авторbeatlejuice (Нерегистриран)
Публикувано01.03.03 18:48



Imah neveroiatnia kamset da prisastvam najivo na tolkova komentirania ma4 Dortmund - Real Madrid.Takova izjiviavane e naistina nepovtorimo i ne se zabravia cial jivot! Real mi e slabost ot godini i fakta 4e 6tiah da gi vidia najivo ne mi dava6e mira dni predi tova. I vsi4koto tova 4akane si struva6e za6toto te NAISTINA SA VELIKI!!! Vsiako spirane na topkata, vsiako podavane te kara da nastrahva6 ot udovolstvie. Ne znam kak e bilo po televiziata no najivo razlikata v klasite be6e o4evadna. I kolkoto i da se oplakvat dortmundci 4e tova za tiah bilo kato zaguba, triabva da sa dovolni, za6toto moje6e da se slu4i ne6to mnogo po stra6no ako Raul be6e vkaral onova polojenie v 9-ta minuta i ako ne be6e velikolepniat v tozi ma4 Lehmann... Za jalost biah na taka nare4enata "iujna tribuna" kadeto sa nai varlite fenove na Dortmund i pri izravnitelnia gol se vuzdarjah da izrazia radostta si kakto bih iskal.Vse pak za moment zagubih razsadaka si i regirah dosta burno, koeto mi navle4e svirepi pogledi ot okolnite no do ne6to pove4e ne se stigna (nemskite fenove se okazaha dosta vazpitani i niama6e nikakvi bezredici a i 6apka im svaliam za poddrajkata na svoia otbor vsi4kite 90 min bez zna4enie ot razvoia na ma4a!) Moga da pi6a o6te kup ne6ta za tozi ma4 no 6te spra dotuk. 6te dopalnia samo 4e pojelavam da vidi najivo tezi beli magiosnici koito naistina napodobiavat balet s topka v krakata!Edva togava 4ovek razbira istinskia smisal na tvardenieto 4e futbola e velika igra!! HALA MADRID !



Тема Re: Тцъ, тцъ, тцъ...нови [re: WhiteGangster]  
Авторbeatlejuice (Нерегистриран)
Публикувано01.03.03 19:27



Ako si gledal po vnimatelno poslednite im ma4ove 6te zabeleji6 4e vseki v na4aloto izostavat s edin ako ne i s dva gola. Ne mi e iasno ako tolkova se nasirat kolkoto tvardi6 kato gi natisnat, kak togava se stiga do obrati kato 3:1 i 4:2 v tiahna polza (sre6tu bvb samo totalnata lipsa na 6ans gi li6i ot pobedata)?! Pomisli varhu tova




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.