Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:27 22.06.24 
Футбол
   >> Европейски футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Аз ви казах, че е ясен в Англия шампиона...нови  
Автор LuboPenev (Deadly)
Публикувано14.01.02 00:02



Просто Юнайтед са н1, а всички други са се спекли защото знаят ,че неизбежното ще се случи и тази година.


п.с. Верон ме дразни - страшно е непостоянен. Малко леке ми се вижда, нищо, че е силен.

Аз съм болен човек - тресе ме гъзарията


Тема Re: Аз ви казах, че е ясен в Англия шампиона...нови [re: LuboPenev]  
Автор Pyиз (ентусиаст)
Публикувано14.01.02 13:28



Манчестър Юнайтед се устреми към първото място и показва стабилност за разлика от неговите съперници Лиидз, Нюкасл, Арсенал!



Тема Re: Аз ви казах, че е ясен в Англия шампиона...нови [re: Pyиз]  
Автор bluefan_ (син фен)
Публикувано14.01.02 14:05



няма да са шампиони и още следващият кръг ще видите защо

"...За синьото знаме народно живота си ний ще дадем..."


Тема Re: Аз ви казах, че е ясен в Англия шампиона...нови [re: bluefan_]  
АвторGooner (Нерегистриран)
Публикувано14.01.02 14:24



Ako Gunners pobediat v otlojenia si match, te shte sa purvi. Osven tova ima oshte mnogo machove mejdu otborite ot vurha, no shtom niakoi ot vas smiatat, che vsichko e resheno, oshte po-dobre ha-ha United sega sa v super forma, no ne i zashtitata, koiato dori sreshtu Southampton napravi dosta greshki i ako biaha vlezli onezi dva udara na Saints prez 1-to poluvreme, koito udariha gredite, ne se znae kakvo mojeshe da stane.
Gooner Till I Die!



Тема Re: Аз ви казах, че е ясен в Англия шампиона...нови [re: Gooner]  
Автор LuboPenev (Deadly)
Публикувано14.01.02 17:53



Виждал ли си програмата на Юнайтед за следващите 2 месеца? Дешифрирана тя звучи по следния начин "ако сами не се издъним, няма как да се издъним".

Разбира се, че може и да не са първи, но не вярвам. Когато играят добре те са 2 класи над арсенал, ливърпул и лийдс, а освен това имат огромен опит в такива ситуации.

Аз съм болен човек - тресе ме гъзарията


Тема Re: Аз ви казах, че е ясен в Англия шампиона...нови [re: LuboPenev]  
АвторБAЙ XУЙ (Нерегистриран)
Публикувано14.01.02 19:17



Верно, ясен е шампионът и той се казва АРСЕНАЛ.
Не забравяй ,че Манчестър от последната загуба
от Уест Хям не са играли с по-сериозен отбор
като изключим калитарите от Нюкасъл ,които
все пак нямат техния потенциал.
Борбата за титлата ще е м/у АРСЕНАЛ и МАНЧЕСТЪР (Л'пуул с тая треньорска
чикия Томпсън нищо няма да направят)
отново като някой от другите отбори които ги водят за претенденти
може да стане арбитър в спора както беше през 99г.
И просто информативно ще ти припомня какво се случи през 98г.
тогава през фебруари Манчестър беше с 12 точки преднина на върха
(АРСЕНАЛ ИМАШЕ 3 МАЧА ПО-МАЛКО) и букмейкърите бяха спрели да
приемат залози за МАНЧЕСТЪР ,че ще станат шампиони.
Обаче каква беше развръзката накрая АРСЕНАЛ беше шампион 3 или 4 кръга
(не помня точно) преди края.
Ще ми бъде много интересно да гледам мач на Юнайтед срещу Челси да речем
или друг сериозен съперник (когато смешната им защита ще бъде подложена
на сериозен натиск).Тогава ще си проличи дали заслужават да бъдат шампиони.



Тема Re: Аз ви казах, че е ясен в Англия шампиона... [re: БAЙ XУЙ]  
Автор LuboPenev (Deadly)
Публикувано15.01.02 16:29



Не бих отписал Лийдс.

Всичко зависи от моментната форма. Това 98 ма го помня, но то беше изключение, подтвърждаващо правилото, че Юнайтед винаги са на върха. Поне с този си отбор - опитът им е гигантски. Тогава честно казано сами се биха пък и европейските им провали ги подтиснаха. Виж какво направи това с играта им през следващият сезон.

Тази година е същото. Юнайтед са много над другите отбори и често играят с някакво малоумно пренебрежение тип "и да не играем добре пак ще бием" и то им коства много досега. Мисля, че тепърва ще им започнат проблемите с контузиите.

Общо взето всичко зависи от тях - имат най-добрите играчи, най-много опит и шампионски манталитет. Ако сами не се бият няма кой друг да ги бие, а дори и да паднат от всичките лидери отново не е от значение защото всеки се дъни понякога и не е лесно да имаш 2 сложни евро мача за седмица и половина и да успееш да се мотивираш за мач с арсенал например, защото за разлика от арсенал, юнайтед са в лигата за да я спечелят.

Аз съм болен човек - тресе ме гъзарията


Тема Re: Аз ви казах, че е ясен в Англия шампиона...нови [re: LuboPenev]  
АвторБAЙ XУЙ (Нерегистриран)
Публикувано15.01.02 17:46



За Лийдс не съм съгласен, че имат шансове за титлата.(къса резервна скамейка
поради многото контузии)
Може до края да са в челото ,но да станат шампиони
няма начин. Не мисля ,че Юнайтед има най-добрите играчи
тук можем да спорим много. По начина по който пишеш за
Юнайтед предполагам ,че не следиш достатъчно другите отбори
и си с остарели представи за тях(отпреди няколко сезона).
Другият вариант е да си крайно заблуден техен прижърженик(симпатизант).
ЗА ШЛ-М.Ю. няма да имат проблем с групата ,но едва ли ще спечелят лигата.
Просто си мисля ,че с тази защита като се изправят срещу сериозен отбор
във фазата на елиминациите те ще са отпадналите.( в случая не визирам ,че
ще има развой като на мача с Челси ,но в лигата една грешка на този етап
струва твърде много).
АРСЕНАЛ ако са във форма и нямат контузии би трябвало да нямат проблеми с излизането от групата. Излезнат ли от нея прогнозата ми е 1/2 полуфинал.
Борбата за титлата в Англия - ами както казах във горния си постинг
тя ще е между АРСЕНАЛ и Ютд.
Обаче шампион накрая ще сме ние.
Настоящите прогнози ги правя с оглед моментното състояние на отборрите.
Но сам знаеш ,че ако се получи контузия на ключов играч нещата се видоизменят доста.



Тема Re: Аз ви казах, че е ясен в Англия шампиона...нови [re: БAЙ XУЙ]  
Автор LuboPenev (Deadly)
Публикувано15.01.02 19:54



Нека не забравяме, че Юнайтед може да вдигне нивото си многократно когато има нужда от това. Определено следя играта на другите отбори и имам ясна представа за тях. Само избягвам да гледам Нюкасъл защото са ми противни.

В Англия ми харесват Юнайтед и Ливърпул. И двата отбора главно защото притежават много симпатични за мен играчи като Гигс, Кийн, Нистелрой, Оуен, Джерард... Юнайтед ми харесват основно защото си имат едно ядро, което го държат от много дълго време и повечето от тези играчи са все още страшно млади като се замисли човек..Напомнят ми на ЦСКА в добрите години.

Качеството на играчите. Арсенал имат по-добра защита , но от там всичко друго е в полза на Юнайтед, а най-важното е, че през последните 7-8 години Юнайтед безцеремонно показваше всяка година, че заслужава титлата най-много и това бе така даже и когато Блякбърн станаха първи (пропуските на празна врата в мача с уест хям решиха титлата в полза на шиърър). Просто Юнайтед имат много по-различен манталитет от Арсенал и това им е предимството - знаят, че са най-добри в последните 10 години и са свикнали да повдигат оборотите, докато Арсенал всяка година почти са 2ри или 3ти и са наясно, че за да минат Юнайтед им трябва и доста късмет, а не само забележителното им ниво на трудолюбие.

Юнайтед винаги са имали проблеми с концентрацията в защита. Най-вече в Европа, където им е коствало много. Мачовете с борусия и реал мадрид са най-ярките примери. И аз не мога да кажа, че Юнайтед ще играят финал тази година защото всичко зависи от моментната форма на отборите . Валенсия определено не бяха в петицата по сила в Европа през изминалите 2 сезона, но играха финали защото бяха в отлична моментна форма когато беше нужно.

Новата формула на турнира за КЕШ го прави много непредсказуем. Много рядко печели най-силният отбор. По-често печели отборът, който бавно набере скорост и покаже изненадващо силна игра в последните фази на мачовете. Едно време можеше човек спокойно да каже, че нещата ще опират до мач Милан - Байерн например защото си личеше, но сега КЕШ може да вземе някой, който не е бил шампион на държавата си и който даже не е най-силен в Европа. Публиката печели главно заради броят мачове.

Аз съм болен човек - тресе ме гъзарията


Тема Ами....нови [re: LuboPenev]  
Автор slavo (just me)
Публикувано16.01.02 09:39



колко време им трябваше на "Юнайтед" , за да стигнат до това си положение ?
И защо ми се струва , че по същия път вървят отбори като "Арсенал" , "Ливърпул" , "Лийдс" и може би "Нюкясъл" и като нищо "Манчестър" ще се окажат в миманса . Май даже вече се започна !!!
А колкото до концентрацията в защита и проблемите в турнира за КЕШ - ами то си има програма за този турнир , която не се измисля изведнъж и всеки отбор си прави сметката.......Съжалявам за "Манчестър" , че не я правят както трябва , но това е положението.

И все пак поздрави за спечелването на трите купи по - миналата година

п.п.-и не бъди винаги толкова пристрастен - може поне да бъдем реалисти




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.