Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:28 01.05.24 
Футбол
   >> Национален отбор
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема М.Петров - резерванови  
Автор bobojusty (новак)
Публикувано15.08.06 22:43



Пак тоя М.Петров...кога ще разберат че за този отбор Марто НЕ СТАВА



Тема Re: М.Петров - резерванови [re: bobojusty]  
АвторM.Petrov (Нерегистриран)
Публикувано30.08.06 12:54



Тишина,говедо!

Кой да игае на мястото на Мартин Петров по лявото крило, може би Христо Йовов???





Тема Re: М.Петров - резерванови [re: M.Petrov]  
Автор rogach (пристрастен)
Публикувано30.08.06 16:02



за говеда и свине ли си говорим или за това става ли Мартин, ясно е че не става , може да се оправи може и да не се оправи Атлетик оне го продават щот никой не го иска уви



Тема Re: М.Петров - резерванови [re: M.Petrov]  
Автор bobojusty (мудрий)
Публикувано01.09.06 07:34



Пич,аз съм говедо израснало на Армията,а Мартин съм го гледал и подкрепял още като беше юнуша бледен във Враца.Казвам ти ,за националния той не става,лесно разгадаем е , поддава се на психо атаки и провокации , (не случайно в първия му мач в националния си изкара червен картон), игра в защита = 0 , не става,дърво е





Тема Re: М.Петров - резерванови [re: bobojusty]  
Автор rogach (пристрастен)
Публикувано01.09.06 14:56



аз съм левскар ама мисля че ако влиза резерва ще се оправи, при него е някакво неизвестно откъде дошло самочувствие че е най добрия в света иначе не е лош ама след 15 мин все едно го няма на терена и го мързи



Тема Абе и аз не съм му фен, аманови [re: bobojusty]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано02.09.06 23:31



... в тоя безидеен за българите мач, направо ни подари едната точка, а ако Божинов бе по-концентриран отиваше си "румънския" мач на 2:3, което с оглед на целия мач щеше да си е ебати гаврата с гадните мамалигали



Така, че респект за Марто в тоя мач и все така да бележи и занапред



Тема Re: М.Петров - резерва [re: rogach]  
Автор Viper XМодератор (just a snake...)
Публикувано02.09.06 23:32



за предни мачове наистина имаше моменти дето не беше на ниво, но днес той обърна мача, той само имаше вяра и се опитваше да надъхва останалите



Тема Re: М.Петров - резерванови [re: bobojusty]  
Авторmaiska (Нерегистриран)
Публикувано02.09.06 23:48



NE BE GOVORETE OSTE ZA NEGO SAMO LAINA,PROSTO GOVORETE, SAMO 4E VI E KAS MOJAKA ZA MNOGO MA4OVE NAZAD,PREDI GODINI. SAMO, 4E TOI E 4OVEK I FUTBOLIST SAS SARCE, ZA RAZLIKA OT POLOVINATA OT VAS KOITO NE ZNAETE KOI STE VSAHNOST





Тема Re: Абе и аз не съм му фен, аманови [re: Balleta]  
Автор bobojusty (мудрий)
Публикувано03.09.06 11:00



за тоя мач си връщам думите назад,спор няма


Ама пак го нямаше никакъв в защита, а в съвременния футбол това е недопустимо



Тема Re: М.Петров - резерванови [re: Viper X]  
Автор rogach (пристрастен)
Публикувано04.09.06 00:37



прав си напълно и покриваше полето на Вагнер когато той излзиаше напред, ама има нещо друго, като се връща ства неефективен напред, като не се връща пак не е работа, трябва треньор на тоз отбор мама му.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.