Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:23 15.06.24 
Футбол
   >> Национален отбор
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Къде е Viva Sweden?  
АвторAn (Нерегистриран)
Публикувано15.02.05 16:39



Интересува ме дали педерастчето ще отиде лично на стадиона да подкрепи смотания си отбор? Кофти стечение на обстоятелствата, нали, левак? Айде да те видим другия месец как викаш за своите насред Васил Левски? Имаш ли си шалче? Тва не е за изпускане, да видим къв хубав пердах яде любимия ти отбор, а пък и умната ти кофа.



Тема На майкати у путката... [re: An]  
Автор Viva Sweden (5:0)
Публикувано15.02.05 17:18



Ей, цървул, 26-и наближава и като ви гледам какво жалко стадо сте булгаристанците, наред с разпасаната си команда, тренирана от каталунец, направо не ми се мисли как ще ви тресем насред софия село.
Иначе нас не ни мисли - и да паднем имаме достойнството да излезем с гордо вдигната глава, защото сме джентълмени, за разлика от вас - сбирщина комплексирани селяци от гъза на географията.

Поздравявам те с новата си сигнатура и ти позволявам да говориш още месец и нещо. След това аз ще говоря... Чаоо.



Редактирано от Viva Sweden на 15.02.05 17:18.



Тема Re: На шведската ти майка у путката... [re: Viva Sweden]  
АвторAn (Нерегистриран)
Публикувано15.02.05 19:42



Копеле тъпо, няма ли да ти е кофти приятелите ти като идат на стадиона на 26 и се кефят заедно с цялата страна, а ти посерко ще трябва да псуваш гипсираните шведите пред телевизора, хаха. Айде нещастник, ела на стадиона сред шведската агитка, ще се открояваш отдалече, мангалче грозно!



Тема тц тц [re: An]  
Автор Viva Sweden (5:0)
Публикувано15.02.05 20:35



Разсъждаваш като братята си цървули и това хич не ме учудва. На какво ще се радва цялата страна, а? Пак ще има рев до небесата и пак ще ви е крив половината свят - от съдията до последния мижав чиновник в УЕФА. Пак ще псувате като каруцари и ще се напивате по нощите, щото последния ви повод за национална гордост се е изпарил там в нищото. Тъпи комплексари.
А аз отивам точно в шведската агитка, защото ми се гледа мач сред футболни фенове, които умеят да се наслаждават на играта, а не сред събрани от кол и въже нещастници, които да люпят семки като обезумали, да псуват на килограм и да леят отрицателни емоции във всички посоки. И които след поредното 0:5, вместо да са доволни, че са гледали един открит и резултатен мач, да отидат нервирани в кръчмата, да се наковат на щайга и да оплакват съдбата си, че са се родили в България. Жалки амеби.






Тема Re: тц тц [re: Viva Sweden]  
АвторAn (Нерегистриран)
Публикувано15.02.05 21:34



Виж кво, ще стане точно обратното и народа ще се кефи, Ицо е стегнал наште, отбора няма нищо общо с оня от португалия и ще се играе само за победа, чат ли си? Мисълта за загуба се е загнездила в шантавата ти глава, същото става и с любимото ти отборче. аре марш на Северния полюс, неверник



Тема Re: Къде е Viva Sweden? [re: An]  
Автор SWEDEN 4EVER! (хард цървулофил)
Публикувано15.02.05 23:26



Ей, педалче, недей да дразниш шведските фенове, защото ще дойдем и набързо ще ви смелим от бой, а ти и надъханите сополиви лузърчета от мръсната ви мангалска държава ще се криете като мишоци и ще се оправдавате. Така че бързо се измитай, че иде шампионът!!!!

ВИВА ТРЕ КРУНУР!


Скоро пак, лузъри!

Тема Re: тц тц [re: Viva Sweden]  
Автор SWEDEN 4EVER! (хард цървулофил)
Публикувано15.02.05 23:28



САМО ТАКА, БРАТЧЕ, ЩЕ ИМ РАЗКАЖЕМ ИГРАТА НА ОНЕЗ НАГЛИ ЦИГАНИ, нали знаеш, че в Германия шампион е SWEDEEEEEEEEEEN!!!!!!!!


Скоро пак, лузъри!

Тема Re: На майкати у путката... [re: Viva Sweden]  
Автор Бopиc (любопитко)
Публикувано16.02.05 02:30



В отговор на:

Ей, цървул, 26-и наближава и като ви гледам какво жалко стадо сте булгаристанците, наред с разпасаната си команда, тренирана от каталунец, направо не ми се мисли как ще ви тресем насред софия село.
Иначе нас не ни мисли - и да паднем имаме достойнството да излезем с гордо вдигната глава, защото сме джентълмени, за разлика от вас - сбирщина комплексирани селяци от гъза на географията.

Поздравявам те с новата си сигнатура и ти позволявам да говориш още месец и нещо. След това аз ще говоря... Чаоо.




Откога Швеците "научихте" български? Нивгаш. Щото нито си истински Швец, нито си джентълмен. За 26-ти не съм сигурен дали ще "Ви" изгърбим понеже няма да играят Стенли, Марто, а както изглежда и Чавдар, Мариян също няма да е напълно възстановен, та с този осакатен състав ще е успех ако изкараме равен. Дай Боже всички да са живи и здрави за гостуването и тогава ще има "Бой, ебан и сръбска музика 2" насред Стокхолм . Аре сега бегай си пусни мача Швеция-България от Европейското и си удари една чекия, комплексар сдухан.

Редактирано от Бopиc на 16.02.05 02:40.



Тема Re: Къде е Viva Sweden? [re: SWEDEN 4EVER!]  
АвторAn (Нерегистриран)
Публикувано16.02.05 04:34



Кого плашиш бе мутант гърбав? Ще ви бъдат разпрани гъзовете и на тебе и на шведите и на малобройната им агитка. Аре скрий се, олигофренче нещастно.



Тема Какви шампиони бе, мишок... [re: SWEDEN 4EVER!]  
Автор Бopиc (любопитко)
Публикувано16.02.05 06:00



...след като братята слявяне ви ебаха у гъзо насред Швецко? "Tre Kronor" са един от най-безидейните отбори в момента - забъркват бетона пред вратата и само чистят топката напред. Ако се случи първи да ви опънат жартиерите (както стана на мача с Хърватите) не можете да вкарате гол, щото цялата ви "шампионска" тактика е да играете на контраатаки и като ви се наложи "Вие" да атакувате става страшно - "Брех ами сега ко шъ праим? Ами то ние не сме учени да атакуваме. Как сега ша връщаме един гол?".




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.