Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:52 09.06.24 
Футбол
   >> Национален отбор
*Кратък преглед

Тема Мнението ви за Димитър Рангелов  
АвторБopиc_Aл (Нерегистриран)
Публикувано21.01.05 13:09



Според мен това е един от най-обещаващите млади български футболисти - невероятен хъс съчетан с физика бързина и усет за пласиране - Липсва му само малко повече самочувствие, за да стане номер 1 . Да взима пример Уейн Руни



Тема Re: Мнението ви за Димитър Рангеловнови [re: Бopиc_Aл]  
Автор chokolio (bulgarian-team)
Публикувано22.01.05 11:52



Да, има хляб в него. Аз го гледах в мача с Португалия "Б" по RTP. За първи път видях и Бибишков (не знаех как изглежда дори) и също ми хареса как играе. Общо взето аз много се радвам, че БФС отново обръща внимание на "Б" националния отбор и по този начин доста момчета, които не са под 21 години и не са и в "А" отбора получават шанс за изява на международно ниво! Както Тодор Янчев например. Жалко, че примерно един Чиликов не беше в състава, защото той има качества и за "А" отбора, ама като Ицата не го вика как да ги покаже? А ако (не дай боже) нещо стане с Бербатов - картони, или нещо друго то Чиликов е най-удачния му заместник на поста централен нападател според мен, макар и в момента да не е в някаква суперформа.

down on the upside


Тема Re: Мнението ви за Димитър Рангеловнови [re: chokolio]  
АвторJ-D (Нерегистриран)
Публикувано25.01.05 15:58



Вярно е. Но не ви ли прави впечатление, че нападатели - и то добри, у нас има много - Бербатов, Мартин Петров, Валери Божинов,Владо Манчев. Е някои са халфове, но чудесно се справят като нападатели. Трагична е липсата на добри защитници - там е най-слабото място в отбора ни.



Тема da, dobar eнови [re: Бopиc_Aл]  
Авторobserver (Нерегистриран)
Публикувано25.01.05 18:37



I na men mi haresa oshte predi vreme, predi dori da znam, che gi ima Cahvdar i Blago v Slavia. No ottogava ne sam go gledal. Ne znam kak se razviva.



Тема A kyde zabravjashнови [re: Бopиc_Aл]  
Автор Бopиc (любопитко)
Публикувано11.02.05 18:53



tehnika, pas (preciznost i inteligentnost v otigravanijata), sposoben li e da igrae v kolektiv ili e egoistche?




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.