Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:22 22.09.24 
Футбол
   >> Национален отбор
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема ВАШИЯТ състав на НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР (вечна тема)нови  
Автор Oлмaши (*****)
Публикувано28.07.04 00:08



Твърденията, че българите (се правят, че) разбират от футбол не са съвсем точни -футбол е твърде общо, като се напият в кръчмата не се карат за това дали Ротен или Робен е по-добро ляво крило , не, спорят за български футбол и най-вече за национален, за клубния обикновено просто не се получава спор , а размяна на ругатни ,а ако опонентите са в по-напреднала фаза на футболно видиотяване и цитати от укази и пр. глупости. Докато в културните дебати около маса (кръгла) на тема национален отбор пак може да се (и се) вкарва противопоставянето наши-ваши, но малко от малко има възможност за по-голямо разбирателство.. Абе както и да е, видно е че и без да ви питат си давате своите 11, дайте ги пак тук, забавно ще е да се види как се менят предпочитанията ни през две-четири-четиринайсет години.

не се чете


Тема АЗнови [re: Oлмaши]  
Автор Oлмaши (*****)
Публикувано28.07.04 00:25



лично много бих искал да видя ей тая схема и изпълнители в квалификациите- с нея постигнахме най-големите успехи напоследък, но май в този случай щеше да е по-добре пак Пенев да назначат :)
--------------------Здравков
-Кишишев -Топузаков-Кирилов-Коловатко
-----------Стенли--------М.Христов--------------
------------------Гъргоров-------------------------
---Манчев---------------------М.Петров---------
-----------------Бербатов--------------------------

Манчев явно има проблеми с аклиматизацията - в ЦСКА сам съм му се смял доста, преди да почне да вкарва като разпран, във Франция също почна зле, но вторият сезон до контузията всички говореха за него, ако се прояви малко търпение , мисля че и в националния ще заиграе чудесно, имаме играчи с всички качества за чудесни крила, защо да не ги използваме ?!? В тая моя пордукция, Бадема играе важна роля, вярвам, че има качества да се справи, но ако се провали, не виждам заместник.

не се чете


Тема Re: ВАШИЯТ състав на НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР (вечна тема)нови [re: Oлмaши]  
Автор пeтльo (птица)
Публикувано28.07.04 17:44



Здравков на вратата, нема спор, направи невероятно евро, с изключение на третият гол на шведите

В защитата.... уф тая защита ми де да знам, аз от защита много не разбирам, ама ше се пробвам с четири случайни:))) кишишата, марков, илиан стоянов и пича с големия бел памук на ухото

халфовата линия... мисля, че тука трябва да са пет човека, бербатката да е сам напред - в дясно здравко лазаров, показа че може да играе десен. стилян по средата, до него изтеглен напред валери(стоичков ше го пуска титуляр, имам такова чувство), до тях в ляво велизар, най в дясно - мартин петров. В нападение, много ясно Бербатов...

п.п. абе дали в европа ще се чудят "Тея българи луди ли са да държат Стоичков на скамейката?!?!?"


Football's coming home - ЮАР 2010

Тема Re: ВАШИЯТ състав на НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР (вечна тема)нови [re: пeтльo]  
Автор Oлимпия (Любляна)
Публикувано28.07.04 17:48



да ти кажа честно ше се изкефа яко ако ицо се включва за ташак понекога:))

но няма да го направи че тогава кви усти че ревнат, майко мила..:)))

bullet the blue

Тема Re: ВАШИЯТ състав на НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР (вечна тема)нови [re: Oлимпия]  
Автор пeтльo (птица)
Публикувано28.07.04 18:16



знам само, че ше разчекне и шведи, и хървати и исландци секви

ама нема, шото ако напрай един слаб мач и ше го чупят от критики, а и ше земе да измести бербатката от най-голяма звезда в нац(играеща)


Football's coming home - ЮАР 2010

Тема Re: ВАШИЯТ състав на НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР (вечна тема)нови [re: Oлмaши]  
Автор Viper X (just a snake...)
Публикувано29.07.04 13:32



нали се сещаш, че като се съберат към 100-тина мнения в тая тема и после не е ясно как ше се ориентираш в нея.... тъй че общо взето е безсмислена.....



$#$@!$$!@#$


Тема Re: ВАШИЯТ състав на НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР (вечна тема)нови [re: Oлмaши]  
Автор Diavolo Rossonero (невинно дяволче)
Публикувано11.08.04 15:11



Здравков
Й. Тодоров
Кирилов
Ил. Стоянов
Топузаков
Ст. Петров
М. Христов
Лазаров
Бербатов
Темиле ;))) айде Гъргоров
М. Петров



Тема Re: ВАШИЯТ състав на НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР (вечна тема)нови [re: Diavolo Rossonero]  
Автор Oлимпия (Любляна)
Публикувано11.08.04 15:31



ти си некъв голям фен на Данчо Тодоров явно бате:)) заклет даже:))

а тоя темиле що??

bullet the blue


Тема Re: ВАШИЯТ състав на НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР (вечна тема) [re: Oлимпия]  
Автор Diavolo Rossonero (невинно дяволче)
Публикувано11.08.04 15:44



абе Темиле за бъзик го слагам:)
иначе не мога да си промена мнението си за курвата Кишишев и според мен той няма място в националния иначе е безспорен като десен бек. :)



Тема Re: ВАШИЯТ състав на НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР (вечна тема)нови [re: Oлмaши]  
Автор vogelfrei (Демиург)
Публикувано11.08.04 15:47



Здравков - Кишишев, Кирилов, Живко Желев, Топузаков - Стенли, двамата от Волфсбург, Лазаров - Манчев, Бербатов

Vive Chiappe! Vive Chiappe! Vive Chiappe!Vive Chiappe!



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.