Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:06 25.09.24 
Футбол
   >> Национален отбор
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Гласуване за преименуване на клуба и модераторнови  
Автор пeтлю (пепси кока кола)
Публикувано13.07.04 21:37



Да поясня - сега ще гласуваме първо "формално" дали да има или да няма модератор, а след известно време ще издигнем няколко кандидатури и ще си изберем мод, особено ако започнат набези на простацитеи най-вече както Тофи поясни - да закачи някоя друга тема горе, както примерно в Британията -велики Южноамерикански клубове примерно или новини за националите, зависи как ще преименуваме клуба.
Та така:
Гласуването е:

А - Какво искате да бъде новото име на клуб "Евро 2004"
А1. клуб "Южноамерикански футбол"
А2. клуб "Национален отбор по футбол"


В - За или против модератор
В1. За
В2. Против


Пояснение към А - Южноамерикански футбол - не е задължително точно южноамерикански, до мексико, просто не искам сега да променяме името на Латински футбол, после някой да каже, че не му харесва и т.н. Южноамерикански, но всъщност Латиноамерикански

Пояснение към В - за или против мод за момента, в смисъл ако сега гласуваме "не" нищо не пречи после ако стане задръстен от глупости да си изберем мод. ако пък изберем да имаме още от сега - като преименуваме клуба ще пуснем нова тема с кандидатурите.

Има право да гласуват само регистрирани потребители, които пишат във Футболните клубове - не е задължително да са редовни посетители на Евро 2004. Нерегистрираните нямат право да гласуват, сори БХ и Йончев

Вердер Бременски музикант


Тема Re: Гласуване за преименуване на клуба и модераторнови [re: пeтлю]  
Автор Viper X (just a snake...)
Публикувано13.07.04 23:28



искам да се казва клуба едно от тия неща:

"КЗЛ"
"Футболни залози"
"клуб анти Америка"
"клуб - анти италианския футбол"




%$#$@!$$%!@#$

Редактирано от Viper X на 13.07.04 23:56.



Тема Re: Гласуване за преименуване на клуба и модераторнови [re: пeтлю]  
Автор Toffee (Evertonian)
Публикувано14.07.04 09:44



А1
Б1
демек Южноамерикански футбол
за мод.



Тема Re: Гласуване за преименуване на клуба и модераторнови [re: пeтлю]  
Автор Oлимпия (Любляна)
Публикувано14.07.04 15:10



бе и аз мисля че има много повече интересни теми от тия двете дето са кандидат за име на клуба..което и от двете да е надали ще пиша много в тоя клуб.

бе има 100 футболни клуба деба..

присъединявам се към предложенията на випер - което и да е без последното е по добре от тия двете дето сега предлагате!!!

bullet the blue

Тема Re: Гласуване за преименуване на клуба и модераторнови [re: Oлимпия]  
Автор пeтлю (пепси кока кола)
Публикувано14.07.04 15:51



КЗЛ - ами майна то КЗЛ вече се коментира по дефолт във всеки клуб, защо още един?

Футболни залози - интересна идея наистина... ама що не се включихте в коментиранията в другата тема... Но по принцип темите за залози в нета, в ЕФУ и т.н. си вървят без да са офтопици в Прогнозите.

Клуб анти-амеркианският футбол - ако американският футбол е като амеркиански футбол, т.е.тъпият спор в който едни космонавти се шматкан и скачат един върху друг на някво игрище начертано в инчове и футове или квото там използват - съм ЗА, пак - що не се включихте в миналата тема
ако анти-американски е анти футбола(сокъра), игран в америка и Мейджър Сокър Лийг пак съм ЗА и пак миналите

Клуб ант-италиански футбол - ами опирваме се Европейския да го направиме такъв

-------
Все пак виж - от горните всяко може да мине в някой друг клуб, като он топик, докато ако примерно пуснеш тема "Бока на крачка от титлата" във Футбол(щото европейсия все пак е европейски)ще падне за няколко часа до втора страница


баси кви ги пиша, току що станах, а си легнах сутринта в 6
пък неам кандидатстуденски изпит....

Вердер Бременски музикант


Тема Re: Гласуване за преименуване на клуба и модераторнови [re: пeтлю]  
Автор Alabao13 (АСА)
Публикувано14.07.04 16:10



А1. клуб "Южноамерикански футбол"

В2. Против








Тема ЗАнови [re: пeтлю]  
Автор Oлмaши (*****)
Публикувано14.07.04 18:02



А клуб национален отбор по футбол
Б модератор -мен самият, днес се чувствам като модератор :)
може и друго да е клубът, не знам какво още, но съм убеден някакси, че може :)

Some look at things that are, and ask why. I dream of things that never were and ask why not?


Тема Re: ЗАнови [re: Oлмaши]  
Автор пeтлю (пепси кока кола)
Публикувано14.07.04 18:10



кажи как ти мина изпита

а аз забравих да гласувам:

А1 - за Южноамерикански

В1 - за модератор

Вердер Бременски музикант


Тема Re: Гласуване за преименуване на клуба и модераторнови [re: пeтлю]  
Автор Лeдoвe (ACA)
Публикувано14.07.04 23:34



А1. клуб "Южноамерикански футбол"
В2. Против



Тема Re: Гласуване за преименуване на клуба и модератор [re: пeтлю]  
Автор Balleta (Made in USA)
Публикувано15.07.04 00:42



А2 - Национален отбор по футбол
Б1 - Модератор да разкарва милионите нерегистрирани помии

Абе Южноамерикански футбол си е малко скучно и непознато. Копа Америка вече е най-безсмислени турнир, на който всички са с вторите си отбори, а като гледам Перу, Венецуела и Боливия заспивам прав. Относно вътрешните първенства информацията е малка и малко са тия дето следят арж. и бразилско първенство (не че не ги дават и тука де, даже дават мачове от Еквадор и Боливия). Остава една Либертадорес ама... не знам, абе мисля, че няма да има голям интерес.

The Return Of The KING

Редактирано от Balleta на 15.07.04 00:43.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.