Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:49 16.07.25 
Футбол
   >> Национален отбор
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Теодорос Загоракис избран за футболист №1нови  
Автор bluefan (НАТУРАЛЕН)
Публикувано05.07.04 14:48



Лисабон. Капитанът на Гърция Теодорос Загоракис бе обявен за най-добрър играч на Евро 2004, ден след като Гърция победи с 1:0 Португалия във финала на 12-ото първенство на Стария континент. Изборът беше направен от 8-членна техническа комисия на УЕФА плюс един глас от феновете, които дадоха своите предпочитания на официалния сайт на шампионата. Загоракис ще получи трофея си на 26 август в Монако по време на традиционната галавечер, посветена на новия футболен съюз в Европа.

ИДЕАЛЕН ОТБОР НА ЕВРО 2004


Вратари: Петер Чех (Чехия), Антонис Никополидис (Гърция)

Защитници: Сол Кембъл (Англия), Ашли Коул (Англия), Траянос Делас (Гърция), Олоф Мелберг (Швеция), Рикардо Карвальо (Португалия), Юркас Сейтаридис (Гърция), Джанлука Дзамброта (Италия)

Халфове: Михаел Балак (Германия), Луиш Фиго (Португалия), Франк Лампард (Англия), Маниш (Португалия), Павел Недвед (Чехия), Теодорос Загоракис (Гърция), Зинедин Зидан (Франция)

Нападатели: Милан Барош (Чехия), Ангелос Харистеас (Гърция), Хенрик Ларсон (Швеция), Кристиано Роналдо (Португалия), Уейн Рууни (Англия), Йон Дал Томасон (Дания), Рууд ван Нистелрой (Холандия).


ЕБАСИ МАФИЯТА СЛОЖЕТЕ ОЩЕ НЕКОЙ ГРЪК


Митю Крика-нашият идол !

Тема аахахаххаахнови [re: bluefan]  
Автор Diavolo Rossonero (невинно дяволче)
Публикувано05.07.04 15:08



Това не е истина заклевам се.
кой е тоя Загоракис бе? Играе в АЕК Атина... алеле майко.

п.п. Иначе в този състав на УЕФА яко ме напушва смех като гледам, че сред най-добрите са сложени Зидан, Балак и Томасон...
ебати и пародията...

абе ГЪРЦИТЕ са ЕВРОПЕЙСКИ ШАМПИОНИ!?!?


Тема Re: аахахаххаахнови [re: Diavolo Rossonero]  
Автор bluefan (НАТУРАЛЕН)
Публикувано05.07.04 16:31



ми и аз не го знам кой е ама според великите спецове той е най-добрия на първенството -)))
Малко са се престарали ми се струва


Митю Крика-нашият идол !

Тема Re: аахахаххаахнови [re: Diavolo Rossonero]  
Автор nerro ()
Публикувано05.07.04 16:50



Само като видях Зидан в идеалния отбор и нататък не четох...



Тема Re: Теодорос Загоракис избран за футболист №1нови [re: bluefan]  
Автор Oлмaши (*****)
Публикувано05.07.04 16:50



е как не го знаеш бе -легенда е - футболистът с най-високо естествено ниво на тестесторон в организма -няколко пъти го хващат на допинг тестове, но той доказва че просто му е такава физиката, произвежда в пъти повече от нормалното, яко сексуален футболист :)

You're coming on strong
You're showing your colour
Like a setting sun


Тема Re: аахахаххаахнови [re: Diavolo Rossonero]  
Автор Oлмaши (*****)
Публикувано05.07.04 16:55



ми добър си беше , кво ?:) какво занчение има къде играе -за мен той или Делас са играчите на първенството. А идеалният отбор е цялата гръцка защита плюс вратаря, плюс загоракис като единят дефанзивен халф, плюс Поборски,Наниш, Недвед, Барош и Нистелрой -това е отборът.

You're coming on strong
You're showing your colour
Like a setting sun


Тема Re: аахахаххаахнови [re: bluefan]  
Автор sheva (kibitzer)
Публикувано05.07.04 20:58



ти па кво разбираш от футбол, бе? ест., че играчът на първенството трябва да е от шампиона, а Загоракис е най-добрият от гърците. тъпак.



Тема Re: аахахаххаахнови [re: bluefan]  
Автор radobg (бате РОФ)
Публикувано06.07.04 03:36



що бе? малко ли е, че поведе отбора си към титлата?
освен това яко се накефих как буквално скри топката от двама португалци при една от редките гръцки атаки.

www.levskifc.com


Тема Re: аахахаххаахнови [re: sheva]  
Автор bluefan (НАТУРАЛЕН)
Публикувано06.07.04 11:44



тоя па малоумна пача глупава разбирам 100 пъти повече от тебе.
Кво като гърците са шампиони ? За мене имаше доста по-добри играчи от загоракис на тва първенство,


Митю Крика-нашият идол !

Тема Re: Теодорос Загоракис избран за футболист №1 [re: bluefan]  
Автор Oлимпия (Любляна)
Публикувано06.07.04 11:52



загоракис изигра перфекто тва европейско, страшно полезен играч.

стига сте говорили наизуст деба..нема абонирани за такива класации.

целата защита на гърците требва да е номинирана дори!перфектни!

bullet the blue


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2025 Dir.bg Всички права запазени.