Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:52 28.09.24
Футбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема И ся кво?нови
Автор Viva Sweden (победител)
Публикувано18.06.04 19:56

Пак ли имаше засада при гола? А? А? А? Пак ли съдията е лакей на УЕФА? Или онзи несвирен корнер при 0:0 обърна мача?
Как да коментираме факта, че трикольорите са минали центъра точно 3 пъти за цяло полувреме? Пламен Марков е избрал по-защитна тактика или просто датчаните не са подценили съперника, както бяха сторили шведите? Защото, както виждаме, имаха 4 чисти положения за половин час. Благодарете, че Йоргесен е нещастник, а Томасон - дваж пъти по-голем, иначе мачът отиваше 2:0/3:0 още на почивката, а след това се сещате за сценария.
И тук е моментът да попитам има ли друг подобен комичен отбор, който допуска по два-три пъти на мач да бъде пробиван през центъра?
Както и да е, важното е, че става един сравнително добър мач за показваното досега ниво на европейското...

Тема Re: И ся кво?нови [re: Viva Sweden]
Автор Capt.Vimes (ентусиаст)
Публикувано18.06.04 19:59

Играем така заради онова 5:0. Ако не беше съдията и късмета, сега щяхме да играем по съвсем друг начин. Така,ч е съдията определено е виновен.

Тема тактически правилнонови [re: Viva Sweden]
Автор Oлмaши (rangtangdingdon)

играхме тоя път, само дето нямам играчи за тая тактика :))
Ебати, никой ли не може да вземе и да им анбие в тъпите глави, че игра в линия значи да са в една линия ?!?!? 3 пъти един човек покриваше засада, е не може така, ебати толкова ли не се оглеждат да видят има ли някой зад тях, до тях ?
Аре второто полувреме барем Мариан схване , че не играе американски футбол и почне да цели рамката :)))

съдийство като цяло
сериозната грешка си бе прекия свободен (не че щеше да промени нещо).
На фона на доста от другите съдии оценка 5,50 по шестобалната
:))))))))

Тема Re: Мухахахаха [re: БAЙ XУЙ]
Публикувано18.06.04 21:08

Не , не е виновен съдията. И вчера Трезеге на игра с ръка, нали? А ако вратарят на Португалия бе на мястото на руския, щеше ли да има игра с ръка и червен картон?

Публикувано18.06.04 21:22

Виновна е липсата на задни сектори, които разконцентрираха нашите нападатели и те целеха хълмовете

Публикувано18.06.04 21:43

Съдията действително сгреши и трябваше да изгони датският футболист, но и да го беше направил най-вероятно пак щяхме да загубим. А и отявлено по-класният и заслужаващ победат в този мач тим бяха датчаните.