Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:22 21.09.24 
Футбол
   >> Национален отбор
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Е може ли такава простотия бе!  
Автор Diavolo Rossonero (невинно дяволче)
Публикувано16.06.04 20:57



Тоя Иняки Саес бил голем ИДИОТ бе
Докога ще държи дупките Висенте и Раул и как може такава каръщина деба мама му, ако тия гърци продължат ще преебат цялото първенство. Ебати калитарите не е истина просто, а испанците докзаха за пореден път селянията си. :(
Дано Португалия бие Русия най-малко с 2 гола разлика и след това Русия да бие Гърция.



Тема Re: Е може ли такава простотия бе! [re: Diavolo Rossonero]  
Автор Nedev (минаващ)
Публикувано16.06.04 21:04



Нема а помогне. Гледат се резултатите в директните мачове, така че Гърция при секо положение се класира, освен ако или португалия земе идните си два мача, а Гърция падне от Русия с повече отколкото Испания от Португалия, или ако стане пълна въртележка с 4 отбора по 4 точки.
http://livescore.com/euro.dll?page=rules
че не ми се търсят други източници.



Тема Вариантинови [re: Nedev]  
Автор Diavolo Rossonero (невинно дяволче)
Публикувано16.06.04 21:18



Знам много добре какво се гледа. :)
Именно Португалия бие Русия и Испания, а Русия Гърция. Но така си е ,почти 90% отпада един от двата фаворита и гледай сеира на гърците най-вероятно срещу Франция на 1/4 финал. И все пак...
Ще има много наказани в гръцкия отбор за последния мач, по традиция Русия има голямо предимство в преките двубои, така че надеждата умира последна...
-------
ЕТО и вариантите:
1 вариант:
Португалия бие наред (едва ли ще бие с повече от един гол разлика Испания) и събира 6 точки, т.е. се класира.
Испания ще има равна голова разлика.
Гърция сега има +1 (деба и тъпаците са и Саес и Сколари ето какво нещо е големия треньор... ) ако загуби с 2 гола разлика от Русия отпада.
Испания и Португалия са добри съседи и винаги могат да спретнат некое 2:3, 3:4 примерно та ако Гърция падне само с 1 гол от Русия да отпадне заради по-малкото вкарани голове (а колко голове изпортиха испанците срещу Русия а?).
-------
-------
2 вариант:
Довечера става ХИКС и става:
1. Гърция 4 точки +1
2. Испания 4 точки +1
3. Португалия 1 точка -1
4. Русия 1 точка -1
И пак Португалия бие Испания и Русия бие Гърция, става уникално мазало... :)))
Тука ме мързи да смятам ама ще стане уникален цирк накрая ще има хандбални резултати. :))
И все пак до 2 вариант едва ли ще се стигне, защото довечера мача е бетонна единица.



Тема Re: Варианти [re: Diavolo Rossonero]  
Автор Nedev (минаващ)
Публикувано16.06.04 21:26



Абе спаньолците и португалците мое са добри съседи, ма Испания нема как да се пусне на Португалия, за да преебе Гърция, дори и Русия да води с 2 гола последния мач, шото а е станал некой сакатлък и гърците са се добрали до Х в последната минута, а е отишел коньо у ряката за испанците.
Така че аз преценявам шансовете Гърция да не продължи за силно теоретични.
ПП онова с хикса довечера и после разменени победи нема как да стане, ма верно ше е такова мазало, че чак ми се иска да го вида.



Тема Re: Е може ли такава простотия бе! [re: Diavolo Rossonero]  
Автор navy ()
Публикувано16.06.04 21:27



Първият мач, който ми хареса като игра, изпълнения и динамика. Испанците си понесоха последствията, след като пропуснаха 4-5 гола само 2рото полувреме.
Гърците бяха в състояние "гроги" между 55 и 65та минута, но испанците не се възползваха.

Our enemies are SIX FEET UNDER


Тема Re: Е може ли такава простотия бе! [re: Diavolo Rossonero]  
Автор Viper X (just a snake...)
Публикувано16.06.04 21:32



трябваше да смени първо Раул, много се издразних като смени Мориентес...



Тема Re: Е може ли такава простотия бе! [re: navy]  
Автор Diavolo Rossonero (невинно дяволче)
Публикувано16.06.04 21:33



така е подкрепям мача беше много динамичен и Испания ако отпаднат не знам ще бъде ебати Матрицата... :(



Тема Re: Вариантинови [re: Nedev]  
Автор Diavolo Rossonero (невинно дяволче)
Публикувано16.06.04 21:46



По скоро ще се слуша повече мача между руснаци и гърци. :)
Ако сборная поведе още първото полувреме на Гърция със сигурност ще стане този вариант за който говоря.
Разбира се може и двата отбора да се хвърлят на живот и смърт и който е по-добрия той да продължи, а на мен точно това не ми се иска разбираш ли за това е цялата тази дандания... ;)
Искам и двата иберийски отбора да продължат



Тема Re: Вариантинови [re: Diavolo Rossonero]  
Автор pileto (запознат)
Публикувано16.06.04 22:04



спокойно уефа ще се погрижи. едните са домакини, а другите са почти домакини. а както е добре известно домакините се бутат до 1/4 финал минимум

Никой не мое ме върне на село!!!


Тема Re: Варианти [re: pileto]  
Автор Viva Sweden (победител)
Публикувано16.06.04 22:09



Изпуснаха да се погрижат. Загуба на гърците в последния мач граничи с фантастиката. Жалко, че трябва да изпадне някой от двата фаворита Испания или Португалия, но да бяха се погрижили да са в група с Хърватска или България ;)







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.