Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:09 21.05.24 
Футбол
   >> Национален отбор
*Кратък преглед

Тема Ще ходи ли някой на Европейското?нови  
Автор Aбaтa (фрондъор)
Публикувано19.04.04 05:37



Къде ще спите и колко ще ви излезе пътуването + билет за някой от мачовете?

Вървете напред, аз ви следвам, за да ви показвам пътя.

Ришельо


Тема Re: Ще ходи ли някой на Европейското? [re: Aбaтa]  
Автор spider4o™ (fnac)
Публикувано01.05.04 17:53



аз имам голям мерак да отида, ама си оставам само с мерака и с другите големи неща по тялото ми поради финансови причини.




Тема Re: Ще ходи ли някой на Европейското?нови [re: spider4o™]  
Авторkiksy (Нерегистриран)
Публикувано04.05.04 00:06



аз и един френд смятаме да заминем за една две седмици до португалия, където както знаете е европейското първенство. Търсим още 1,2 или 3 човека, които имат кола и също смятат да ходят.Идеята е да си правиме партия за бензин и застраховки.Ако някой желае да се обади.
П.С.може да се обадят и желаещи за автостоп през европа.ще е много куул.
Между другото цените в Португалия са доста тънки и е както тук.Смятаме да спим на къмпинги, където цената варира между 2-4 евро за нощувка.За по претенциозните има хостели от 9 до 50 евро.Според мен за отиване и връщане ще са необходими около 600 лева за бензин, които ще бъдат разделени между хората които пътуват. Надявам се някой да се заинтересува.тва е experience!!! ;)))
яденето ще е главно сандвичи. ;))
Не забравяйте , че там е пълно с мацки и страната всъщност е един огромен плаж.Аз лично не смятам да посещавам мачовете , а да ги гледам от плажа по телевизията :))
kiksy@abv.bg



Тема Re: Ще ходи ли някой на Европейското?нови [re: kiksy]  
Автор spider4o™ (fnac)
Публикувано04.05.04 15:58



но аз за мацки и плаж бих предпочел да си отида във Валенсия.
Но дори и за пътуването пак бих се навил, стига да имах поне малко пари, аз наистина съм на нулата, защото това лято ми се очертават 2 пътувания в Европа и сега съм аут оф мъни. Буквално 0.
Айде, приятно изкарване, ако си намериш хора.




Тема Re: Ще ходи ли някой на Европейското?нови [re: Aбaтa]  
Автор off-road (всетеренник)
Публикувано16.05.04 21:30



аз най-вероятно ще ходя...в БРАГА,че ми е най-близо.та някой ако ходи може да спретнем някоя агитка там)))
казвайте кой ще ходи там???

ПП забравих да спомена.билета за мача в Брага е 60 евро,най-евтиният.но зад вратите няма трибуни,а и от едната страна има някакъв парк,и едни високи скали)))


Редактирано от off-road на 16.05.04 21:40.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.