Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:23 18.05.24 
Професионални
   >> Инженери
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема ОБЩО събрание на КИИПнови  
Автор mguergov (стр. инженер)
Публикувано25.08.20 11:40



Общитe събрания на националните професионални секции (НПС) на КИИП, 2020 ще се проведат на 26.09.2020 (събота) от 09:00 в залите на Интер Експо Център, София, регистрация на делегатите по секции от 8:30.
НПС "Конструкции на сгради и съоръжения" – зала „Витоша“



Редовното отчетно-изборно ОБЩО събрание на КИИП ще се проведе на 26 и 27.09.2020 от 14:00 в Интер Експо Център, София, регистрация на делегатите на 26.09.2020 от 13:00, продължение на 27.09.2020 от 9:00.


__________
Първо се запознай с Manual.


Тема Re: ОБЩО събрание на КИИПнови [re: mguergov]  
Автор ffloyd (баш майстора )
Публикувано26.08.20 02:43



И най важното - гласувайте за Гергов за началник на КИП


Той е зодия козирог като Николчава - гледа си келепира, не че ша опрай положението



Тема Re: ОБЩО събрание на КИИПнови [re: ffloyd]  
Автор mguergov (стр. инженер)
Публикувано26.08.20 10:43



Келепирът ми е аз да съм добре без да ощетявам колегите и без те да ме ощетяват. Последните години покрай парите от европроекти се оказа, че на проектантския пазар съществуват хора и фирми, които ги ползват с пълни шепи и с подкрепа на процедурно ниво могат да си позволят ниско качество (и съответно ниски цени). Това ме ощетява индиректно. Имам желание да въздействам по някакъв начин върху качеството на проектиране и така да намалее нелоялната конкуренция.

__________
Първо се запознай с Manual.



Тема Re: ОБЩО събрание на КИИПнови [re: mguergov]  
Автор ffloyd (баш майстора )
Публикувано26.08.20 11:13



Гласиш са за новия Крумов значи - директно си в коша от мене


Чантаджии от КИИП требе да им забраним да бъдат проектанти - също както общинарите



Тема Re: ОБЩО събрание на КИИПнови [re: mguergov]  
Автор ffloyd (баш майстора )
Публикувано26.08.20 16:25



Кои са тия хора и фирми с ниско качество - я ги дай тука да ги видим ?


Аз такива не съм чувал - освен БерХела, дето Крумов ги излови !



Тема Re: ОБЩО събрание на КИИПнови [re: mguergov]  
Автор KBD (участник)
Публикувано28.08.20 15:54



По последна информация Каралеев и УС са отменили за пореден път провеждането на ОС заради коронавируса и високите изисквания на МЗ за провеждане на подобни мероприятия.
Ще се провежда през март догодина - евентуално !!!



Няма невъзможни неща, но каква е цената ???

Тема Re: ОБЩО събрание на КИИПнови [re: KBD]  
Автор ffloyd (баш майстора )
Публикувано28.08.20 15:56



Не ще да пуска кокъла като Тиквата въпреки 60 дена протести


И лапа цяла година незаконно заплати от КИИП - при изтекъл мандат ?



Тема Re: ОБЩО събрание на КИИПнови [re: ffloyd]  
Автор scorpion4e (минаващ)
Публикувано29.08.20 22:07



Ти Крумов да си го видял да напише нещо в този форум, нещо креативно... елечето и говоренето на пост-комунистически глупости с желание за следене, преследване и какво ли още не... Аз лично бих подкрепил колега, нищо че не го познавам. Е не съм делегат, за съжаление.



Тема Re: ОБЩО събрание на КИИПнови [re: scorpion4e]  
Автор ffloyd (баш майстора )
Публикувано30.08.20 00:07



Кви делегати, кви тарикати ..... 21 век сме


Пиши една програма за онлайн гласуване - пряка демокрация !



Тема Re: ОБЩО събрание на КИИПнови [re: ffloyd]  
Автор scorpion4e (минаващ)
Публикувано30.08.20 01:15



Програми не пиша. Последната ми беше на паскал в 9-10 клас за решаване на квадратно уравнение на Паскал. Дори да можех, пръста няма да си мръдна за тази паразитна организация освен ако някой не предложи да се закрие.

Тогава за един електронен регистър на проектантките с автоматизирано плащане кой когато иска с членски внос около 15-20 лв/година ще се включа.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.