Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:13 01.06.24 
Професионални
   >> Инженери
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Има сериозно...нови [re: ylkom]  
Автор ffloyd (баш майстора )
Публикувано27.09.20 17:39



Добре дай ми безплатна застраховка за 100 лв.
20 лв. остават за Гергов да лапа заплата





Тема Има сериозно...нови [re: ffloyd]  
Автор ylkom (уча цял живот !)
Публикувано27.09.20 18:01



... предложение централата да сключи договор с някоя застрахователна компания и да има безплатни застраховки за всички.
Не се ли интересувате, не се ли информирате...



Тема Re: Има сериозно...нови [re: ylkom]  
Автор ffloyd (баш майстора )
Публикувано27.09.20 18:10



Добре значи има сделка - 100 за мене, 20 за Гергов





Тема Re: Не е съвсем така:нови [re: ylkom]  
Автор scorpion4e (минаващ)
Публикувано28.09.20 09:56



Може би съм пропуснал нещо. Хубаво е да има курсове, семеминари и т.н за повишаване квалификацията . Това е дейност с която трябва да се занимава камарата. Да защитава интереса на нас било то един човек или фирма, пред институциите.

Въобще не смятам за редно да прави "безплатни" застраховки, защото първо няма как да са безплатни, второ всеки е достатъчно отговорен да прецени от каква застраховка има нужда. Отделно това си е чисто прехвърляне на едни пари /от членски внос/ в нечии друг - застрахователна компания със всички такси комисионни.

Същото и с тези профилактични прегледни, защо по дяволите камарата ще се заминава с тази дейност..
Като има излишък от средства да се редуцира членския внос, да се предосавят "безплатни" учебници примерно годишно щом има бюджет за преглед защо да не мога да си избера нещо полезно за мен за работата.



Тема Не е така, а онака:нови [re: scorpion4e]  
Автор ffloyd (баш майстора )
Публикувано28.09.20 10:33



Връщай ми парите - вземай си семинариите


Който иска да се ограмотява, има книги за това .
Със семинарии не става .

Изръсих се 2000 лв. за еврокод семинарии - а уж щяха да бъдат безплатни.
Идва някой да ми извърти едни флаери за 1 час на лаптопа .
Докато има балъци - Ше има и тарикати !


Редактирано от ffloyd на 28.09.20 11:04.



Тема Re: Има сериозно...нови [re: ylkom]  
Автор Kanellla (ентусиаст)
Публикувано28.09.20 14:08



Майкоу, изчетох цялата тема и нищо не разбрах. Не ме карайте да се чувствам така, бе мили хора. Млъвки, недомлъвки и айде. В крайна сметка има ли промяна и каква е тя. Наш форумен човек ли нещо зашефчи. И ако е така какво е то? И ако е така да викне по нещо за всеки. Тъй и тъй сме седнали на масата.



Тема Re: Има сериозно...нови [re: Kanellla]  
Автор ffloyd (баш майстора )
Публикувано28.09.20 14:15



Ше черпел на Коледа - като събере новия членски внос още 2 милиона лева





Тема Re: Има сериозно...нови [re: ffloyd]  
Автор Kanellla (ентусиаст)
Публикувано28.09.20 14:27



То и без това не остана до тогава. Ще изчакам.
Ти какво правиш кажи, освен да оправяш света.



Тема И пак...нови [re: scorpion4e]  
Автор ylkom (уча цял живот !)
Публикувано28.09.20 23:40



... пропускаш гората, а се взираш в листата!


Прочети първата част на поста ми. Това сред П.П. значи, че е допълнително, пожелателно и не толкова важно!
И пак: Важното се крие първата част на поста ми!



Тема Поканена си!нови [re: Kanellla]  
Автор ylkom (уча цял живот !)
Публикувано28.09.20 23:42



Срещаме се в София, говорим си кой какво го боли, говорим си как могат да се оправят нещата, "сверяваме си часовниците", борим се с вятърни мелници, пием...



А, иначе накратко:
КИИП БГ всички инженери - колегата Гергов,
КИИП БГ КСС - проф. Наско Георгиев,
Т.е. кликата на Начев и/или Крумов + Николчева и/или Кинарев НЕ МОГАТ ДА се докопат до касичката без разрешението на колегата Гергов! Кеф!

Язък им за голямата завера!

И последно: Николчева май е успяла да въвлече КИИП в поредния съдебен спор. Писала е становище за "Златен век" от името на КИИП. Затова си е подала отвод. Голям мерак имаше да ръководи, ама... То не става само с ядене, плюене и мазнене, трябва и ум!
Не стига, че Крумов се издъни с "Бер-Хелла", ами сега и тя да не остане назад! На колегата Гергов няма да му е лесно...

Това са накратко новините! Лошите не са толкова лоши, добрите не са толкова добри...

Редактирано от ylkom на 28.09.20 23:55.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.