Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:33 23.05.24 
Професионални
   >> Инженери
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: И още...нови [re: ffloyd]  
Автор ylkom (уча цял живот !)
Публикувано11.08.19 22:22



Не бива така. Използвайте неща с "копи/пейст" от линка и от коментарите тук. Не бива всички мейли да са еднакви! Тези хора не са глупави и използват "оръжия", които ние не познаваме: администриране, бюрокрация, документи, комисии...



Тема Re: И още...нови [re: ylkom]  
Автор ffloyd (баш майстора )
Публикувано11.08.19 22:23



Явно с имейли нема да стане работата....
Да му спретнем един импийчмънт - какво казва устава по въпроса ?





Тема Re: И още...нови [re: ylkom]  
Автор scorpion4e (непознат )
Публикувано11.08.19 23:02



Аз отдавна обяснявам, че умишлено се затрива и плюс това тази неблагодарна професия. Има тука един .. където се надсмива на всичко и всеки, с мотивът като има архитекти ще има и работа.

Само, че не гледа по-далеч от носа си, както впрочем и всички тия дето правят тези промени. Не си дават сметка, че унищожават една професия - вярно не много голяма група от хора, но я унищожават водейки се от собствената си алчност.

След като приключат житейския си път какво.... готов път за "големите" фирми и то не от България, достатъчно регулации, рестрикции, регистрации, печати, и прочие... До 4-5 години ще видите какво ще се случи с "кракнатия" софтуер, вече CSI има инициатива, въпрос на време и аутодеск да наеме "външна" компания...

Така или иначе се налага т.н BIM проектиране заложено в любимия ни ЕС.. 3к евра на година минимално и като ви кажат поне 5-10 служителя за еди си какво....

Аз съм ходил на събрания, писал и в този форум със заглавия до кога колеги... все тая.
Делегати, мелагати всичко е бол-шаф работа.....после защо боя бил възпитавал... еми възпитава..



Тема Re: И още...нови [re: scorpion4e]  
Автор ylkom (уча цял живот !)
Публикувано11.08.19 23:13



Това е така. Ама що не напишеш, какво да се прави? Да седим и да чакаме ли?



Тема Re: И още...нови [re: scorpion4e]  
Автор ffloyd (баш майстора )
Публикувано11.08.19 23:12



Ко ша става ба Ганчовски ?
Кот каже Рифирендума - каза партийната субсидия пада от 11 лв. на 1 лв .

Издигнал съм та за шеф на Киип - да видим ставаш ли за Слави Трифонов



Редактирано от ffloyd на 11.08.19 23:14.



Тема Re: И още...нови [re: ylkom]  
Автор scorpion4e (непознат )
Публикувано12.08.19 20:20



Ами, какво правя ..
Някой път пускам тема тук, ходя на скапаните събрания, взимам и някой колега с мен, гласувам против простотията вече 5-10 години...

В момента ситуацията е на доизживяване:
- младите колеги, излизат страшно неподготвени, разбира се има и изключения
- хората в активна възраст са обезверени, защото трябва да работя много повече и на по-ниски цени от т.н. елит, освен това има доста по-доходоносни безрискови дейности
-т.н елит е на прилична възраст, да не кажа пределна възраст(без да обиждам никои),но обират каймакът и то с право - със знания, с опит, някога и с ресурс - човешки..., но знания и кокал не се дават..



Тема Re: И още...нови [re: ylkom]  
Автор ffloyd (баш майстора )
Публикувано12.08.19 20:53



Ганчовски не го мисли ти - докопал са е до държавната баница, ше му плащаме заплата аз и ти до пенсия .


Уж да предава знания на студентите ..., но знания и кокал не се дават.. ? Пълен ъпсурт !

Иначе решението в Тиквистан е само революция, нов Народен съд и Белене !
Примера от днеска - паспорти на колите по 1000 лв. - нова кражба на Тиквата !



Тема Re: И още...нови [re: ffloyd]  
Автор scorpion4e (непознат )
Публикувано12.08.19 21:12



Човек отиди да се прегледаш. Това твоето не е нормално състояние. Като ме пита дали познавам новия кмет на Стражица или нещо подобно, защото предния бил починал и ти дължал пари не бях въпросния господин, сега съм някаква твоя въображаема личност... имаш проблем.

Потърси помощ, за твое добро е.





Тема Re: И още... [re: scorpion4e]  
Автор ffloyd (баш майстора )
Публикувано12.08.19 21:33



Къв ти е проблема .... ти нали не си Ганчовски





Тема Re: И още... [re: ffloyd]  
Автор scorpion4e (непознат )
Публикувано12.08.19 22:28



Ами не обичам да ми слагат епитети за нещо което не съм направил, като тъпанар например...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.