Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:08 22.05.24 
Професионални
   >> Инженери
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Какво се случва с Проектсофт?нови [re: zkinanev]  
Автор free willy (master)
Публикувано21.12.17 09:53



Колега, хубаво е да четем преди да пишем.
Когато пръстите са по-бързи от мисълта, нещата не вървят в красивНа посока...

По отношение на това какво е направено като продукт - аз не съм коментирал нищо.
По отношение на бизнес-поведението на субекта - може пак да ми прочетеш коментара...Ако трябва дори го остави да ти отлежи...

Повръщай, щом те напъва, но внимавай да не се обезводниш





Тема Re: Какво се случва с Проектсофт?нови [re: Teodor_RR]  
Автор Gofy (искам да знам)
Публикувано21.12.17 09:55



Не е ясно какво става. Преди няколко дни си получих обновяването на програмите. Писах им на мейла и ми отговориха. Обаче не дадоха друга информация.



Тема Re: Какво се случва с Проектсофт?нови [re: free willy]  
Автор kanellla-209815 (член)
Публикувано21.12.17 11:51



Да, ей сега ще седне да те препрочита.

Аз също не познавам Неделчо, но последното, което ще си помисля за него е това дето си написал - да не го копирам, че е грозно.



Тема Re: Какво се случва с Проектсофт?нови [re: kanellla-209815]  
Автор free willy (master)
Публикувано21.12.17 12:12



Ама то няма много нужда от мислене :
Човекът може да е много готин и да е голям специалист, но е калпав бизнесмен


...Един му се повръща, на друг му е грозно, трети няма да му хареса шрифта, с който пиша...
Баси лесноранимите естет-инженери...
Ето, сега вече и на мен ми се повръща

П.П.1 Не съм аз тоя, който продава програми, абонаменти, курсове итн, и после се покрива. Че на некоИ, виждам, трЕбва да им се разяснява всичко по-обстоятелствено...

П.П.2 Пуснете си тема за възхвала на бизнесмена Неделчо и си драскайте там, тъкмо ще можете да се преброите



Тема Re: Какво се случва с Проектсофт?нови [re: free willy]  
Автор kanellla-209815 (член)
Публикувано21.12.17 12:32



"П.П.1 Не съм аз тоя, който продава програми, абонаменти, курсове итн, и после се покрива. Че на некоИ, виждам, трЕбва да им се разяснява всичко по-обстоятелствено... "

Така де. Не си ти.



Тема Re: Какво се случва с Проектсофт?нови [re: d_i_z_z]  
Автор ffloyd (баш майстора )
Публикувано21.12.17 13:45



абе какво му пречи да си продава програмите - ни хляб искат, ни вода ?





Тема Re: Какво се случва с Проектсофт?нови [re: ffloyd]  
Автор kanellla-209815 (член)
Публикувано21.12.17 13:59



то и проектите ти така - ни ядат, ни пият.



Тема Re: Какво се случва с Проектсофт?нови [re: kanellla-209815]  
Автор ffloyd (баш майстора )
Публикувано21.12.17 14:07



жената инжинер - акъл море, глава шамандура





Тема Re: Какво се случва с Проектсофт?нови [re: ffloyd]  
Автор kanellla-209815 (член)
Публикувано21.12.17 14:17



пас



Тема Re: Какво се случва с Проектсофт?нови [re: free willy]  
Автор TVP (непознат)
Публикувано21.12.17 16:05



Първо човека не се е покрил. Писах преди няколко дена мейл на support@proektsoft-bg.com и човека след 2 часа ми отговори доста изчерпателно, какво се случва, защо се случва и как ще процедира от тук нататък.
Не мога да разбера как се дават определения за човек какъв бизнес прави при положение че очевидно нямаш отношения с него и нямаш представа с какво се сблъсква и какво му коства това. Кога ще престанем да се правим на големи разбирачи и ще спрем да плюем по хора, които определено се опитват да създадат нещо?


Като финал ще добавя цитат от отговора който получих от инж. Ганчовски "Старите потребители ще имат възможност да подновят абонамента си и да получават поддръжка за PSCAD и Design Expert. Ще поддържаме програмите в работещ и актуален вид".
Който иска нещо повече като информация да му напише е-mail човека не се крие ОТГОВАРЯ (ТИ ДА ВИДИШ).




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.