Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:53 03.06.24 
Професионални
   >> Инженери
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Гресираненови  
Авторвeнци (Нерегистриран)
Публикувано27.11.09 15:14



Тъй като виждам, че тук се намират доста добри инженери от всички специалност искам да ви питам следното. Възможно ли е да мазвам дупето на жена ми с грес преди анален или трябва задължително вазелин???????



Тема Re: Гресираненови [re: вeнци]  
Автормacльo (Нерегистриран)
Публикувано27.11.09 15:23



Баце, давай смело с такаламита!
Мажи и бойййййййййййййййй!



Тема Re: Гресираненови [re: вeнци]  
Авторeнцo (Нерегистриран)
Публикувано27.11.09 16:05



Един съвет от мен:
Карай на сухо, да и е гадно



Тема Възможно е...нови [re: вeнци]  
Автор Boждa (на племе телета)
Публикувано27.11.09 16:23



ама защо да учиш жената на чалъмите дето сам си ги правил с турските тираджии...



Тема Re: Гресираненови [re: вeнци]  
Автор ylkom (уча цял живот !)
Публикувано27.11.09 23:45



Тъкмо си мислех, че форумът позатихна и ето: тема!
За решението на този казус, според теоретиците може да се използват всякакви подръчни смазочни материали. Чувал съм дори и за бебешко олио!
Може да се изготви и ПБЗ: как ще се разположат участниците в процеса, възможни рискове и аварии, безопастност ... Чудя се, ако се занесе за съгласуване на "Будапеща", дали някоя сгодна секретарка няма да се позаинтересува ...


Малииииииииий, к'ви глупости пиша .... Извинявам се на колежките! Ние ви уважаваме и ценим!



Тема Re: Гресираненови [re: вeнци]  
Автор RozeRed ()
Публикувано28.11.09 02:58



Абе, то за възможно е възможно....... но все пак внимавай да не се подхлъзнеш .......... да няма после загуба на устойчивост

. Иначе конзолата е натоварена на нецентричен натиск.......... не си дал информация за размерите, усилията......... не се знае стройността.......... ако е много дълъг пръта /т.е. строен/, може да се наложи да го смятаме по деформирана схема........... геометрична нелинейност......



Тема Re: Гресираненови [re: RozeRed]  
Автор neravas ()
Публикувано28.11.09 10:39



Колежке, хайде сега - от мухата слон да не правим





Тема Re: Гресираненови [re: RozeRed]  
Автор ylkom (уча цял живот !)
Публикувано28.11.09 17:31



Извинявам се, че съм се съмнявал в чувството за хумор на колежките!
И така:
За деформирана схема говорим след 7-мия цикъл (РЕКЛАМА !)!
Интересен е въпроса по кои норми да й го ........ Щото те ни карат по българските, грубо и някакси с яд! Турските норми са прекалено традиционни и там се объркват понятията: с кого е за продължаване на рода, а с кого за удоволсвие....
Аз предлагам по Еврокод 2 - за стованобетон: мощност на сечението, дълготрайност. По Еврокод 3 и 4 - за стоманена здравина, но преди зоната на провлачването! По Еврокод 8 - без земетръс не може!


....и за вертикален земетръс ..... 2 транслационни и 1 ротационна форма ....



Тема Re: Възможно е...нови [re: Boждa]  
Авторxpиcтakи (Нерегистриран)
Публикувано30.11.09 09:18



А Вожде не си прав така да нареждаш човека. Представи си, че работи стругарче некъде по провинцията за 250лв. на месец. А ако е любител на аналните удоволстви и ръцка дъто на жената или комшийката (или и двете) често. Ха сега му сметни разходите за вазелин и кажи до къде ще му стигне заплатката. А гресчица покрай струга колкото щея (т.е. е безплатна). И хубаво праи човека че първо пита щото иначе може да стане съкатлък.



Тема Re: Възможно е...нови [re: xpиcтakи]  
Автор Boждa (на племе телета)
Публикувано30.11.09 11:11



Прав си...обаче ме съмнява нещо тая работа. Тия жени олио нямат ли си вкъщи...






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.