Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:16 15.06.24 
Професионални
   >> Инженери
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема работа за инженер на години?нови  
Авторoпитeн (Нерегистриран)
Публикувано25.02.08 19:03



Инженер на възраст (пенсионна) с голям опит в ремонт/поддръжка на ТЕЦ, без чужди езици, без компютър. Според вас човек с такова описание има ли шанс да си намери прилична работа?



Тема Re: работа за инженер на години?нови [re: oпитeн]  
Авторинжeнep (Нерегистриран)
Публикувано25.02.08 19:34



Много малка вероятност, но не е невъзможно. В края на краищата, ремонтът и поддръжката на ТЕЦ едва ли изискват владеенето на чужди езици и работата с компютър, въпросът е собствениците на такива ТЕЦ доколко са наясно с това. Според мен е до късмет.



Тема Re: работа за инженер на години?нови [re: инжeнep]  
Авторoпитeн (Нерегистриран)
Публикувано25.02.08 21:11



Работата не се ограничава до работа в ТЕЦ естествено :) Който е запознат ще знае за какво става дума и нужните умения едва ли са полезни само за това конкретно място.



Тема Re: работа за инженер на години?нови [re: oпитeн]  
Авторhiksa (Нерегистриран)
Публикувано26.02.08 09:14



Абе дядка, ч си ходи на село да садиш домати и остави младите да бачкат. До колко години искаш да пачкаш? До двеста ли???



Тема Re: работа за инженер на години?нови [re: hiksa]  
АвторOM (Нерегистриран)
Публикувано26.02.08 10:01



hiksa, баба ми казваше: Не ме е страх от такива, дето идват откъдето аз вече съм се върнала.
Човека пита, ако нямаш какво да му отговориш, просто си замълчи.



Тема Re: работа за инженер на години?нови [re: oпитeн]  
Автор mguergov (стр. инженер)
Публикувано26.02.08 10:53



oпитeн, успех в търсенето на работа! Свестните работодатели търсят свестни хора. Възрастта понякога е голямо предимство (стига човек да е здрав, разбира се), хората са по-свободни (за опит да не говорим :).
А за кой град става дума?

---------------------------------------
Първо се запознай с Manual.

Редактирано от mguergov на 26.02.08 10:54.



Тема Re: работа за инженер на години?нови [re: oпитeн]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано26.02.08 16:11



Човек може да си намери прилична работа, не само без да разбира от чужди езици и компютри, но и от ремонт/поддръжка на ТЕЦ хабер да си няма. Може да е абсолютен лаик във всяко отношение - това не е проблем. Важното е да има връзки. Няма ли, може да е истински гений, но ще бачка това, което не се е харесало на връзкарите. За България говоря, другаде сигурно е по-различно.



Тема Re: работа за инженер на години?нови [re: hiksa]  
Авторoпитeн (Нерегистриран)
Публикувано26.02.08 18:10



Това ми прозвуча като страх да не ти вземе някой работата?



Тема Re: работа за инженер на години?нови [re: Sargon lll]  
Авторпporpaмиcт (Нерегистриран)
Публикувано26.02.08 18:12



не е така. аз мога да кажа за ИТ сферата - при такава остра нужда от кадри не е нормално някой да си затрие бизнеса като прилага соц методи.



Тема Re: работа за инженер на години?нови [re: пporpaмиcт]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано26.02.08 20:07



За IT може би не е така, аз визирах традиционни инженерни дейности.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.