Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:11 01.06.24 
Професионални
   >> Инженери
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Въпрос за инж..........нови  
АвторЦoнka (Нерегистриран)
Публикувано11.06.03 23:01



Мнението на доц.Водкова от БАН е ,че 99.999999% от студентите са преписвачи и като се дипломират са неспособни да работят .Който е съгласен с доцентката наздраве!Тази година идеотчета догодина патриотчета!



Тема Re: Въпрос за инж..........нови [re: Цoнka]  
Автор Karl Terzaghi ((((((·))))))
Публикувано11.06.03 23:47



А моето мнение е, че си доста боса в правописа, Цонке



Тема Академик Ракийков ще те светне по въпросанови [re: Цoнka]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано12.06.03 07:47



Хей, ентелегентино! Ми, не мой тъй, бре. Бива ли таквиз излагации да прайш? К'ви са тия неудобни въпроси, бе?

От мен да знайш. Никой никога не преписва. Пищови не съществуват. Всички тия твърдения са безпочвени.



До доказване на противното.



Тема Какво стана с модератора?нови [re: Цoнka]  
Автор GeorgeDD (свободен)
Публикувано12.06.03 09:15



Нямаше ли да си избираме модератор на клуба?

Все это ничего по сравнении с мировой революции


Тема ами айденови [re: GeorgeDD]  
Автор BCт3kп (горещовалцувана)
Публикувано13.06.03 18:46



аз гласувам за бащата на земната механика



Тема Re: ами айденови [re: BCт3kп]  
Автор [CAD/MAD] (непознат )
Публикувано14.06.03 08:43



Права е жената. Истината е че на по-голямата част от студентите изобщо, трябва да им се издава диплома по специалност "ПИЕНЕ НА КАФЕ".



Тема Re: спец."Пиене на кафе"нови [re: [CAD/MAD]]  
АвторЦoнka (Нерегистриран)
Публикувано14.06.03 09:37



Така е и после като започнат работа 50% от работното време отива за пиене на кафе,водка,ракия и бира.Егати и държавата и студентите ха наздраве!



Тема Re: ами айденови [re: [CAD/MAD]]  
Автор BCт3kп (горещовалцувана)
Публикувано14.06.03 09:38



това от лични наблюдения ли го твърдиш или просто така си пишеш? Какво си завършил все пак ако не е тайна и ако не си кой курс си?
За да ти обясня, че този номер с кафетата във УАСГ минава много трудно и то най-много до средата на втори курс. Обикновено излишното кафе се компенсира с доста безссънни нощи по време на заверката и сесията за тези, които могат да понесат това натоварване. Останалите са вън от играта.
Звучиш ми като икономист. В УНСС-то наистина хората нямат много свободно време за кафе, защото са изцяло погълнати от личния си бизнес или пълен нормален работен ден в някоя фирма. А образованието си се взима без проблем покрай всичко останало. Много често просто за замочувствие.



Тема Цонке, объркала си клубоветенови [re: Цoнka]  
Автор BCт3kп (горещовалцувана)
Публикувано14.06.03 09:47



Тези писания ги премести в клуб "студенти".
Студент е всеки средностатистически младеж или девойка на възраст от 18 до 24 години, на който средните доходи на родителите са на нивото на средната работна заплата за страната и над нея. Тук е клуб "инженери".
Много мразя да ни бъркат с останалите "студенти-кръжочници" .



Тема Re: ами айденови [re: BCт3kп]  
Автор[CAD/MAD] (Нерегистриран)
Публикувано14.06.03 13:50



Приятелю,
Чети условието на задачата внимателно. Това за кафетата беше отнесено към студентите като цяло. Колкото до ВИАС, недей да ми обясняваш. За петте години, които съм прекарал там съм се нагледал на студенти, които заверяват първи и нямат поправки но иначе не могат да вържат колко е "две по две"... :)))

Ето и няколко хита:
1. Колега диктува отчет по четири метрова лата: "Пет и тридесет..."
2. Въпрос към мен по враме на изпит: "Абе, ъъъъ... То това географската дължина нагоре ли беше или настрани???"
3. Разтреперан зубър по време на изпит: "Ама госпожо, не може да ме скъсате, знаете ли колко време съм учил - 20 дена!!! Обаче сега съм притеснен и нищо не мога да си спомня..." - този беше такъв нахален помияр, яко го сдухвах. :)))

Няма да отварям дума за огромната манифактура за проекти и упражнения -Студентски град.
Поздрави.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.