Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:16 08.05.24 
Технически науки
   >> Енергетика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Има ли уред за икономия (кражба) на ток?нови [re: koko]  
Авторkalin (Нерегистриран)
Публикувано10.10.06 01:34



Имаме разработено такова устройство,което достига до 70% икономия.Негативната му страна е че се монтира само на уреди работещи без индукция.Ако искате повече информация ми пишете на kalin652@abv.bg или тел.0887707409,032/689246,032/216829



Тема ami ima ama parwo go izprobaite i posle go kupete-нови [re: kalin]  
Авторicoper (Нерегистриран)
Публикувано18.10.06 13:56



преди време си бях поръ4ал такова устроиство от меджик фактори и се оказа пълна измама(кътия пълна само с епоксидна смола)за 450лв.След това бях намерил един които продаваше инфо за универсално устроиство за вси4ки електромери само за 1000лв.,но после и така и не се и обади.И още много реални и измислени устроиства.В краина сметка след много пръснати пари по такива ъстроиства и инфо за тях разбрах едно 4е в БГ никои не продава реално работещо устроиство.Аз съм в Гърция и след дълго сърфиране в нета наи накрая открих инфо как да си го направя и това е ве4е факт.проблемът е 4е не толкова лесно да си го направиш и без помоща на един мои приятел нямаше и да успея.В самата схема няма никакви програмируеми процесори както сигорно са ви лъгали,но има някои настроини на 4естотата на импулсите,което 4овек с общи познания не би успял да извърши сам.Както казах аз ве4е имам такова универсално устроиство за което гаранцията е около 10год.без да даде някакъв дефект.Нума ограни4ения за използванит ток(освен от дебелината на кабела).И не6то което друг не го прави преди да го продам правя демонстрация.Подходящо е за вси4ки видове електромери,механи4ни и електронни(само монофазни).Ако някои се интересува може да ми пи6е на: hiro@mail.bg Za w momenta se gotwq da gi pusna na GR pazar a posle i w BG.



Тема еи всеки се нешто продава -демонстрация му имаикатнови [re: kalin]  
Авторicoper (Нерегистриран)
Публикувано18.10.06 14:04



за да отговоря и на калин без да го обиждам това което предлага е една преработена схема на легален урен които постига реална икономия в рамките на:20-33%.Работи на принципа на кондензаторите и доста 4есто се слу4ва да даде дефект,които лесно се премахва като се заменят електролитните кондензатори.Поправи ме ако греша?



Тема Re: Има ли уред за икономия (кражба) на ток?нови [re: koko]  
Авторlaboratoriqta (Нерегистриран)
Публикувано22.10.06 02:56



Скоро време ще има уред. В момента е в период на изследване. Има проектирано всичко. Сега се прави. Електронен е , ако ви интересува и наситина кара ел. мера да не отчита. Обаче не очаквайте, че ще спре цялата консумация или ще го накара да връща. Това са глупости. Уреда е за активен товар до 3 Кв и спокойно може да не отчита на бойлери или ел. печки. За разлика от някои хора тук , аз и моя екип гледаме по реално и затова не ви говоря глупости от рода на спира ел. мера изцяло или пък го кара да върти обратно. Просто включваш уреда и консумацията на бойлера или печката не се отчита. Бойлерът e най-големия консуматор за едно семейство и е достатъчен този уред.



Тема Re: Има ли уред за икономия (кражба) на ток?нови [re: laboratoriqta]  
Авторicoper (Нерегистриран)
Публикувано24.10.06 11:09



ок ша си го взема ама искам първо демонстрация,а става ли?





Тема Re: Има ли уред за икономия (кражба) на ток?нови [re: icoper]  
Авторlabortoriqta (Нерегистриран)
Публикувано24.10.06 20:33



Изрично казах, че не се продава. Само за лично пшолзване е!!! Така, че не ми правете пове4е такива предоложения!!!



Тема Re: Има ли уред за икономия (кражба) на ток?нови [re: labortoriqta]  
Авторпитaщa (Нерегистриран)
Публикувано31.10.06 02:24



Ами тогава защо не споделиш схемата като не искаш да пе4елиш?????



Тема само да те пипна . . .нови [re: koko]  
АвторEмo (Нерегистриран)
Публикувано31.10.06 11:12



Ами плащаш, щото ползваш бе. Ти как инак я мислиш тая работа. Уред търсил, крадец щял да става. Само да те пипна свят 'ше ти се извие. То заради такива кат' тебе целата система е едно мазно лайно. Ти к'во си мислиш, че 'системата' ли 'ше излъжеш. Да те и в умника дет' се извъди, търси акъл как да краде ебати тъпака, и 'кражба' не е синоним на 'икономия'.

И 'сички пък се насмитат да му помагат, да открадне индиректно от тях, ебати овцете, 'ше се консултират как да извършват престъпления.



Тема в лабораторията на 1во районнонови [re: laboratoriqta]  
АвторEмo (Нерегистриран)
Публикувано31.10.06 11:47



'ше ти спрат токовете с много прости устройства на теб и на целия ти 'екип'. Да те и в 'екипа' и колко е консумацията на един бойлер месечно бе лаборанта. Аре копи от тук и в ексела 'най-големия консуматор'
=1.02*78*(80-10)*30*4.186/3600, kWh;
=194.54 kWh или около 30 кинта на месец за 80*30=2.4 m3 вода с температура 80С или равностойно на 2.4*80/55=3.5 m3 на 55С (топлофикация). Ето сметките са готови, вече можеш да си разпуснеш 'екипа' и да затваряш 'лабораторията'.


Всичко било вече проектирано, да те и в проектантина, където се извъди. Ненаизследвал се той. Да те и в изследователя. Увъртел се в електроника. Само да ми паднеш такъв 'активен товар' товар съм ти приготвил, така реално 'ше загледате целия 'екип' дрисльовци, пардон 'лаборанти', 'проектанти' и 'изследователи'.

'Ше ви пипна аз



Тема Re: в лабораторията на 1во районнонови [re: Eмo]  
Авторekcпepт (Нерегистриран)
Публикувано31.10.06 12:06



Емо, не се нерви, бе. Нека си дадат парите. Както казва една позната екстрасенска, българинът е приятно луд. После ще се убедят, че такова животно нема. Та с две думи - електромерите са индукционни и статични.
При индукционните диска е задвижван от въртящ момент, пропорционален на U*I*cosФ. Та нека някой да докаже, като нещо промени от трите, как печката Лъч хем ще грее с 2 кВт топлинна мощност, хем електромера ще се върти като товар 1 кВт. Или ще промениме на реотана косинуса ?


При статичните - там пък е електроника и софтуер. Та отгоре на всичко и си записват вътре кво става последните няколко месеца.
Та икономията/кражбата става ката в Столипиново - или правиш байпас, или откачаш проводници, или разменяш начала и краища.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.