Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:11 18.04.24 
Технически науки
   >> Енергетика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Макаренконови [re: pgp]  
Авторлeo (Нерегистриран)
Публикувано01.12.06 16:56



нема значение че е само за активен товар важното е те да са вътре а не ние
по горенаписаното съм работил но ефекта е много малък бих казал даже нищожен и не работи при цифровите електромери



Тема Re:zdrasti nevernikoнови [re: kyky]  
Авторicopir (Нерегистриран)
Публикувано03.12.06 10:57



ами да ти кажа изгарям от желание да направя една демонстрация на Енергетика,а и нека да си донесе вси4ката измервателна техника която намери под рака:"Нека да оставим фактите да говорят"





Тема Re:zdrasti nevernikoнови [re: icopir]  
АвторRessam_Pahlawi (Нерегистриран)
Публикувано05.12.06 15:16



зарежи го неверника и сподели с мен МОЛЯ
ressampahlawi@abv.bg
ще съм много признателен



Тема Re: Макаренконови [re: Eмo]  
Авторoтличниk (Нерегистриран)
Публикувано15.03.07 22:49



Аве Емо ли си какъв си не знам,но ти на много честен ли се направи не разбрах?Ако е тъй какво правиш в тоз форум?!Ти ченге ли си или продаваш електричество?Аман от такива като тебе,дето са безсилни да направят нещо друго освен да обиждат! Щял да им види сметката той!Аз се въздържам да те обиждам тук,защото всички те разбраха че целият свят ти е крив!Кво да не би да си я закъсал със секса?Ако е тъй обади се! Ще помагаме!Току виж и на теб някой ти спрял електромера!А колкото до Ремаг мога да ти кажа че видях това устройство в един магазин за ел.материали.Не разбирам от патенти ,а и не ме интересува.Аз също бях скептик по този въпрос,но момчетата в магазина ме убедиха нагледно.Електромера им е механичен.Спряха всички консуматори.Включиха"нещото" в контакта ,а в него включиха печка с 2 реотана.Печката загря и започнахме да броим броя на обиколките на шайбата на електромера за една минута.Не помня колко обиколки направи,но без "нещото" направи 3 обиколки в повече.Дотук добре,но се усъмних в това дали не намаля просто електричеството което минава през него и поисках с една ел.лампа да проверя поне нагледно.Със и без него лампата си светеше с една и съща сила.Прочетох за принципа му на работа и виждам че има логика,а и дефакто го видях с очите си че работи.Просто горепосочения господин да вземе да прочете инфото.Но той е май хем ченге,хем света му е крив.Малка му е патката ли,или не му става не знам,но нещо има със сигурност!

Сигурно сега ще се обиди и ще вземе да иска да я показва,или да ме заплашва с нея,но това повярвайте не е от много акъл,а от комплекси от които не може да спи. Та не знам сглупих ли като си го купих това нещо,но за сега съм доволен и това дали върши работа го виждам по сметката си. А колкото до другите уреди който изцяло спират електромерите,ако успеете да ги направите ,не се чувствайте гузни! Няма за какво! Едва ли ЕОН примерно се чувстват гузни когато ви ограбват като ви надписват сметките,или ви продават некачествен ток примерно 130 волта.Мен лично надути сметки няма да ме съборят,азащото слава богу печеля добре,но мразя да ме лъжат и да ми се смеят в лицето"явно"Та ако от крадеца се краде,то това не е кражба.В тази измислена и нещастна държава,право да крадат имат само богатите според "Емчо". Аз отдавна се интересувам от такива устройства и ровех къде ли не,но нали не разбирам от тази материя се наложи да ползвам услуги на роднина който е електронен инжинер,за да ми ги направи.Изрових от украйнски сайт едни схеми,после от някакъв руски сайт други.В румънски сайт също има.Та най накрая едната схема проработи.Няма никакви програмирани чипове вътре.НО!!! Уреда работи и спира реално 6 киловата,но има проблем.Проблемът е че колкото повече го товариш,по-силен "писък" издава електромера! И не само той.Всички уреди които имат трансформатори,започнаха да шумят.На това май вие ел.техниците му викате брум. Това не е"безопасно" на места където може някой да го чуе,пък и може да изгори електромера или уредите предполагам.Може би му трябва някаква доработка ,или настройка.Та такива устройства има господа.Само че в нета има много дезинформация,която се пуска нарочно за да се псувате по форумите и никой на никого да не вярва! А и ченгета има много!Влязох тук за да видя до къде са стигнали нещата и вероятно да намеря нещо което да е по-добро от това което се получи при мен.Така като гледам няма да намеря нищо смислено.Пожелавам успех на всички които търсят!



Тема Re: Макаренконови [re: oтличниk]  
АвторEмo (Нерегистриран)
Публикувано16.03.07 10:29



Почвам да разбирам, понеже смятам кражбата за престъпление и не вярвам на глупости ставам ченге, продавач на ток, скъсява ми се патката, не ми става патката, имам проблеми със секса, крив ми е света и това е най-малкото. Аз съм ясен, 'дет се вика.

Ами Вие Уважаеми, алтруист и човеколюбец, откривател на невероятното работещо 'устойство' (не знам как да го наричам), кат' си толкоз добър и уверен, защо просто не постнеш тази фантастична работоспособна схема и да ни разясниш, то е трудно за разбиране, но 'ше се старем, как работи туй прехвалено чудо. 'Къв успех 'ше пожелаваш на търсещите, ти можеш да спестиш мъките им, дай им го бе бате, що си го 'стиснал' само за себе си.

Виж това с магазина наистина е забавно, великото изобретение гние в прахоляка по витрините на квартални магазинчета за електроматериали, продавачите охотно го демонстрират, но са твърде заети, за да го свържат към собствените електромери. И ти, гений на съвременната наука и творец по душа, се включваш в експеримента като правиш прецизни измервания с изключително чувствителния прибор - 'ел.лампа'. Добре, че съм седнал, отдавна не се бях смял така, благодаря ти.

Пожелавал успех - таратанци, между другото някой пита дали си пиеш хапчетата, е, пиеш ли си ги редовно?



Тема Re: Макаренконови [re: Eмo]  
Авторoтличниk (Нерегистриран)
Публикувано17.03.07 12:59



А ето го и Емо! Колко човека вкара в затвора днес?Ти май в стремежа си да беснееш по форумите нищо не си разбрал отново!Или се чудиш каква дезинформация да пуснеш пак?Дай да не обсъждаме кой колко е гениален или образован.Ти явно си геният в тази област,а аз съм просто един неук лапнишаран който си е губил времето с история и музика ,вместо да да се захване с нещо "по-съществено",примерно като да стана полицаи,или да обиждам хората по форумите!Но и аз като теб господин правозащитнико ползвам електричество! Никога не съм споменавал че съм специалист в тази област.Даже може да се каже че съм почти неук.И начина по които направих проверката за себе си е единственото което ми дойде наум.Но ми се стори достатъчно!Естествено и аз съм чувал за прибори за измерване,но 60 лева не ми се сториха толкова много,че да не задоволя любопитството си!Какво са 60 лева дадени на някой евентуален мошеник,в сравнение с хилядите с които са ме излъгали тези който ме снабдяват с електричество?!Въпросното чудо го закачих на бойлера си и резултата го виждам по сметките си за ток и хапчетата който не пия,мога да ги отстъпя на теб И щом смяташ кражбата за престъпление,не мислиш ли че когато ЕОН надписват сметките на хората заради некъдърни служители,слабо електричество,или нарочно е нередно?Как мислиш това престъпление ли е?Ти голям правозащитник ли си в тази бандитска държава,където най големите престъпници са тези които ни "управляват"?Нямаш нищо против тези дето крадат с милиони и милиарди,а си се захванал с бедните хорица дето едвам свързват двата края!Не мислиш ли че именно тези които "карат кораба" дават пример на останалите?!Съвсем отговорно ти казвам,че никога през живота си не съм откраднал нищо,но сега бих го сторил с удоволствие.А колкото до "схемата" я има в http://www.pozitron.ru/ мисля,но до колкото знам не е пълна или нещо не е както трябва там и трябва да се доработи.Не напразно съм я дал на някой който разбира от такива работи и не знам доколко ще успее да я усъвършенствува за да се избегнат проблемите за които споменах.А ти не се ядосвай ако някой друг е успял поне малко,а не само да си чеше езика в някой форум.Сигурен съм,че в тази изстрадала държавица не всички кадърни хора са избягали зад граница и все ще се намерят такива дето ще успеят да го направят въпросното "нещо" Даже съм убеден че много хора са успели,само че не си губят времето да се разправят по форумите и това са хора можещи и действащи,а не пасивни дърдорковци! И с опасения че и аз се превръщам в "дърдорко" ти пожелавам успех в "лова на вещици" и ако ти идва мерак да се псуваме мога да ти дам един адрес в ICQ 224 778 781



Тема Re: Макаренконови [re: Eмo]  
Авторhaha (Нерегистриран)
Публикувано17.03.07 13:18



Ave Emooooo! Ti ko praish tuka bre,shtom ne si ot tezi deto tarsqt reshenie po vaprosa? Ima 3 vazmovni otgovora,no i trite izkliuchvat vazmojnosta da si chesten chovek! Ili si chenge,ili si ot tezi deto poluchavat pai ot prodajbata na el.i mnogo se qdosvash ot fakta che na horata im e pisnalo da gi kradesh i tarsqt nachin da si go varnat!.Ili si nqkoi deto prodava takiva "uredi" ama palni sas smola i mnogo te e qd che horata ne iskat da si davat parite na takiva kato tebe! A nai veroqtno si prosto edin neshtastnik deto mnogo iska da si ima takova neshto,ama nqkoi po hitar ot teb ti e prodal prazna kutiq i sega umirash ot qd i se chudish kak da si go izkarash na nqkoi.Koi ti e vinoven shtom se dupish ,bez da si prigotvqsh vazelin?!!!Aj siktir ot tuka bre hahahaha!



Тема Re: Макаренконови [re: haha]  
Авторoтличниk (Нерегистриран)
Публикувано18.03.07 01:52



Абсолютно си прав!!! Най-вероятно някой му е набутал някоя кутия пълна със смола и сега го е яд и не се побира в кожата си че се е прецакал сам.Вече е минал етапа на самосъжалението и сега е на етап "waaaaar"





Тема Re: Макаренконови [re: oтличниk]  
АвторEмo (Нерегистриран)
Публикувано18.03.07 11:56



Ха ха, и двамата не познахте. Съжалявам, че трябваше да разбия единствената ви утеха, че има по-големи глупаци от вас. Но така е, живота е несправедлив.

Интересно, откъде знаете какво има в ментето на 'великото устройство', вие сте ебати балъците, цял живот в опит да ебете дявола във въздуха не е леко, някои не издържат.



Тема Re: Макаренконови [re: Eмo]  
Авторhaha (Нерегистриран)
Публикувано18.03.07 14:18



Аве тоя наистина бил много прост! Мисли си че когато неговата дума е последна във форума и край!Вижти ма къв съм пич,не си оставям магарето в калта

Аве цървул пробит такъз,ти нали уж можеш да четеш!Ти не видя ли от ко са оплакват хората в този форум! От това че никъде не можеш да намериш нищо друго освен кутия със смола!Ако беше чел достатъчно щеше да разбереш от къде знаем.Аз лично не произвеждам такиз неща и не аз съм те наебал без вазелин! И човека същото ти го каза! Въри си оплаквай ебания гъз в някой друг форум,или си смени речника!И друг път преди да си купиш килограм епоксидна смола,първо прочети ко пишат хората! Вярно че мъжко дупе един път се ебе,ама тъй кат та гледам си готов да повториш!Аи сега напиши малоумен коментар да си последен!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.