Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:45 22.05.24 
Политика, Свят
   >> Емиграция
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: HSMP - за UKнови [re: kanila]  
Авторgorro (Нерегистриран)
Публикувано03.02.04 17:58



chetoh wyw drug forum 4e e wazmojno da si prowerish statusa kato se obadish v Home Office. Az sam si izpratil dokumentite no wse oshte niamam nomer za sledene i se chudeh dali niakoi moje da dade sawet w tazi nasoka?



Тема Re: HSMP - за UKнови [re: gorro]  
Автор kanila (спящ)
Публикувано04.02.04 13:22



Да, ако се обадиш, ще ти кажат, че са ти получили документите и се обработват. Евентуално могат да ти кажат и колко е средното време за обработка в момента.



Тема Re: HSMP - за UKнови [re: kanila]  
Авторbug-master (Нерегистриран)
Публикувано06.02.04 15:31



Nqkoi prashtal li e docs ot BG? Ako se nameri nqkoj da otgowori koj kurier e polzwal?



Тема Re: HSMP - за UKнови [re: bug-master]  
Авторarthur (Нерегистриран)
Публикувано07.02.04 21:17



a nqkoj da e poluchil otgowor?



Тема Re: HSMP - за UKнови [re: arthur]  
Авторgorro (Нерегистриран)
Публикувано10.02.04 16:30



mislia che samo w edin drug forum na budilnik imashe edin otgowor 4e bulagrian e polu4il HSMP visa. Az wse oshte 4akam za polu4a otgowor za sega samo mi warnaha originalnite dokumenti i mi izpratiha nomer na moya slu4ai.



Тема Re: HSMP - за UKнови [re: kanila]  
Авторgorro (Нерегистриран)
Публикувано10.02.04 16:33



kanila, polu4i li otgowor we4e?



Тема Re: HSMP - за UKнови [re: gorro]  
Автор kanila (спящ)
Публикувано10.02.04 18:12



Nqma oshte.



Тема Re: HSMP - за UKнови [re: gorro]  
Автор leedsfan (непознат )
Публикувано11.02.04 11:13



Gorro, mojesh li da kajesh ti koj kurier si izpolzwal za docs? i kak stawa arrangementa da ti gi wyrnat po syshtiq? Ths.



Тема Re: HSMP - за UK [re: leedsfan]  
Авторgorro (Нерегистриран)
Публикувано11.02.04 13:32



az izprashtah docs ot UK, i im polzwah obiknopwennata Royal Mail - kato poiskah da gi izpratia s Registered mail - t.e. 24 4asa dostawka. Niamam poniatie kak e izprashtaneto ot BG ako me pitash za towa, pi4. dano niakoj da moje da te posywetwa za towa. Znam 4e 4etoh 4e moje da si organizirash twoi kurier da wzeme obratno docs, no 4etoh po forumite 4e towa ne e luybimata opcia na Home Office zashtoto im uweli4awash rabotata. te obiknowenno mai poemat grizhat za wrashtaneto na dokumentite



Тема Re: HSMP - за UK [re: gorro]  
Автор leedsfan (непознат )
Публикувано11.02.04 15:24



Thanks. shte pitam pak ;)
Moga da gi pusna i ot UK, no de fakto imam business vizitor visa i nqmam prawo na transfer kakto e upomenato w ukazaniqta. Wse edno shte namerq nachin.
Kysmet ;)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.