Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:14 21.05.24 
Политика, Свят
   >> Емиграция
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Нищо не си разбрал!нови [re: Ariel]  
АвторVal (Нерегистриран)
Публикувано16.07.01 11:44



Усетих, но след няколко седмици се връщаш и ще видиш, че говоря реални работи, без шега. Освен това май се разчита на мен да съм programmer, така че нямам място за шеги на тази тема. За друго може!



Тема Re: Нищо не си разбрал!нови [re: Val]  
Автор jamie (подминаващ)
Публикувано16.07.01 11:46



Ау, сякаш си ме прокълнал :-))))
Тази сутрин ми откраднаха касетофона на колата !

don't waste my time - waste yours !


Тема Re: Нищо не си разбрал!нови [re: jamie]  
АвторVal (Нерегистриран)
Публикувано16.07.01 12:10



Не свикна ли вече? Точно затова съм писал по-горе! Предпочитам да си пия бирата в дърт Крайслер с перспективата за нов такъв, отколкото да си пия същата в дърт Москвич без никаква перспектива и с надеждата, че някое гадже ще ми се върже.



Тема Re: Basi raia...нови [re: Balam]  
АвторVal (Нерегистриран)
Публикувано16.07.01 12:16



За живот ли говорим или за съществувание? Дайте първо да уточним тези неща! Идеалният живот за пигмея е да успее да оцелее през деня и да се наспи в палатката от листа през нощта. Такъв човек със сигурност няма да хареса живот в Ню Йорк. От това не следва, че американеца живее зле.



Тема Re: Нищо не си разбрал!нови [re: Val]  
АвторAriel (Нерегистриран)
Публикувано16.07.01 18:18



Xaxa, iziadohte me...:))) Daite po-veselo de, ama i ste seriozni!
Val, ako si piesh birata v dart Kraisler
1)Shte aresuvat Kraislera, zashtoto e na poveche ot 10 godini i da se kara e opasno. Tova shte ti izlezed kam $500.
2)Da piesh v kola e prestaplenie, za koeto shte arestuvat teb i shte ti vzemat knijkata pone za 1 godina. Globata shte e m/u 1000 i 5000$. Ne iskam da ti ovbiasniavam kakvo e da niamash pravo da karash kola - interesno kak shte hodish na rabota, moje bi na stop:)))Spored federalen zakon e dostatachno samo da ima razpechatana butilka alkohol v kupeto na kolata, za da te arestuvat. Niama nujda da naduvash nishto:)
3)Za gadjetata - niamash dumata:))) Shte doidesh shte vidish, xaxa:)))
Haide po-veselo, v tia jegi carstvoto savsem se e vkisnalo:)
Pozdravi, tuka e priatno toplo i oshte po-priatno slanchevo




Тема Viva Ariel!нови [re: Ariel]  
АвторEleya (Нерегистриран)
Публикувано16.07.01 19:18



Ariel,
vmesto da se oplakvash ot jivota v USA i da mechtaesh za bireni sledobedi na rodna zemia vzemi se dovlechi tuk i da hodim da piem bira ot termusi v parka :)



Тема To Eleyaнови [re: Eleya]  
АвторAriel (Нерегистриран)
Публикувано16.07.01 19:52



Ako vsichko e "nominalno", taia vecher 8 PM sam v Boston Pavilion da slusham Satriani v Vai. Hodia s pola ot ogromno balgarsko zname, poznavam se lesno:)))
Inache weekenda traibva da karpia edin pokriv v Waban...ta ako vali:)))...
termosa e ot tebe:)))

Ice age coming
Ice age coming
Let me hear both sides...




Тема Re: Basi raia...нови [re: Val]  
Авторgogo (Нерегистриран)
Публикувано16.07.01 22:30



Moge li edin vupros kum Bulgarite v USA-birata v termos li ia piete?

Az sum si v BG i v momenta mi e mnogo got - biah navun s priateli na po bira i kartovki i sega pak si piivam studena birichka (tuk sa strahotni gegi).
Sled niakolko sedmici shte izleza v otpuska i otivam na moreto.
Izobshto v momenta mnogo se kefia no zimata kato doide smetkata za parno i mi se stugva taka che vsichko si ima i hubavata i loshata strana.
Pozdravi



Тема и още нещо...нови [re: gogo]  
Автор Pitanka_ (непознат)
Публикувано17.07.01 17:50



тези приятели, с които си пия бирата и със сигурност не се притесняваме дали ще ни застрелят(?!) там някъде зад океана май не мога да ги намеря, нали?



Тема V termus e gadna :*(нови [re: Pitanka_]  
АвторEleya (Нерегистриран)
Публикувано18.07.01 18:32



Da, za sujalenie birata ia piem v termusi ili tzvetni chashi... Malko e kofti, no....
Taka e v MA....

I niama Kamenitza :*(




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.