Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:57 14.05.24 
Градове
   >> Елхово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Презентацията на града ...  
Автор hubavkata (непознат )
Публикувано21.05.09 11:25



Извинявам се предварително на всички ако нещо съм сгрешила със побликуването на клипа тук , намерението ми бе напълно доброжелателно и мислех че ще има доста отзиви дори било то отрицателни ,мнения доставяне на различни материали за да се направи нищо доста по красиво но явно никой не е харесал клипа за града и положения труд освен един човек който е писал мнение по темата не съм целяла комерсиализация .Исках да ви събудя но УВИ!!! Желая Ви успешно живуркане



Тема Re: Презентацията на града ...нови [re: hubavkata]  
Автор abat_toni (непознат)
Публикувано21.05.09 15:04



Хубавице, не се обиждай на Елхово. Ти си се постарала, направила си презентация, е добре! Не е нужно да искаш мнения от хората, те или ги има или ги няма. И в двата случая информацията е поднесена и тя ще си изпълни предназначението. На който не му харесва да не я глета или да направи по-хубава. Факта, че ти си проявила инициатива, но не срещаш обратната връзка с /не/благодарното население трябвя да е за пример за бъдещите ти творчески планове. И от мен да знаеш - нищо не прави даром. Казва ти го човек с богат и горчив опит. Колкото до Елхово, знай, че то е като заспал вулкан и в желанието си да го разбудиш може да изгориш в него. Ама "споко" , ще ти се помогне ако се наложи.



Тема Re: Презентацията на града ...нови [re: abat_toni]  
Автор hubavkata (непознат )
Публикувано21.05.09 15:17



abat_toni знаеш ли прав си аз бях до тук.Оставила съм ти бележка намери и я прочети ако можеш отговори



Тема Re: Презентацията на града ...нови [re: abat_toni]  
Автор hubavkata (непознат )
Публикувано21.05.09 15:19



Благодаря !





Тема Re: Презентацията на града ...нови [re: hubavkata]  
Автор Dimarhos ()
Публикувано21.05.09 18:28



Браво hubavkata,поздравявам те направила си нещо уникално за Елхово.И аз се учудвам че само Абат Наско те е поздравил за труда и за реализирания проект но може би и други хора от града не са го гледали още.Ако адреса е активен и само с клипване се отваряше щеше да се гледа от повече хора съдя по себе си защото го видях преди дни но не го отворих.Но това не е болка за умиране факт е че ти си направила нещо чудесно.Още веднъж ти казвам браво и с интерес ще очаквам развитието на проекта ти. Явно че си сериозен човек и в бъдеще може да се разчита на теб като инициативност и за по големи проекти за града въпреки че не живееш постоянно в него.БРАВО!



Тема Re: Презентацията на града ...нови [re: hubavkata]  
Автор hubavkata (непознат )
Публикувано21.05.09 18:42



http://vbox7.com/play:5db6cf5d





Тема Re: Презентацията на града ...нови [re: Dimarhos]  
Автор hubavkata (непознат )
Публикувано22.05.09 09:15



ако знаех как бих го направила мислех че като го сложа ще се приеме като активен линк но уви ,но сега го има на главната страница на сайта на ебхово и може да се гледа спокойно





Тема Re: Презентацията на града ...нови [re: Dimarhos]  
Автор hubavkata (непознат )
Публикувано02.06.09 14:53



благодаря ти





Тема Хм...нови [re: hubavkata]  
Автор JustDance (тотален)
Публикувано15.06.09 23:22



Добре е да се оценява положения труд, но ... това не е твоето амплоа.
Като за аматьорска презентация добре, но само до там. Лично мнение.

Тотален денс ето тук



Тема Re: Хм...нови [re: JustDance]  
Автор hubavkata (непознат )
Публикувано16.06.09 11:24



JustDance уважавам личното ти мнение но...............ти от къде знаеш какво е моето амплоа???????





Тема Re: Хм...нови [re: hubavkata]  
Автор hubavkata (жената котка)
Публикувано16.06.09 12:35



то аз не знам щото съм с много лица та ти ли





Тема Re: Хм...нови [re: hubavkata]  
Автор dolmen5 (непознат )
Публикувано18.06.09 15:22



Здравей Хубав Сладкиш

Сладкия е! Сори че от 3 месеца не съм влизал тук и затова не съм правил коментари. Просто от работа не остава време за друго. Но за моя радост успях да си направя вече регистрация така че ако все още влизаш тук ще се виждаме. Поздравления за работата ти и гледай по позитивно на нещата. Айде до скоро



Тема Re: Хм...нови [re: dolmen5]  
Автор hubavkata (жената котка)
Публикувано19.06.09 08:59



еййййййй загуби се като старите пари радвам се че се появи



Тема Re: Хм...нови [re: hubavkata]  
Автор dolmen5 (Batman)
Публикувано19.06.09 10:02



Айде ти пък сега, като старите пари непотребен ма изкара





Тема Re: Хм...нови [re: dolmen5]  
Автор hubavkata (жената котка)
Публикувано19.06.09 10:31



ееееееееееееее стига глупости де не това имам впредвид знаеш че се шегувам





Тема Re: Хм...нови [re: hubavkata]  
Автор dolmen5 (Batman)
Публикувано19.06.09 10:38



Относно презентацията, справила си се по-добре от очакванията ми и мисля всеки ще се съгласи че труда ти заслужава уважение и само можем да ти се възхищаваме за желанието да направиш нещо хубаво и полезно за града ни. Благодаря ти! Разбира се че всеки може да намира косури но това все пак е първи опит да се прави нещо такова и то с малко непрофесионални снимки. Ще ми се да не губиш желание да правиш нещата красиви, както и да виждаш доброто в хората.



Тема Re: Хм...нови [re: dolmen5]  
Автор hubavkata (жената котка)
Публикувано19.06.09 13:21



Блогодаря знам че може да стане много по красиво но ми трябват доста качествени снимки и повече време.А отностно това да не губя желание да правя нещата красиви и да виждам доброто - няма как да стане човек е такъв какъвто е






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.