Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:14 25.04.24 
Градове
   >> Елхово
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: Униформи за ученици......нови [re: dama_spatia]  
Автор Virosss (Андон Иванов)
Публикувано15.03.09 19:09



dama_spatia, скоро била ли си около училище? Там децата се ступват през ден и след бой, няма начин да не се овъргалят по терена... мислиш ли, че ти като майка, би успяла за 2 дена през зимата да изсушиш дрехите на детето си? И би ли го пратила с влажни дрехи след това като не изсъхнат?



Тема Re: Униформи за ученици......нови [re: Virosss]  
Автор dama_spatia (зеленоока)
Публикувано15.03.09 22:38



А ти, Virosss, смяташ ли, че бодигарда и учителите ще гледат безучастни как децата се бият и няма да вземат отношение ? Или ти, като страничен наблюдател, ще ги наблюдаваш кротко ? Колкото до униформите през зимата-за всяко нещо си има решение. Една изпрана униформа може да изсъхне и за ден-два, стига да намериш правилният начин на сушене





Тема Re: Униформи за ученици......нови [re: dama_spatia]  
Автор babadona (непознат )
Публикувано16.03.09 21:34



Моето мнение е ,че униформите са поредната глупава идейка на Атанасова.Голям кич е цялата комбинация от цветове и материи.то големи дебати имаше около униформите, аз си мислех ,че е нещо-ехееееееее, макар и от самото начало да съм против.Най- мразя някой да ми казва как да обличам детето си или как да се грижа за него.Май затова хваленото в миналото като базово уч-ще вече е трета класа школо.В това даскало работи ли се изобщо или само смахнати идеи се люпят





Тема Re: Униформи за ученици......нови [re: babadona]  
Автор lce floWer (sad)
Публикувано13.04.09 16:02



Може ли някой даде снимка, да ги видим тези прословути униформи.



Тема Re: Униформи за ученици......нови [re: Dimarhos]  
Автор CлaдkиЯ (Модератор)
Публикувано27.05.09 22:43



аз униформа няма да сложа за нищо на света.. тоя които е измислил униформите съм сигурен, че той самия не ходи с такава на работното си място.



Тема Re: Униформи за ученици......нови [re: CлaдkиЯ]  
Автор hubavkata (непознат )
Публикувано28.05.09 09:56



ето тук потвърждаваш мнението ми в предния разговор така е униформите са за успели хора с сиво вещество в главата хихихи



Тема Re: Униформи за ученици......нови [re: lce floWer]  
Автор monax7 (разтревожен)
Публикувано08.07.09 20:29



Какви снимки бе , никой не смее да ги снима.Децата приличат с тях на пилета изкарани от кокошарник. Даже по-лошо някой сравняват децата с избягали от лудницата с тези жълти блузи. А сега искам да я питам оная фльорца Директорката на Кирил и Методии какво ще ги правя тези дрехи като вече не стават на детето и за новата учебна година какво ще правя? Ще давам пари за нови ли?Ето ти снимка на децата облечени с прослувутите униформи. Толкова са смешни и жалки. Подигравка с децата и с нас.

Редактирано от monax7 на 08.07.09 20:54.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.