Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:04 17.05.24 
Градове
   >> Елхово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Морал и политика................  
Автор monax12 (непознат )
Публикувано20.02.09 18:41



Откривам тази тема в знак на протест срещу администратора. Задължението да се прави регистрация няма да спре анонимнищите, които замърсяваха форума със своите писания.Онези сериозни и отговорни писачи, които наистина имаха какво да кажат така или иначе си правеха регистрации.с тази задължителна регистрация само се губи ценно време при влизане във форума, особено когато системата започне да те изхвърля заради грешки и не те допуска. аз не мисля , че по този начин ще се спре анонимното плюене в този форум. А при настоящите БТК връзки и възможността от рутера в къщи да си сменяш айпиадреса на всеки 5 мин. едва ли ще бъде трудно да си направиш 101 регистрации и да си влизаш отново анонимно от тях. Така че Админе, това за мене е грешна политика с цел да се угоди на Вирус, чиито форум в един друг сайт нещо не върви и зацикля. Но той Андон си е такъв, като не е измислил нещо той, все гледа да го прецака.Е Админе, вече те прецака.





Тема Re: Морал и политика................нови [re: monax12]  
Автор moderatora_e_tиp (непознат)
Публикувано20.02.09 23:22



Е вече сме двама..........Дончо да не кажеш че това съм го писал аз - не! Между другото поздравления за Дончо - снимал се в новия български сериал "Къде е батко?" в ролята на чичо Дончо. Да му пожелаем успех в актьорстово, стига се е занимавал с тия компютри...........





Тема Re: Морал и политика................нови [re: moderatora_e_tиp]  
Автор Virosss (Андон Иванов)
Публикувано21.02.09 20:31



Хахахах мерси мерси, нищо, че не съм станал актьор, но мерси все пак за поздравите ;)

Относно това дали форума върви или не върви ми е все тая ;) Не всеки в тази държава е на принципа "Прецакай конкуренцията за да си ти отгоре!". Ако бях решил да правя това мисля, че във моят форум щеше да разреша анонимното публикуване на теми. Интересно ми е да ми дадеш пример кога съм прецаквал някой друг, за да съм аз добре?! Долавям нотка завист в целият този пост. Вместо да се занимавате с глупости и протести които само флудят форума, можете да седнете и да пишете за сериозни неща. Относно това, че можеш да се регистрираш 101 пъти, еми прав ти път ;) Има и други начини да те баннат ако решат :)

П.С> А между другото адски много се лъжете, че сайта не върви добре :)От около месец засичам доста голяма активност, така че можете да си чупите главите от завист, че аз проспирирам малко или много ;)

Редактирано от Virosss на 21.02.09 20:33.



Тема Re: Морал и политика................нови [re: Virosss]  
Автор la4ezarna_svetlina (усмихната)
Публикувано21.02.09 21:21



Между другото, сайта е доста добър. Поздравления





Тема Re: Морал и политика................нови [re: la4ezarna_svetlina]  
Автор Virosss (Андон Иванов)
Публикувано22.02.09 23:29



Благодаря, все още не бих казал, че е това което в действителност бях замислил, но за момента малко време остава за да постигна нещо в пъти по-добро.



Тема Re: Морал и политика................нови [re: Virosss]  
Автор moderatora_e_tиp (непознат)
Публикувано24.02.09 21:54



Дончо, дончооо, дончооол, дончооо точка ком!





Тема Re: Морал и политика................нови [re: monax12]  
Автор MЛAДEЖЪTcPO3OBИTExaпчeтa ()
Публикувано08.03.09 03:35



.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.