Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:51 30.04.24 
Градове
   >> Елхово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Разкажете...........нови  
Авторcлaдkaтa (Нерегистриран)
Публикувано21.01.09 13:12



Нека тук бъде мястото където всеки може са си изкаже всичко ,което иска дали от щастие или от мъка или да предлага теми които го вълнуват. Моля оттърсете се от скруполи и предрасъдъци и клюкарски истории нека един път бъдем задружни хора и да си помагаме в радост или мъка



Тема Re: Разкажете...........нови [re: cлaдkaтa]  
Автор belka1 (познат)
Публикувано21.01.09 20:50



ето един проблем,който ме измъчва от доста време: искам да знам,защо ни се подиграват на говора? казват,че сме говорели на меко и на някакъв диалект.
лятото ходих в София по работа и там като заговорех с някой ме гледаха като извънземна и ми се подхилкваха подигравателно.
други пък ме караха да повтарям едно и също нещо по 2-3 пъти,защото не ми разбирали какво им говоря. казах им,че аз си говоря правилно,а те говорят на някакви селски диалекти,но не се разбират от дума.
няма да им стъпя повече на тия шопи в София. мръсници гадни.





Тема Re: Разкажете...........нови [re: belka1]  
Автор62 (Нерегистриран)
Публикувано21.01.09 22:38



мръстници-от ни се смеят тия шопи
-то и Юрката се води ШОПов





Тема Re: Разкажете...........нови [re: belka1]  
АвторCлaдkия (Нерегистриран)
Публикувано22.01.09 12:32



Не ми се обиждай но явно си трагичен случай

Аз също съм от Елхово но като ходя в София или други градове не ме гледат странно и ми разбират какво говоря. Така че най вероятно проблема е в теб. Съжалявам но едва ли има друго обяснение. Опитай се да излизаш по често от Елхово и общувай повече с хора извън обкръжението ти. Освен това не бива толкова да се мислим за най прави и най хубави. Честно казано има доста индивиди в града ни които говорят доста селяндурски и не се и опитват да променят това. Предполагам че когато говорят така просташки се чувстват силни у наше село но когато отидат в по голям град берат срамове. Тва е.



Тема Re: Разкажете...........нови [re: Cлaдkия]  
Автор6666 (Нерегистриран)
Публикувано22.01.09 19:59



Не се тревожете, аз също съм си от Елхово и говоря меко и диалектно. Важно е какво казвате, а не как го казвате. Обикновенно залите където говоря са пълни и въпреки диалекта ми хората слушат и през ум не им минава да коментират мекото говорене. Почетете книжки, поживейте малко и когато има какво да кажете ще ви слушат и ще зяпат.



Тема Re: Разкажете...........нови [re: 6666]  
Автортвъpдoroвopящ (Нерегистриран)
Публикувано22.01.09 21:41



В Елхово се говори правилно..........В София - не! Да не говорим за Пернико.



Тема Re: Разкажете........... [re: Cлaдkия]  
Автор belka1 (познат)
Публикувано22.01.09 21:54



ми в мене е проблема.кво да правя.ми щом казваш,няма да ти се обиждам. да излизам по-често от Елхово казваш,ама къде да ходя по-точно?
ходила съм в Болярово,Гранитово и в Ямбол естествено.
при тия мръсници гадни в София,няма да стъпя повече.


е с кои хора да общувам? в последно време имам един грозноват приятел от Елхово-доста вулгарен и невъзпитан индивид с мания за величие.
то покрай такива индивиди,можеш само да изпростееш като тях.и аз искам да си сменя обкръжението,както казваш, но все на такива попадам в Елхово.
тва е.
а иначе благодаря за конструктивните съвети.



Тема Re: Разкажете...........нови [re: belka1]  
Авторcлaдkия (Нерегистриран)
Публикувано23.01.09 09:15



Ок, значи още конструктивни съвети

Напърво време забрави за този форум защото от тук едва ли ще научиш нещо полезно. Пробвай с други форуми потърси и ще видиш за какво става въпрос, какви неща си пишат хората и как общуват. Опитай когато правиш нещо да го правиш по най добрия и красив начин. Гледай с повече оптимизъм на нещата, до голяма степен живота ни е такъв какъвто си го направим. Хубаво е да прочетеш някоя добре подбрана книжка, въобще опитай се да минеш едно ниво по високо в стремежа си да станеш по-добър човек. Успех!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.